korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Instytut Austriacki: KURS WALCA WIEDEŃSKIEGO - 14.04.2012 w Krakowie
Dołącz do nas i zatańcz z nami jeden z najbardziej znanych tańców towarzyskich.
Nowela: seria książek „Zdam maturę! Język francuski” - rabaty w księgarni
RABATY aż do 50%! To ostatnia wielka promocja przed maturą!
deDOMO – Angielski dla Rodziców w Masterschool Rzeszów
Z radością witamy w gronie partnerów edukacyjnych projektu deDOMO – Angielski dla Rodziców pierwszą prywatną szkołę językową na Podkarpaciu, czyli Masterschool Rzeszów!
EDUNEWS.PL: SZKOŁA W EPOCE PŁYNNEJ NOWOCZESNOŚCI (1)
Fenomen współczesnej szkoły polega na tym, że jest to jedna z niewielu instytucji tak bardzo odporna na zachodzące wokół radykalne zmiany dotyczące techniki, kultury, życia społecznego i wszelkich innych sfer życia człowieka. Szkoła, co prawda wpuściła w swoje mury nowoczesne środki, jak komputery czy Internet (bo telefony komórkowe nadal są wykluczone), nie zmieniło to jednak istoty jej funkcjonowania.
Nauka Bez Granic: Easter Time Fun and Games, 2,3,4,11,13.4.2012,Warszawa/Łódź/Katowice/Poznań/Gdańsk
Richie Mullaney has been facilitating games and activities for children aged 8-14 for over the last 6 years. Focusing on traditional British and Irish Easter games, he will run a variety of different games focused on building your students level of teamwork, personal development and creative thinking, while having great “craic (fun)” with a native speaker!
EDUNEWS.PL: COŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO ZWYKŁA PREZENTACJA.
Robi wrażenie na odbiorcach i jest niezwykle intuicyjnym i łatwym w obsłudze programem do robienia efektownych i efektywnych prezentacji multimedialnych. Mowa oczywiście o Prezi.com, która zyskuje sobie w edukacji coraz większą popularność. To zupełnie nie dziwi – Prezi należy do tego typu wynalazków, bez których – jeśli zacznie się ich używać – nie sposób wyobrazić sobie pracy. Jest to narzędzie tak dalece odbiegające od toporności i skomplikowania nieśmiertelnego programu Power Point, że doprawdy trudno przecenić jego zalety.
Instytut Goethego: Wystawa fotografii tańca, 03.04-06.05.2012, Kraków
"Prezentowane fotografie nie pozostawiają jednak wątpliwości. Nad nimi wszystkimi unosi się bowiem duch wielkiej choreografki. Wszystkie są dogłębnie przesycone osobowością tej wielkiej artystki. Absolutnie Pina!”.
Angielski dla Rodziców deDOMO zdobył prestiżową, branżową nagrodę im. Filipa Kallimacha
Z radością podsumowujemy kolejny znakomity miesiąc dla deDOMO J Na początek coś naprawdę miłego: dowiedzieliśmy się, że projekt „Angielski dla Rodziców deDOMO” zdobył prestiżową, branżową nagrodę im. Filipa Kallimacha.
<<poprzednie [791] 792 793 794 795 796 797 798 799 800 nastepne>>