korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Il Ponte & Via Giulia: O wartości wierności małżeńskiej w.... polityce.
Kochliwość była zawsze cechą Włochów i niejednokrotnie przyczyną ich problemów. Zdradzanie żony – jeśli wyjdzie na jaw – zawsze łączy się z nieprzyjemnymi konsekwencjami osobistymi. Nie zawsze jednak doprowadza do wybuchu afery, w wyniku której ginie cała ówczesna klasa polityczna
British Council: British films' screenings, 28.11.13- 01.12.13, Warsaw.
We will also be present at yet another film festival this time again in Warsaw Human Doc 28 November -1 December - so keep this date in mind.
British Council: British films' screenings. Best of British Animations in Lublin, 21.11.13.
During the screening the best selected animation films recently awarded in the BAA contest (BRITISH ANIMATION AWARDS) will be shown. These will be works created with the application of various techniques ranging from the classical methods to the ones exploiting the most recent technologies in graphic design. Screening the courtesy of British Council.
EDUNEWS.PL: NIEWYKORZYSTANY POTENCJAŁ ZASOBÓW W SIECI
Internet zmienił styl życia, kulturę uczenia się, sposób komunikacji i model pracy - to banał. Tak jak banałem jest już mówienie, że w sieci jest wiele cennych treści, a internet to bogactwo i miejsce nowej rozrywki. A jednak potencjał sieci nie jest wykorzystany w szkole. To właśnie w niej uczniowie powinni kształtować, rozwijać i zmieniać swoje nawyki na przydatne w uczeniu się przez całe życie...
Goethe-Institut: „Czytamy gdzie indziej“, edycja VI, 16.11.13, Warszawa.
„Czytamy gdzie indziej” to zaproszenie do nietypowej literackiej podróży. W nieznanych i nietypowych przestrzeniach miasta aktorzy znani z warszawskich scen teatralnych i związani ze Studiem Teatralnym Koło czytają krótkie fragmenty wybranych powieści dorosłym i dzieciom. Każde czytanie jest starannie zaplanowane i wyreżyserowane, z oprawą scenograficzną i kostiumami.
Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości: Praktyki nauczycieli kluczem do sukcesu...28.11.13.
Konferencja stworzy możliwość nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń osób ze środowisk związanych ze szkolnictwem zawodowym w Polsce.
British Council: British films' screenings, 15-26.11.13, Wroclaw.
Films by one of the greatest British director Mike Leigh will be screened in Poznan between 2-14 November. A retrospective of his films will then be available for our audience in Wroclaw between 15-26 November.
EDUNEWS.PL: MÓZG, NOWE MEDIA, EDUKACJA, konferencja, 25.11.13, Bydgoszcz.
25 listopada 2013 r. odbędzie się w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy konferencja „Neurodydaktyka. Mózg – nowe media – edukacja”, w której udział weźmie m.in prof. Manfred Spitzer, autor wydanych w Polsce książek „Jak uczy się mózg” (PWN 2007 i 2013) i „Cyfrowa demencja” (Dobra Literatura 2013). Gościem bydgoskiej konferencji będzie również mieszkający w Hamburgu tłumacz i wydawca Andrzej Lipiński, a także inni goście...
<<poprzednie [631] 632 633 634 635 636 637 638 639 640 nastepne>>