korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL - W jaki sposób małe dzieci uczą się mówić?
Nauka mówienia stanowi część problematyki nauk społecznych. Socjologia, medycyna, kultura, dyscypliny można wyliczać długo. Komunikacja międzyludzka, w tym nauka mówienia, jest jedną z głównych tematyk badań naukowych prowadzonych w Collegium de Lyon (Francja). Rozmawiamy z Yvan’em Rose, który prowadzi w Instytucie badania nad nauką mówienia dzieci.
Nowość w KSIEGARNI INTERNETOWEJ GANDALF: Słownik techniczny hiszpańsko-polski
Słownik zawiera ok. 56 000 terminów z różnych dziedzin techniki i nauk ścisłych.Treść trzeciego wydania Słownika została gruntownie przejrzana, poprawiona i uzupełniona....
Zmiany w Hachette
wydawnictwo Hachette Livre Polska Sp. z o. o. zmieniło nazwę na Hachette Polska Sp. z o. o. oraz logo i adres...
Z HOMESCHOOL24.PL: Should I stay or should I go?
Should I stay or should I go? - to dla mnie piosenka kultowa. Na tyle kultowa, że uwielbiam ją śpiewać. Publicznie. Choć śpiewanie jest jednym z tych nielicznych talentów, których nie posiadam ;) , zdarzało mi się ją wykonywać na karaoke i zdarza mi się, znacznie częściej, w klasie. W obu przypadkach jest to źródłem nieustającej radości publiczności. W drugim – ma chyba o wiele głębsze znaczenie.
IL PONTE poleca: Wielka, włoska wyprawa Jamie’ego
Dla wszystkich wielbicieli niekonwencjonalnych metod gotowania Jamie’ego Olivera dobra wiadomosc. Już w połowie marca ukaże sie nowa ksiażka spontanicznego Anglika. „Wielka, włoska wyprawa Jamie’ego” opowiada o podboju kulinarnej Italii, pasji gotowania i niezastapionych włoskich produktach. Ksiażka do kupienia w ksiegarniach od 18 marca, juJ teraz dostepna w przedsprzedaży na empik.com.
GHOETE-INSTITUT WARSZAWA: „Przeczytane w tłumaczeniu
Zapraszamy na drugie z cyklu spotkań pt. „Przeczytane w tłumaczeniu”, podczas których debiutujący tłumacze przedstawią fragmenty przetłumaczonej przez siebie prozy europejskiej, dotąd w Polsce nieznanej. Każde spotkanie poświęcone jest innym autorom i obszarom językowym.
Nowość w KSIEGARNI INTERNETOWEJ GANDALF: Rozmówki polsko - angielskie
To pozycja przeznaczona zarówno dla turystów, jak i osób wyjeżdżających do pracy. Przejrzysty układ pozwala błyskawicznie znaleźć niezbędne zwroty.
IL PONTE poleca: Kryminał humorystyczny z rzymskimi „Ustami prawdy” w tle
Reklamowany przez wydawce jako idealna książka dla osób „od 10 do 100 lat”.
<<poprzednie [1051] 1052 1053 1054 1055 1056 1057 1058 1059 1060 nastepne>>