korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Księgarnia Francuska EDUKATOR: Małoposkie Dni Książki, 23-24.04.13, Kraków.
W czasie trwania akcji obowiązuje 15 proc. zniżka na wszystkie tytuły z oferty zarówno w księgarni internetowej jak i w stacjonarnej. Klienci, którzy odwiedzą nas w naszej siedzibie, dodatkowo dostaną w upominku różę.
EDUNEWS.PL: KONKURS NIEPOTRZEBNY
Dlaczego odradzam moim uczniom i uczennicom udział w konkursie przedmiotowym z języka niemieckiego dla gimnazjalistów? Moim zdaniem nie potrzebują go do niczego. A na marginesie, w języku niemieckim wyraz Konkurs oznacza bankructwo, upadłość...
Goethe Institut w Warszawie: Jugend debattiert international Eliminacje ogólnopolskie 2013, 22.04.13
Dyskusje prowadzone są w czterech równoległych grupach w dwóch rundach. Tuż przed rozpoczęciem debaty uczestnicy losują, czy wypowiadają się za czy przeciw. Trzech jurorów ocenia, kto wykazał się lepszą znajomością tematu i erudycją. Punkty przyznawane są też za łatwość wysławiania się i umiejętność przekonywania.
EDUNEWS.PL: CO TO ZNACZY DOBRZE UCZYĆ? KTO TO JEST DOBRY NAUCZYCIEL?
Dziś trudno jest być dobrym nauczycielem, ale na pewno nie jest to niemożliwe. Dobry nauczyciel to nauczyciel skuteczny. Skuteczność oznacza osiąganie celów przy optymalnym nakładzie pracy. Skuteczny nauczyciel to taki, który osiąga cele, jakie postawiono przed nim i jakie on sam sobie wyznaczył. Jeżeli go zrealizuje, to znaczy, że jest dobrym nauczycielem. A jaki dziś cel stawia się przed nauczycielami? Co jest jego głównym zadaniem? Egzaminy, testy i sprawdziany zewnętrzne! Czyż nie?
Personnel Training Institute: IV Edycja Akademii Zarządzania, 17 - 18.05.2013, Warszawa.
IV Edycja Akademii Zarządzania dla Metodyków i Właścicieli Szkół Językowych 2012/2013 17 - 18.05.2013 Ja, lider - rola w zespole, kompetencje lidera i menadżera, style zarządzania, błędy przywództwa, określenie własnych predyspozycji i ograniczeń
Wielka wiosenna wyprzedaż na www.jezykiobce.pl - Tylko do 22 kwietnia 2013 - 30% rabatu.
Zapraszamy na WIOSENNĄ WYPRZEDAŻ! Tylko do 22 kwietnia 2013 niepowtarzalna okazja zakupu książek i materiałów do nauki języków obcych z nawet 30 % rabatem.
EDUNEWS.PL: MOBILNA EDUKACJA W SZKOLE I NA UCZELNI
Urządzenia mobilne zdobywają nasze domy i miejsca pracy. W niedługim czasie osiągną masę krytyczną – gdy ponad połowa mieszkańców Ziemi łącząc się z internetem, będzie używała do tego celu swoich telefonów czy tabletów. Powinno to skłaniać do myślenia nad zmianą podejścia do uczenia (się). Wciąż niewielu nauczycieli w szkołach i na uczelniach odkryło, że mobilne urządzenia są to potężne i doskonałe narzędzia służące edukacji...
Wydawnictwo Ettoi: The Call of the Wild + CD audio - książka z kolekcji Teen ELI Readers
Adaptacja klasycznej powieści Jacka Londona. Buck to szczęśliwy, radosny pies żyjący w słonecznej Kaliforni. Zostaje jednak porwany i wysłany na północ, gdzie podczas gorączki złota służy jak pies zaprzęgowy. Musi stawić czoło nowej, okrutnej rzeczywistości.
<<poprzednie [751] 752 753 754 755 756 757 758 759 760 nastepne>>