korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ETS: Warsztat PROPELL TOEICŸ Listening and Reading Test, 17.05.14, Warszawa.
Egzamin TOEICŸ Listening and Reading to najczęściej zdawany egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy (każdego roku przystępuje do niego 7 000 000 kandydatów). Uznawany przez ponad 14 000 globalnych firm i organizacji, TOEICŸ jest wyznacznikiem w pomiarze kompetencji językowych osób dorosłych na poziomach zaawansowania od A1 do C1.
Goethe-Institut: Dyskusja o wielokulturowej scenie artystycznej Berlina oraz...16.04.14, Warszawa.
Nadchodzące 8. Berlin Biennale, program niezależnej galerii Savvy oraz inne najciekawsze (glo)kalne wydarzenia w Berlinie. Rozmowa o o artystycznym wielokulturowym fenomenie Berlina z punktu widzenia międzynarodowych kuratorów pracujących w tych mieście lub z artystami osiadłymi w Berlinie.
EDUNEWS.PL: ZIEMIA JEST PŁASKA
Patrzę w lustro i obserwuję zmiany w twarzy – nos mi się spłaszczył, czoło i szczęka wysunęły do przodu, owłosienie pokrywa prawie całą facjatę. Może nie jestem piękny i szczęśliwy, ale za to czuję się swojsko. Wreszcie jestem członkiem większości
PASE: Po to mi to - Konferencja dla nauczycieli wszystkich przedmiotów, 16.05.14, Łódź.
Warsztat skierowany jest do wszystkich nauczycieli, którzy zastanawiają się nad skutecznością swoich lekcji oraz wpływem stosowanych metod na motywację i pamięć uczniów (zarówno tym pozytywnym jak i tym blokującym).
Nowela.pl: Affresco italiano A2 - NR MEN!
Affresco italiano to podręcznik do nauki języka włoskiego przeznaczony dla młodzieży i osób dorosłych. Seria składa się z sześciu części, których zawartość jest zgodna z zasadami Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego (A1-C2). Na wszystkich poziomach przewidziano podręcznik wraz z dwiema płytami CD audio. Każdy podręcznik zawiera również zeszyt ćwiczeń. Jest to wartościowy kurs, o pięknej szacie graficznej i przydatnej leksyce. Bardzo pomocne dla zapamiętywania materiału są ćwiczenia powtórzeniowe w ciągu kilku następnych lekcji.
Goethe-Institut: Europeana.eu – skarby kultury europejskiej pod jednym dachem
Kultura i wiedza bez granic: portal Europeana.eu umożliwia swobodny dostęp do zdigitalizowanych obiektów z europejskich bibliotek, archiwów i muzeów. Sami użytkownicy także będą mogli wnieść swój wkład do internetowej pamięci Europy. W czerwcu 2014 roku pojawi się wersja Europeana 3.0. Biblia Marcina Lutra, sonet Szekspira, teleskop Galileusza, czy też traktat Darwina: od największych osiągnięć europejskiej kultury i duchowości dzieli nas dziś tylko jedno kliknięcie. „Manuskrypty Mozarta są przechowywane w British Library, w Bibliothèque nationale de France, a także w bibliotekach austriackich i niemieckich, ale dzięki projektowi Europeana tak jakby znajdowały się w jednym miejscu”, entuzjastycznie peroruje Jonathan Purday, rzecznik portalu.
EDUNEWS.PL: PRZYGODA NIEDŹWIADKA A TIK NA LEKCJI
Podstawa programowa dla I i II etapu edukacji zawiera zapisy, że nauczyciel powinien organizować zajęcia w taki sposób, by uczniowie mieli możliwość zdobywania umiejętności posługiwania się nowoczesnymi technologiami informacyjno-komunikacyjnymi na różnych przedmiotach. Często nauczycielom wydaje się, że jest to bardzo skomplikowane, wymaga specjalnych zabiegów i stworzenia jakichś niewiarygodnych warunków, by sprostać temu zadaniu. Nauczyciele myślą, że takie zajęcia muszą odbywać się w pracowni komputerowej, albo każdy uczeń powinien dysponować własnym sprzętem, że praca z komputerem, laptopem, czy tabletem ma trwać całe 45 minut
Nowela.pl: L’évaluation en classe de français langue étrangère, 23.04.14, Lublin.
Dla każdego z uczestników przewidziano pakiet materiałów promocyjnych i gadżetów oraz certyfikat uczestnictwa!
<<poprzednie [631] 632 633 634 635 636 637 638 639 640 nastepne>>