korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Corrado Augias i księgarnia Italicus: Podróże literackie.
Corrado Augias i księgarnia Italicus zapraszają Państwa na wielką wyprawę już dziś. To będzie literacka zabawa w odkrywanie nieznanych tajemnic znanych miejsc!
EDUNEWS.PL: KRYTYCZNYM OKIEM NA FILM
Ruszyła kampania społeczna „Skrytykuj” promująca świadomą dyskusję o kinie wśród młodzieży. Polski Instytut Sztuki Filmowej postanowił rzucić wyzwanie młodym widzom i zachęcić ich do krytycznej rozmowy o filmach. Ambasadorami kampanii są: Joanna Kulig, Eryk Lubos, Kasia Zielińska, Jacek Wasilewski, Tomasz Schuchardt oraz Arkadiusz Jakubik, którzy będą służyć wsparciem początkującym krytykom
NaukaBezGranic: WIOSENNE WARSZTATY Z SIMEM, MANDY I ALANEM! w marcu w całej Polsce.
W MARCU JAK W GARNCU – A w naszym garncu mnóstwo ciekawych warsztatów do wyboru, spotkania w całej Polsce!!!
EDUNEWS.PL: TRUDNE PYTANIA DO NAUCZYCIELI XXI WIEKU
Świat kurczy się – podróż dookoła świata zajmuje już mniej niż 80 dni. Obecnie do najdalszych zakątków globu możemy w miarę sprawnie dotrzeć samolotem i innymi środkami transportu w kilkadziesiąt godzin. Podróż w to samo miejsce na przykład przy użyciu programu Google Earth, zajmie nam kilkanaście sekund. Porównując szkołę XX i XXI wieczną, wymiar edukacji poszerzył się nieprawdopodobnie zarówno w skali makro (np. globalizacja czy wiedza o Wszechświecie), jak i mikro (np. nanotechnologie)
Goethe Institut w Warszawie: „Deptanie trawników wskazane“ – 40 lat Parku Olimpijskiego w Monachium
Rok 2012 upłynął w Monachium pod znakiem jubileuszy. Najważniejszym z nich były czterdzieste urodziny miasteczka olimpijskiego, które pociągnęły za sobą również świętowanie czterdziestolecia MVV (monachijskiego zrzeszenia przedsiębiorstw komunikacji publicznej) i strefy ruchu pieszego.
EDUNEWS.PL: AŻ CHCE SIĘ NIE WIERZYĆ
Nauczyciele mają ciężką pracę. Ciągłe przekleństwa, przepychanki i wyzwiska. Brak szacunku, więc też brak możliwości prowadzenia zajęć. Znikomy wpływ na otaczającą młodzież, a wielkie wymagania od innych. Nic dziwnego, że najchętniej rzuciliby pracę „w cholerę” i pokazali tym wstrętnym „bachorom”, gdzie ich miejsce w szeregu. Czyżby?
ETS: Bezpłatne seminarium TOEIC w Warszawie 26.02.13
Uczestnicy warsztatów poznają m.in. odpowiedzi na pytania:  Jakie korzyści wiążą się ze zdawaniem wybranego egzaminu?  Jak wygląda struktura egzaminu?  Jak można zarejestrować się na egzamin?  Jak należy przygotować się do egzaminu i z jakich materiałów warto korzystać? oraz na wiele innych pytań dotyczących egzaminu.
EDUNEWS.PL: NAUKA W MIEJSCU PRACY.
Obecnie ponad dwie trzecie części naszej nauki przebiega w miejscu pracy. Wiedza i umiejętności potrzebne pracownikom są zdobywane w miejscu pracy. Obserwujemy powstawanie środowisk pracy i kształcenia, które oferują różnorodne możliwości edukacyjne, od formalnie zorganizowanych programów edukacyjnych po partnerską pomoc w nauce wśród współpracowników oraz szerokie możliwości dla kształcenia nieformalnego
<<poprzednie [751] 752 753 754 755 756 757 758 759 760 nastepne>>