korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowela.pl: Etapas, podręcznik do nauki j. hiszpańskiego, szkoły ponadgimnazjalne.
Kurs składa się z 14 modułów lub etapów, z których każdy został wydany jako odrębny podręcznik. Materiał zawarty w jednej części jest przewidziany na 20-30 godzin nauki. Dużą zaletą kursu jest jego elastyczność, a tworzące go moduły pozwalają na dostosowanie do potrzeb różnych grup uczniów.
GT Jaślikowscy sp. j.: Oferta osobistych sesji coachingowych, do 15.09.13 aż 20% taniej.
Oferta osobistych sesji coachingowych dotyczy wyłącznie Warszawy i okolic; sesje coachingowe na pozostałym obszarze Polski będą oferowane według dostępności coachów, poprzez połączenie telefoniczne na koszt klienta, lub poprzez bezpłatne połączenie głosowe SKYPE
Polonia e.V. Monachium: Koncert galowy, Razem we Wspólnej Europie, 21.09.13, Monachium
W koncertach i spotkaniach festiwalowych weźmie udział ponad 200 młodych artystów z Polski i Niemiec, między innymi mistrzowie Polski, Europy i Świata w tańcu nowoczesnym, laureaci prestiżowych konkursów piosenki itp...
EDUNEWS.PL: WYMIARY ZAANGAŻOWANEGO NAUCZANIA
W ramach wakacyjnej akcji czytelniczej połknąłem książkę pt. „The 5 Dimensions of Engaged Teaching”. Książka napisana jest z przekonaniem, że bycia dobrym nauczycielem można się nauczyć. W inspirujący sposób pokazuje fundamenty zaangażowanego nauczania. Teoretyczne akapity obrazowane są praktycznymi przykładami przedstawiającymi w jaki sposób, w ramach pracy nad „byciem nauczycielem”, można je rozwijać...
Wydawnictwo Nowela.pl: Espacio Joven, podręcznik do nauczania języka hiszpańskiego w gimnazjum.
Espacio Joven jest podręcznikiem, w którym zostały zastosowane współczesne narzędzia edukacyjne, takie jak platforma internetowa, multimedia, nagrania wideo oraz tablica interaktywna.
Insta.Ling: Skuteczna nauka słówek za darmo!
Jeżeli uczysz w prywatnej szkole językowej, wykorzystanie Insta.Ling będzie istotną wartością dodaną i powodem zatrzymywania uczniów na kolejne semestry.
EDUNEWS.PL: TRANSFORMACYJNA MOC E-PODRĘCZNIKA
Czy e-podręcznik zmieni naszą szkołę? Jedno jest pewne - bezpłatny, powszechnie dostępny, w pełni interaktywny i multimedialny wpłynie na wzrost wykorzystania w szkole mobilnej technologii. W naturalny sposób wymusi stosowanie jej w edukacji. Jak wpisze się w model dydaktyczny dzisiejszej szkoły?
Nowela.pl: Prisma Fusión, podręcznik do nauki j. hiszpańskiego, szkoły ponadgimnazjalne.
Metoda przywiązuje dużą wagę do przyswojenia językowych umiejętności komunikacyjnych, stosowanych w typowych sytuacjach życia codziennego.
<<poprzednie [651] 652 653 654 655 656 657 658 659 660 nastepne>>