korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: E-DZIENNIK - POMOC CZY UDRĘKA
Pomoc czy udręka - o tym, jak naprawdę funkcjonują dzienniki elektroniczne w życiu szkoły, uczniów i rodziców rozmawiamy z Barbarą Basińską, konsultantem ds. kształcenia specjalnego i terapii pedagogicznej...
British Council: Damien Hirst "New Religion"Wystawa w Centrum Sztuki Współczesnej 24.07-27.09,Gdańsk
Damien Hirst jest jednym z najważniejszych współczesnych artystów, laureatem nagrody Turnera przyznawanej przez Tate. Na wystawie zostaną zaprezentowane 44 sitodruki i cztery rzeźby, zwięźle podsumowujące i rozszerzające podejście Damiena Hirsta do takich tematów jak wiara, śmiertelność, miłość i konsumpcjonizm.
EDUNEWS.PL: BUDZĄCA SIĘ SZKOŁA
Przebudzenie. Czas otworzyć oczy i się rozejrzeć wokół naszej szkolnej rzeczywistości. Dlaczego dzieci po przekroczeniu szkolnego progu z czasem tracą ochotę do nauki i przestają zauważać ogromne bogactwo otaczającego go świata? Dlaczego rozpoczęcie edukacji dla wielu z nich oznacza utratę spontaniczności i otwartości na współpracę? Co na to (Wasza) szkoła? Czytaj cały artykuł:
ettoi.pl: Sing More Songs DVD-ROM - angielskie piosenki karaoke dla dzieci
W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego nasze wydawnictwo przygotowało propozycję zakupu poniższych materiałów z przeznaczeniem na nagrody dla uczniów.
Lipiec bez lipy - nowa "La Rivista", nowa strona Julii, konkursy i wakacje!
Od jutra wdychać można jeszcze jeden piękny zapach - aromat farby drukarskiej. :) Powinna bowiem być już z nami nowa "La Rivista". Jej okładkę (autorką jest Natalia Olbińska), podziwiać możecie obok. W środku znajdziecie duuużo orzeźwiających tematów, bowiem hasłem przewodnim numeru będzie woda. W sam raz na nadchodzącą falę upałów! :)
EDUNEWS.PL: DYMKI I OBRAZY
Podczas spotkań z nauczycielami, gdy zachęcam ich do stosowania narzędzi TIK w czasie lekcji, spotykam się najczęściej z opinią, że lekcja jest za krótka, nie ma czasu na zabawę. Pracuję z młodszymi uczniami, oni uczą się przez zabawę i aby ich zaciekawić często stosuję różne narzędzia TIK. Poszukuję takich rozwiązań, które są szybkie do wykonania, nie wymagają logowania i efekt końcowy można podziwiać już po chwili...
ettoi.pl: Sing a Song DVD-ROM - angielskie piosenki dla dzieci (karaoke z wokalem).
W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego nasze wydawnictwo przygotowało propozycję zakupu poniższych materiałów z przeznaczeniem na nagrody dla uczniów.
EDUNEWS.PL: SIEDEMDZIESIĄT LAT ŚWIERSZCZYKA
Prasa kłamie, tylko „Świerszczyk” pisze prawdę!* Kultowy magazyn literacki dla dzieci „Świerszczyk” obchodzi już 70 urodziny! Co zaskakujące, mimo szacownego wieku, wciąż tryska energią, bo jak twierdzi Bajetan Hops: „Czytanie dobrze działa na rozum i chroni od kataru”. Od 70 lat nieprzerwanie kształtuje gusta literackie i artystyczne małych czytelników
<<poprzednie [441] 442 443 444 445 446 447 448 449 450 nastepne>>