korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ETS Global Eastern Europe: Propell Workshop for the TOEIC test, 17.05.14, Warszawa.
Poznaj strategie motywowania i rozwijania sprawności językowych, które zwiększą szanse twoich uczniów na sukces na egzaminie TOEICŸ i w globalnym środowisku pracy.
EDUNEWS.PL: JAK W SZKOLE POMÓC ALERGIKOM?
Aktualnie 55% polskich dzieci to alergicy. Często alergenem jest pożywienie, które powoduje nadwrażliwość (alergię) i zaburzenia w mózgu. Apele i pouczenia o zdrowe odżywianie się nie zawsze skutkują, ale powtarzane mogą wywierać wpływ na ludzi. Jaki mają one związek z jakością uczenia się?
NaukaBezGranic: Szkolenia w Państwa domu - indywidualnie - tylko dla Was!
Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego, oferujemy kursy kulturowe, metodyczne a także szlifowanie języka na poziomie zaawansowanym specjalnie dostosowanym do nauczycieli języka angielskiego. W komfortowych warunkach, bez dojazdów, we własnym zacisznym kącie przy kubku gorącej herbaty, w czasie który jest dla Państwa najbardziej dogodny.
Księgarnia Italicus: Natale Regala Libri
Książka jest najlepszym prezentem dla romantyków, podróżników i żądnych przygód. Najważniejsze by nie była wybrana na „chybił trafił”.
EDUNEWS.PL: NIE STRASZYĆ TECHNOLOGIAMI - UŻYWAĆ GŁOWY
Mam wrażenie, że sporo mamy w mediach katastroficznych wizji mózgu człowieka, który degeneruje się z powodu różnych technologii informacyjno-komunikacyjnych. W sumie to dobrze, że zwracamy uwagę, że nowoczesne urządzenia, które siedzą w naszych kieszeniach, torebkach, z którymi śpimy, albo bez których spać nie możemy, etc. czyli wszystkie, którymi się posługujemy na co dzień, mogą nam zaszkodzić. Warto mieć świadomość. Warto też dodać, że generalnie w życiu szkodzi nam wszystko i tak już będzie. Taki lajf, jak brzmi popularne stwierdzenie
EDUNEWS.PL: W POSZUKIWANIU SKUTECZNOŚCI EDUKACYJNEJ
Na rynku edukacji pojawia się coraz więcej narzędzi edukacyjnych, tworzonych zarówno przez podmioty prywatne, publiczne, organizacje pozarządowe, a nawet indywidualne osoby. Jest to rezuat nieograniczonej ludzkiej kreatywności, także dzięki istnieniu różnorodnych narzędzi i platform służących do wspierania edukacji.
NaukaBezGranic: 5/04/2014 British Culture 3: Ireland and Scotland, Simeon Wren.
Przygotowaliśmy dla Państwa serię spotkań poświęconych nauczaniu języka angielskiego w ciągu roku szkolnego 2013-2014. Kursy prowadzone są przez doświadczonych metodyków i nauczycieli.
EDUNEWS.PL: SZKOLENIE DOSKONALENIE KADRY KNO
Kończy się realizacja cyklu szkoleniowego z zakresu kształcenia dla odległość, organizowanego przez Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w ramach projektu systemowego "Model systemu wdrażania i upowszechniania kształcenia na odległość w uczeniu się przez całe życie".
<<poprzednie [621] 622 623 624 625 626 627 628 629 630 nastepne>>