korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: KONSUMENCI POTRZEBUJĄ EDUKACJI
Dzisiaj wypada Światowy Dzień Praw Konsumenta. Prezentujemy opinie ekspertów Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, które zostały przygotowane specjalnie z myślą o dzisiejszym dniu. Celem ich jest zwrócenie uwagi na potrzebę edukacji konsumenckiej – bo uwielbiamy kupować, ale musimy zdawać sobie sprawę z różnych mechanizmów reklamy, które potrafią wpłynąć na nasze decyzje...
Nowela.pl: Jak skutecznie porozumiewać się w języku francuskim...04.04.14, Szczecin.
„Jak skutecznie porozumiewać się w języku francuskim,u progu zmian w maturze 2015" * * * „La grammaire? Avec Écho, ça avance à grands pas!" * * * „Znam siebie, mogę więcej - rola osobowości nauczyciela w procesie uczenia"
British Council: Workshops for children in Cracow English culture..., 05.04-28.06.14.
British Council: Workshops for children in Cracow English culture for children aged 5-10 years
Cambridge University Press: Cambridge Day, 07.04.14, Gdańsk.
Cambridge University Press oraz Cambridge English Language Assessment mają przyjemność zaprosić na Cambridge Day
Goethe-Institut: Otwarcie wystawy Syberberg i Wagner z udziałem Hansa Jürgena Syberberga, 04.04.14
Otwarcie wystawy „Syberberg i Wagner“ z udziałem Hansa Jürgena Syberberga. Wystawa obejmuje pokaz 30 unikatowych marionetek z dwóch filmów: Parsifal i Hitler – film z Niemiec, prezentację wideo clipów oraz pełne projekcje filmów. Marionetki, pochodzące z ogromnego prywatnego archiwum Syberberga w Monachium, zostały pieczołowicie odrestaurowane i ustawione w formie dwóch obszernych instalacji według projektu artysty. Kostiumy marionetek zostały uszyte przez paryską modystkę z najszlachetniejszych materiałów i ozdobione klejnotami. Jedna z marionetek przedstawia Ryszarda Wagnera w jedwabnym, pikowanym, różowym szlafroku. Zaprezentowane zostaną fragmenty scenografii i rekwizyty, a także unikatowe projekty kostiumów oraz storyboard do Parsifala w postaci kilkudziesięciometrowego zwoju
Nowela.pl: Jak skutecznie porozumiewać się w języku francuskim...03.04.14, Zielona Góra.
„Jak skutecznie porozumiewać się w języku francuskim,u progu zmian w maturze 2015" * * * „La grammaire? Avec Écho, ça avance à grands pas!" * * * „Znam siebie, mogę więcej - rola osobowości nauczyciela w procesie uczenia"
PTI: Źródła i cele metod aktywnych w nauczaniu – od umysłu do ciała...26.04.14, Warszawa.
II Stopień Akademii Zarządzania dla Metodyków i Właścicieli Szkół Językowych. II Stopień Akademii dedykowany jest osobom, które przeszły I Stopień. Wyjątkiem jest szkolenie z metod aktywnych nauczania, na które zapraszamy także metodyków i nauczycieli, chcących głębiej popatrzeć na swój warsztat i go doskonalić.
ETS: Warsztat PROPELL TOEICŸ Listening and Reading Test, 05.04.14, Kraków.
Egzamin TOEICŸ Listening and Reading to najczęściej zdawany egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy (każdego roku przystępuje do niego 7 000 000 kandydatów). Uznawany przez ponad 14 000 globalnych firm i organizacji, TOEICŸ jest wyznacznikiem w pomiarze kompetencji językowych osób dorosłych na poziomach zaawansowania od A1 do C1.
<<poprzednie [651] 652 653 654 655 656 657 658 659 660 nastepne>>