korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Języki Obce w Szkole: 2015 – rokiem zmian w systemie oceniania osiągnięć uczniów.
Podczas dyskusji poruszone zostaną zagadnienia związane z wprowadzeniem planowanych zmian do systemu egzaminów zewnętrznych z j. obcego w roku 2015. Panel jest wydarzeniem otwartym, skierowanym do nauczycieli wszystkich języków obcych, metodyków oraz osób zainteresowanych tematyką oceniania i testowania w dziedzinie języków obcych.
Goethe-Institut zaprasza na kursy językowe, zapisy trwają.
Na kursach intensywnych zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku przez 2 lub 3 tygodnie (po 4 lub 5 godzin lekcyjnych dziennie). W trakcie 2-3 tygodni realizujemy cały program 14-tygodniowego kursu semestralnego.
EDUNEWS.PL: O ZANIEDBANIACH W KSZTAŁCENIU NAUCZYCIELI
W Warszawie odbył się II Kongres Polskiej Edukacji, wydarzenie zbyt duże i złożone, aby o wszystkim napisać... Zainteresowała mnie sesja „Kształcenie nauczycieli – inwestycja w przyszłość edukacji“. Wybierając się na nią, chciałem przede wszystkim dowiedzieć się, jak uczelnie i wyspecjalizowane instytucje doskonalenia nauczycieli chcą kształcić (przygotowywać do zawodu?) przyszłe pokolenia Superbelfrów, czyli nauczycieli dobrze rozumiejących epokę i pokolenia, których uczą.
Nowela.pl: Espacio Joven to kurs hiszpańskiego dla gimnazjalistów
Espacio Joven to kurs przeznaczony dla gimnazjalistów, do nauki na czterech poziomach językowych od A1 do B1 według Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego.
Sprachcaffe.pl: Jak kreatywnie uczysz się języka obcego... Konkurs kończy się dnia 15 lipca 2013.
Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez firmę Sprachcaffe – organizatora zagranicznych wyjazdów językowych.
EDUNEWS.PL: UCZNIOWIE PROWADZĄ LEKCJE METODĄ LDL
Doświadczenia z gliwickiego Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich wskazują, że na zajęciach językowych warto jest jak najmocniej zaangażować uczniów w proces uczenia. Jak to zrobić? Najlepiej to im powierzyć prowadzenie zajęć z innymi uczniami. Wystarczy odrobina przygotowania i życzliwy nadzór ze strony nauczyciela
Personnel Training Institute: AKADEMIA ZARZĄDZANIA, Warszawa.
Zapraszamy wszystkich właścicieli szkół i osoby, które planują założyć swoją szkołę! Przyjdź, posłuchaj, zobacz i doświadcz, a przekonasz się, że istnieją otwarte drzwi za którymi spotkasz wiedzę i doświadczenie - zyskasz czas i pieniądze - szybciej rozwiniesz swoją szkołę, poczujesz się pewniej jako przedsiębiorca.
Księgarnia Edukator: Książki na wakacje z rabatem dla lubiących czytać....rabat 15% do 23.06.13.
Książki na wakacje z rabatem dla lubiących czytać ! Książki na wakacje z rabatem dla lubiących uczyć się !
<<poprzednie [681] 682 683 684 685 686 687 688 689 690 nastepne>>