korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
MM Publications: MM Publications First Aid - BEFORE, DURING, AFTER, TEACHING,...24.04.17, Sandomierz
„MM Publications First Aid” to cykliczny program warsztatów dla nauczycieli języka angielskiego, uczących w szkołach ponadgimnazjalnych i/lub szkołach językowych. Drugi cykl nosi nazwę „BEFORE, DURING, AFTER, TEACHING, LEARNING”
EDUNEWS.PL: DOŚWIADCZENIA I EKSPERYMENTY W SZKOLE
Jak sprawić, aby uczniowie zapamiętali treści, o których opowiadają im na zajęciach nauczyciele. Pewnie większość z nas zna stare chińskie powiedzenie przypisywane Konfucjuszowi: „Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.” Edukacja według podręcznika, gotowych scenariuszy i zeszytów ćwiczeń zazwyczaj jest mało efektywna. Warto pomyśleć o doświadczeniach i eksperymentach, które powinny towarzyszyć uczniom na każdym kroku. Jak zrobią i zobaczą – będą rozumieć....
eduNation: Zlot Metodyków, 22.04.17, Warszawa.
Na naszej konferencji spotkasz najlepszych ekspertów metodycznych w Polsce. Otrzymasz wiedzę, która została przetestowana w praktyce, a dopiero potem trafiła na salę konferencyjną. Potężna dawka metodycznej wiedzy w praktyce - techniki, przykłady i case studies. Tylko dzięki tak podanej wiedzy osiągniesz rezultaty.
LANGUAGE CONSULTING STUDIO: AKADEMIA BIZNESU I ZARZĄDZANIA SZKOŁĄ JĘZYKOWĄ, 23.04.17, Warszawa
OSTATNI MOMENT BY DOBRZE ROZPLANOWAĆ PLAN DZIAŁANIA JEŚLI TWOJA SZKOŁA MA WYSTARTOWAĆ OD NOWEGO ROKU SZKOLNEGO!!! OSTATNI MOMENT BY DOWIEDZIEĆ SIĘ JAK PRZEPROWADZIĆ REKRUTACJĘ BY MIEĆ WIELU KLIENTÓW!!!! CO ZROBIĆ BY UTRZYMAĆ SIĘ NA RYNKU !!!
EDUNEWS.PL: PRZECIEŻ JESTEŚMY "FIGHTERAMI"
Jestem jednym z tych nauczycieli, którym jeszcze się chce. Ale nie wiem, jak długo. Rzadko zabieram głos w sprawach dotyczących mojego zawodu, ale po wczorajszych komentarzach Polaków pod postami z informacjami o nauczycielskim strajku, że wakacje, że nieroby, że rekolekcje, że tyle wolnego... po prostu nie mogę się powstrzymać...
Księgarnia Francuska Edukator: Weekend z… Joël Dicker
W Edukatorze mamy w ofercie trzy jego powieści. Proponujemy na nie 15 procent rabatu. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
KSK PERFEKT: Narzędzia coachingowe w pracy lektora, moduł IV, 22.04.17, Dąbrowa Górnicza.
Cykl warsztatów: „Od świadomej niekompetencji, do nieświadomej kompetencji, czyli o skutecznych strategiach w nauczaniu języków obcych.”
Praca.pl: Zbuntowany czy asertywny?
W komunikacji na polu zawodowym każdy z nas odgrywa jakąś rolę. Podczas gdy wypełniasz swoje obowiązki zawodowe, może dochodzić do sytuacji, w których Twoja postawa lub interesy są zagrożone. Zaczynasz się bronić lub atakować, męczyć i frustrować. Przychodzi w końcu moment, w którym zastanawiasz się czy chcesz w to grać dalej, czy podtrzymując swoją postawę przyniesie Ci to więcej korzyści, czy straty. Kluczem do rozwiązania wciąż narastającej frustracji jest zastosowanie zasad komunikacji zdroworozsądkowej, opartej na empatii i wyczuciu potrzeb własnych oraz drugiej strony.
<<poprzednie [251] 252 253 254 255 256 257 258 259 260 nastepne>>