korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Instytut Cervantesa zaprasza na koncert pt. Gitara i śpiew: między klasyką a flamenco
W piątek 18 kwietnia, o godz. 19.00, na koncert pt. Gitara i śpiew: między klasyką a flamenco, który odbędzie się w Sali Koncertowej PR im. W. Lutosławskiego przy ul. Woronicza 17.
Księgarnia GANDALF prezentuje: Berlitz Vietnamese Compact Dictionary
Vietnamese Berlitz Compact Dictionary (Paperback) Vietnamese-English, English-Vietnamese.
Nowa formuła egzaminu FCE od grudnia 2008
Komisja Cambridge ESOL z udziałem nauczycieli, ekspertów oraz egzaminatorów z całego świata opracowała nową formułę egzaminu FCE, której celem jest stworzenie nowoczesnej struktury egzaminu. Najważniejsze zmiany to: skrócenie czasu trwania egzaminu, wzbogacenie jego części składowych o nowe typy zadań, skupienie uwagi na szerszym zakresie umiejętności i funkcji językowych oraz wprowadzenie nowej technologii pozwalającej na zmniejszeniu czasu oczekiwania na rezultaty zmagań egzaminacyjnych.
Wydawnictwo Express Publishing przedstawia: Interactive Whiteboard Software
Łącząc nowoczesną technologię z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego przygotowało oprogramowanie edukacyjne do kursów Fairyland, Access i Upstream kompatybilne z tablicą interaktywną. Tablica interaktywna to nowoczesne, łatwe w obsłudze urządzenie reagujące na dotyk specjalnego pióra lub wskaźnika, połączone z komputerem i projektorem.
Oxford University Press - nasz test maturalny na Onet.pl
Od 9 kwietnia do 16 kwietnia na stronach TVN Lingua na Onecie będzie silnie obecny nasz test maturalny! - http://tvnlingua.onet.pl/ A jutro rano w „Dzień dobry TVN” najstarsza córka pracodawcy serialowej Niani będzie na żywo ów test rozwiązywać! Zapraszam do testowania się na obu poziomach matury!
Oxford University Press - Rabat na nowy Oxford Wordpower Dictionary
Szanowni Państwo ! Chcieliśmy zaproponować Państwu z okazji nowej edycji słownika Oxford Wordpower Dictionary specjalny rabat 25%. Rabat obowiązują we wszystkich księgarniach Polango, Akademia, Szawal, Lamar i Stamina Uwaga ! Rabat ważny od 1. kwietnia do 30. czerwca 2008 r.
ETS Global BV zaprasza na: Profesjonalne zarządzanie szkoleniami językowymi a wizerunek pracodawcy
Case study Leroy Merlin Polska i ETS Global BV na VII edycji Kongresu Kadry w Warszawie. Prezentowane case study jest podsumowaniem ponad 2-letniej współpracy ETS Global BV i Leroy Merlin Polska przy projekcie dotyczącym zarządzania szkoleniami językowymi.
Księgarnia GANDALF przedstawia: Gramatyka języka angielskiego z ćwiczeniami
Podręcznik przeznaczony dla szerokiego kręgu odbiorców. Zakres materiału obejmuje wszystkie zagadnienia gramatyczne przewidziane w programach nauczania w szkołach, na kursach i lektoratach.
<<poprzednie [1191] 1192 1193 1194 1195 1196 1197 1198 1199 1200 nastepne>>