korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: PODRĘCZNIKI NA TABLECIE DLA KAŻDEGO UCZNIA W POLSKIEJ SZKOLE
Wprowadzenie do szkoły technologii mobilnych jest okazją dla nauczycieli i uczniów by rozwinąć środowisko nauki. Może tylko w ten sposób by zmniejszyć wagę tornistra i uczyć z tabletu dokładnie tak samo jak z książki papierowej. A może całkowicie, tak by pozwolić uczniom wyposażonym w tablety wyjść z klasy do świata, na łąki, do urzędów i instytucji. Nagrywać filmy, notować, komunikować się - tworzyć własny zbiór wiedzy, dla którego podręcznik jest tylko fundamentem.
MONDIALE-Testing Webinars 2014. CEFR Strategies for Training Negotiating Skills, 25.06.14.
Negotiating is one of the most important skills required by students in BE / ESP classrooms, but very often there are questions that are not easy to answer for the trainer, e.g. At what level can meaningful negotiating activities be started? What is the difference between negotiating activities at say B2 level compared with C1? And what are the linguistic, discourse and strategic components that need to be practiced before launching out on negotiating tasks? The aim of this Webinar is to examine the extent to which the CEFR provides answers to these and other relevant questions in order to help teachers to successfully train negotiating skills.
EDUNEWS.PL: OKIEM KAMERY: TRUDNY WYWIAD, TRUDNY OBIEKT?
Jedno jest pewne – żyjemy po raz pierwszy w czasach, w których niemal każdy nosi ze sobą kamerę i może z niej zrobić użytek. Oczywiście mówię o tej w telefonie. Jedne są lepsze, drugie nieco gorsze, ale wszystkie mają ten sam potencjał, który może być wykorzystany do nauki. Kręcą pierwszoklasiści, uczniowie starszych klas szkoły podstawowej, gimnazjaliści, a nawet „poważni“ licealiści. Zadanie nauczyciela jest więc „proste“ – skoro już kręcą, niech ich dzieła (przy okazji) edukują
Nowela.pl: Dinámicas de grupo y trabajo cooperativo en..09.06.14, Katowice.
Dla każdego z uczestników przewidziano - pakiet materiałów promocyjnych i gadżetów - certyfikat uczestnictwa!
British Council: Herbatka u królowej. Anglojęzyczne warsztaty dla dzieci, 07.06.14, Poznań.
British Council w Poznaniu zaprasza małe damy i dżentelmenów wraz z rodzicami na interesujący warsztat na temat Londynu, herbaty i deserowych manier. Dzieci zasmakują brytyjskiej kultury, nauczą się nowych ekscytujących słówek oraz spędzą przyjemnie czas podczas tradycyjnego brytyjskiego tea party.
Goethe-Institut: Muzeum do dzielenia się – Międzynarodowa konferencja We Are Museums, 05-06.06.14,
We Are Museums to międzynarodowa konferencja poświęcona możliwościom rozwoju instytucji wystawienniczych i innowacji w obrębie muzealnictwa. Rozpocznie się już 5 czerwca 2014 r. w Warszawie. Z tej okazji jedna z organizatorek, Diane Drubay z paryskiej agencji doradztwa strategicznego Buzzeum, opowiedziała nam o nowych muzealnych trendach.
EDUNEWS.PL: "WSZYSCY JESTEŚMY DZIWNI"
Polska szkoła jest zbyt „normalna”. A to błąd. W kontekście współczesnego świata kurczowo trzymamy się mylnego wzorca zarówno w Polsce, jak i w większości krajów na świecie. „Normalność”, jako trend w oświacie na całym globie, łatwo zweryfikować np.: obrazem tradycyjnych ławek w szkołach, stosowaniem utartych metod, poziomem nudy lub zadając proste pytanie uczniowi „Jak podoba Ci się nauka w twojej szkole?”
Nowela.pl: PIXEL A2 - materiały dydaktyczne do pobrania!
Podręcznik jest drugą częścią kursu przeznaczonego dla gimnazjalistów. Cztery tomy serii obejmują poziomy A1-A2. Podręcznik charakteryzuje podejście zadaniowe. Różnorodne zadania językowe i tematyka bliska nastolatkom służą wzmacnianiu ich motywacji, a przejrzysta struktura ułatwia pracę z podręcznikiem.
<<poprzednie [581] 582 583 584 585 586 587 588 589 590 nastepne>>