korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ZJAZD STYPENDYSTÓW DAAD 21-22.05.2011 W KRAKOWIE
DAAD (Niemiecka Służba Wymiany z Zagranicą) zaprasza w tym roku 200 byłych uczestników na odbywający się co 5 lat zjazd stypendystów, którego tematem jest 20. rocznica podpisania polsko-niemieckiego traktatu o dobrym sąsiedztwie widziana z perspektywy akademickiej.
EDUNEWS.PL: Dyskusji o komputerach dla uczniów ciąg dalszy
Zorganizowana wczoraj przez Gazetę Wyborczą i Centrum Edukacji Obywatelskiej debata „Laptop dla pierwszoklasisty“ przyniosła wiele informacji, które poszerzają wiedzę na temat proponowanej przez Ministerstwo Infrastruktury inicjatywy przekazania uczniom komputerów. Jej cele wyjaśniali ministrowie: Magdalena Gaj, Katarzyna Hall i Michał Boni.
KONCERT ORKIESTRY SYMFONICZNEJ FILHARMONII NARODOWEJ W WARSZAWIE 21 maja 2011
Orkiestra symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie gości na czołowych scenach Europy i słynie przede wszystkim z dokonań w zakresie opery.
FORTIMA zaprasza: ABC Dubbingu - warsztaty 15 maja w Warszawie
Wprowadzenie do dubbingu, przygotowanie fragmentu tłumaczenia, stylizacja języka, slang, gwara; dlaczego łatwiej jest dubbingować filmy hiszpańskie czy francuskie niż angielskie?
KONCERT ORKIESTRY SYMFONICZNEJ FILHARMONII NARODOWEJ W WARSZAWIE 20 maja 2011
Orkiestra symfoniczna Filharmonii Narodowej w Warszawie pod batutą renomowanego niemieckiego dyrygenta Matthiasa Foremny
ZJAZD STYPENDYSTÓW DAAD 20 MAJA W KRAKOWIE
Prominentni goście dyskutują kwestię polsko-niemieckiej współpracy w zakresie edukacji uniwersyteckiej oraz badań naukowych.
Anglista poleca: Yazoo wyd. Pearson Longman - recenzja
Każda wielka zmiana pociąga za sobą kilka małych. Kiedy postanowiono, iż sześcio- i siedmiolatki znajdą się w jednej klasie, niektórzy nauczyciele zaczęli rozglądać się za nowym podręcznikiem, dającym szanse na rozwój wszystkim dzieciakom.
Szkolenie Uczę (się) bo lubię, czyli język obcy z coachingiem 20.05 w W-wie- zamów przez LangMarket.
Zapraszamy na niekonwencjonalne szkolenie dla lektorów języków obcych, pełne dynamiki i odkrywczych elementów. Warsztat skierowany jest do lektorów i nauczycieli języków obcych, którzy chcą wypowiedzieć wojnę marnotrawieniu czasu i motywacji swojej i słuchaczy.
<<poprzednie [831] 832 833 834 835 836 837 838 839 840 nastepne>>