korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
GOETHE INSTITUT: SZEŚĆ FAKTÓW NA TEMAT NIEMIECKIEGO FUTBOLU, KTÓRE TRZEBA ZNAĆ (artykuł)
Czy znasz regułę „50+1“? Wiesz, kto to Bert Trautmann? Przedstawiamy sześć ciekawostek z Niemiec, kraju piłki nożnej.
EDUNEWS.PL - BĄDŹ KUMPLEM, NIE DOKUCZAJ - PODSUMOWANIE IV EDYCJI KAMPANII (artykuł)
Materiały merytoryczne dla nauczycieli, poradniki dla dzieci, konkurs dla szkół i przybijanie piątek z przyjaciółmi – tak przebiegała tegoroczna edycja kampanii społecznej Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”. W tym roku ambasadorami akcji zostali dobrze znani przyjaciele z boiska: Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak. Kampania to odpowiedź na ważny społecznie problem, a liczba zaangażowanych w nią szkół rośnie z roku na rok.
Italicus: Le versioni più recenti dei migliori corsi per l'apprendimento della lingua italiana
In vista del prossimo anno scolastico ed accademico, Vi forniamo anticipatamente una prospettiva sulle più recenti edizioni dei migliori corsi per l'apprendimento della lingua italiana.
EDUNEWS.PL - SZKOLNE RADIO INTERNETOWE. FANABERIE CZY POMOC NIE TYLKO DYDAKTYCZNA? (artykuł)
Nasza codzienność to narastający szum informacyjny. W takiej rzeczywistości musimy funkcjonować. Mamy coraz większy problem z selekcjonowaniem i odbiorem wiadomości nam przydatnych. Natłok tego co do nas dociera przytłacza i rozprasza. Media publiczne serwują seanse pogardy i propagandy, obrażające inteligencję odbiorcy. Jak ustrzec młodego człowieka od zafałszowanego obrazu, który choć atrakcyjny w odbiorze, nie pozostaje obojętny dla rozwoju intelektualnego, a i emocjonalnego?
EDUNEWS.PL - DOBRE ZMIANY W EDUKACJI (artykuł)
Świat znajduje się w nieustannym ruchu i zmianie. Uczniowie, którzy opuszczają mury szkoły, idą w pewnym sensie w nieznane. Czy poradzą sobie w ciągle zmieniającej się rzeczywistości? Czy ich szkoła dała im możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności, wykształciła postawy, które pozwolą im swobodnie funkcjonować w społeczeństwie i gospodarce XXI wieku? Czy szkoła także nie powinna się ciągle zmieniać, rozwijać, aby być jak najbliżej świata?
GOETHE INSTITUT: LITERATURA Z DRESZCZYKIEM NA UPAŁY
Biblioteka zaprasza miłośników powieści kryminalnych. Właśnie udostępniliśmy naszym czytelnikom sporo nowości tego gatunku do wypożyczenia na wakacje.
EDUNEWS.PL - UCZENIE SIĘ PRZEZ TWORZENIE I KONSTRUOWANIE (artykuł)
W ubiegłym roku tematem głównym był konektywizm, w tym będzie to konstrukcjonizm. Bardzo ciekawie zapowiada się 12. konferencja „Pokazać – Przekazać”, organizowana w dniach 24-25 sierpnia br. przez Centrum Nauki Kopernik. Jej uczestnicy będą się zastanawiać, jak sprawić, by nowe technologie w edukacji były narzędziem tworzenia i poznawania świata, a nie pozostały jedynie atrakcyjnym gadżetem.
ETS Global: Ways to achieve greater teaching success with your English-languag...webinar, 7th August
ETS Global ma przyjemność zaprosić na bezpłatne webinaria przedstawiające testy ETS. Podczas 43 sesji on-line poruszonych zostanie 29 tematów. Omówione będą zagadnienia dotyczące między innymi: podejścia do nauczania i uczenia się języka angielskiego, którego celem jest uzyskanie satysfakcjonujących wyników, jak się przygotować do testu TOEIC® Listening & Reading, jak podejmować decyzje przy wykorzystaniu wyników testu TOEIC® i wiele innych. Zapraszamy!
<<poprzednie [151] 152 153 154 155 156 157 158 159 160 nastepne>>