korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Ksiegarnia Francuska Edukator: Przedwakacyjna promocja.
Z okazji zbliżających się wakacji w dniach 7 i 8 czerwca proponujemy 20% zniżki na cała ofertę. Ceny, które będą się wyświetlały zawierają już ten rabat.
EDUNEWS.PL: HAMULEC DLA CYFROWEJ SZKOŁY
Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, postanowiło wymiernie przyczynić się do zahamowania procesów cyfryzacyjnych w polskich szkołach poprzez ustalenie na zbyt niskim poziomie minimalnych wymagań dla łącza internetowego. Na stronie internetowej MAiC pojawił się projekt rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji w sprawie wymaganej przepływności łącza dla usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu jednostek uprawnionych (czyli m. in. szkół publicznych, zakładów kształcenia nauczycieli, publicznych bibliotek itd.)
Nowela.pl: NUEVO PRISMA A2 - materiały dydaktyczne do pobrania!
NUEVO PRISMA to nowe wydanie sześcioczęściowego kursu przeznaczonego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dla dorosłych, odpowiadającego poziomom kompetencji od A2 do C2, w Europejskim systemie opisu kształcenia językowego oraz zgodnych z Programem Nauczania Instytutu Cervantesa. NUEVO PRISMA zawiera aktualne teksty i nowe ćwiczenia, materiały interaktywne i multimedialne, prezentuje gramatykę podporządkowaną celom komunikacyjnym oraz kładzie nacisk na strategie uczenia się i strategie komunikacyjne.
Goethe-Institut: Druga Konferencja członków Stowarzyszeń Nauczycieli Języka Niemieckiego,06-08.06.14
Celem spotkania jest wzmocnienie współpracy między Stowarzyszeniami z regionu oraz ich wizerunku w oczach opinii publicznej jak i profesjonalizacja pracy związkowej.
EDUNEWS.PL: PODRĘCZNIKI NA TABLECIE DLA KAŻDEGO UCZNIA W POLSKIEJ SZKOLE
Wprowadzenie do szkoły technologii mobilnych jest okazją dla nauczycieli i uczniów by rozwinąć środowisko nauki. Może tylko w ten sposób by zmniejszyć wagę tornistra i uczyć z tabletu dokładnie tak samo jak z książki papierowej. A może całkowicie, tak by pozwolić uczniom wyposażonym w tablety wyjść z klasy do świata, na łąki, do urzędów i instytucji. Nagrywać filmy, notować, komunikować się - tworzyć własny zbiór wiedzy, dla którego podręcznik jest tylko fundamentem.
MONDIALE-Testing Webinars 2014. CEFR Strategies for Training Negotiating Skills, 25.06.14.
Negotiating is one of the most important skills required by students in BE / ESP classrooms, but very often there are questions that are not easy to answer for the trainer, e.g. At what level can meaningful negotiating activities be started? What is the difference between negotiating activities at say B2 level compared with C1? And what are the linguistic, discourse and strategic components that need to be practiced before launching out on negotiating tasks? The aim of this Webinar is to examine the extent to which the CEFR provides answers to these and other relevant questions in order to help teachers to successfully train negotiating skills.
EDUNEWS.PL: OKIEM KAMERY: TRUDNY WYWIAD, TRUDNY OBIEKT?
Jedno jest pewne – żyjemy po raz pierwszy w czasach, w których niemal każdy nosi ze sobą kamerę i może z niej zrobić użytek. Oczywiście mówię o tej w telefonie. Jedne są lepsze, drugie nieco gorsze, ale wszystkie mają ten sam potencjał, który może być wykorzystany do nauki. Kręcą pierwszoklasiści, uczniowie starszych klas szkoły podstawowej, gimnazjaliści, a nawet „poważni“ licealiści. Zadanie nauczyciela jest więc „proste“ – skoro już kręcą, niech ich dzieła (przy okazji) edukują
Nowela.pl: Dinámicas de grupo y trabajo cooperativo en..09.06.14, Katowice.
Dla każdego z uczestników przewidziano - pakiet materiałów promocyjnych i gadżetów - certyfikat uczestnictwa!
<<poprzednie [631] 632 633 634 635 636 637 638 639 640 nastepne>>