korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: EDUKACJA DOMOWA W PRAKTYCE.
Nie umie pracować w grupie, nie wysiedzi spokojnie 10 minut - nie wspominając o tym, że ma problem z czytaniem, liczeniem a wszelkie próby wpojenia mu zasad pisowni spełzły na niczym. Jednym słowem, "słaby uczeń". Narzekania nauczycieli, prośby i upomnienia - z tym spotyka się coraz większa liczba rodziców, których dzieci mają trudności lub nie są w stanie przystosować się do szkolnego schematu nauczania. Mimo systematycznej pracy z dzieckiem, opłacania korepetycji, wysyłania na zajęcia dodatkowe, efektów nie widać lub są wręcz odwrotne od zamierzonych....
Macmillan: ATRAKCJE ZA DEKLARACJE! konkurs dla nauczycieli szkół ponadgimnazjanych, do 15.06.12.
Zadanie konkursowe: - złóż deklarację korzystania z serii Gateway lub Matura Masters i Repetytorium maturalnego z testami - Napisz krótką recenzję jednaj z wybranych publikacji - Wyślij formularz deklaracji wraz z recenzją do regionalnego reprezentanta wydawnictwa do dnia 15 czerwca.
English for you: Angielski i niemiecki za 9,99zł za godzinę indywidualnych korepetycji- internet.
Dlaczego warto? - lekcje prowadzi wykwalifikowany nauczyciel, - lekcja tego typu niczym nie różni się pod względem skuteczności od tradycyjnej, - nie podpisujemy żadnej umowy, nie zmuszamy do wykupienia określonej liczby godzin, - otrzymujesz gwarancję zadowolenia z lekcji.
ETS: XXXIX edycja konwentu HR, Kompetencje, Rozwój i Ocena pracowników, 15.06.12 Warszawa.
Impreza jest doskonałą okazją do uczestnictwa w wykładach doświadczonych praktyków i ekspertów z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Stwarza także możliwość nawiązania wartościowych kontaktów oraz wymiany opinii wśród specjalistów i decydentów z branży w kwestii sprawdzonych rozwiązań i wdrażania dobrych praktyk w różnych sektorach HR.
EDUNEWS.PL: O STRATEGII SUPLIKACJI W EDUKACJI.
O potrzebie i strategiach motywowania uczniów do uczenia się, i pracowników do lepszej pracy, napisano już sporo. Czy nauczyciele nie znają tej literatury, a może niewłaściwie stosują proponowane metody motywowania? Oto jedna z nich - suplikacja. Na czym polega strategia suplikacji i jak ją zastosować w edukacji?
Nowela.pl: Promocyjne ceny na książki obcojęzyczne do 20.06 do 40% zniżki na literaturę hiszpańską!
Z przyjemnością informujemy, że w Księgarni „Nowela” trwa promocja na literaturę obcojęzyczną. Począwszy od dziś aż do dnia 20 czerwca br. będą Państwo mieli możliwość zakupienia oryginalnej literatury w językach: francuskim, hiszpańskim i włoskim aż o 40% taniej!
NaukaBezGranic.pl: Quirky Customs and Bonkers Traditions of Britain, 31/05/2012 - Warszawa.
Mandy Sibson mieszka w Vigo, małej miejscowości niedaleko Gravesend, w Kent. Jest mężatką, ma dwóch dorosłych synów oraz 19 rodzeństwa. Mieszka w małym domu z psem, dwoma kotami, trzema pająkami, dwom skorpionami i rybkami. Edukacją zajmuje się od 19 lat, pracując z młodzieżą głuchoniemą, oraz ucząc języka angielskiego. Jako nauczyciel angielskiego pracowała w Concord International School oraz w Nauczycielskim Kolegium Językowym w Radomiu.
EDUNEWS.PL: POLSKI NAUCZYCIEL INNOWATOREM W ŚWIATOWYM NAUCZANIU.
Krzysztof Nowak, nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie w województwie zachodniopomorskim, został uhonorowany tytułem Innowatora w Nauczaniu, podczas prestiżowego, IX Europejskiego Forum Innowacyjnych Nauczycieli i Szkół w Lizbonie organizowanego co roku przez Microsoft w ramach programu Partners in Learning..
<<poprzednie [831] 832 833 834 835 836 837 838 839 840 nastepne>>