korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowość w KSIEGARNI INTERNETOWEJ GANDALF: Słownik techniczny hiszpańsko-polski
Słownik zawiera ok. 56 000 terminów z różnych dziedzin techniki i nauk ścisłych.Treść trzeciego wydania Słownika została gruntownie przejrzana, poprawiona i uzupełniona....
Zmiany w Hachette
wydawnictwo Hachette Livre Polska Sp. z o. o. zmieniło nazwę na Hachette Polska Sp. z o. o. oraz logo i adres...
Z HOMESCHOOL24.PL: Should I stay or should I go?
Should I stay or should I go? - to dla mnie piosenka kultowa. Na tyle kultowa, że uwielbiam ją śpiewać. Publicznie. Choć śpiewanie jest jednym z tych nielicznych talentów, których nie posiadam ;) , zdarzało mi się ją wykonywać na karaoke i zdarza mi się, znacznie częściej, w klasie. W obu przypadkach jest to źródłem nieustającej radości publiczności. W drugim – ma chyba o wiele głębsze znaczenie.
IL PONTE poleca: Wielka, włoska wyprawa Jamie’ego
Dla wszystkich wielbicieli niekonwencjonalnych metod gotowania Jamie’ego Olivera dobra wiadomosc. Już w połowie marca ukaże sie nowa ksiażka spontanicznego Anglika. „Wielka, włoska wyprawa Jamie’ego” opowiada o podboju kulinarnej Italii, pasji gotowania i niezastapionych włoskich produktach. Ksiażka do kupienia w ksiegarniach od 18 marca, juJ teraz dostepna w przedsprzedaży na empik.com.
GHOETE-INSTITUT WARSZAWA: „Przeczytane w tłumaczeniu
Zapraszamy na drugie z cyklu spotkań pt. „Przeczytane w tłumaczeniu”, podczas których debiutujący tłumacze przedstawią fragmenty przetłumaczonej przez siebie prozy europejskiej, dotąd w Polsce nieznanej. Każde spotkanie poświęcone jest innym autorom i obszarom językowym.
Nowość w KSIEGARNI INTERNETOWEJ GANDALF: Rozmówki polsko - angielskie
To pozycja przeznaczona zarówno dla turystów, jak i osób wyjeżdżających do pracy. Przejrzysty układ pozwala błyskawicznie znaleźć niezbędne zwroty.
IL PONTE poleca: Kryminał humorystyczny z rzymskimi „Ustami prawdy” w tle
Reklamowany przez wydawce jako idealna książka dla osób „od 10 do 100 lat”.
EDUNEWS.PL : ROK PO ROKU, KROK PO KROKU
Czy wiesz, że dzisiejszy uczeń do ukończenia 38 roku życia zmieni pracę 10-14 razy? Czy wiesz, że zadaniem szkoły jest przygotowanie uczniów do zawodów, które jeszcze nie istnieją, do korzystania z technologii i narzędzi, które jeszcze nie zostały wymyślone i do rozwiązywania problemów, o których nie wiemy jeszcze, że staną się dla nas problemami... Co to wszystko oznacza?
<<poprzednie [1071] 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 nastepne>>