korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Centrum Języka i Kultury Rosyjskiej „KATIUSZA
EGZAMINY SĄ PROWADZONE PRZEZ KOMISJĘ EGZAMINACYJNĄ Centrum Testowania Cudzoziemców z Języka Rosyjskiego Uniwersytetu Państwowego im. Łomonosowa w Moskwie we współpracy z Centrum Języka i Kultury Rosyjskiej „KATIUSZA”
Goethe-Institut w Warszawie: 24.04 inauguracja programu: Deutsch-Wagen Tour jasne, że klar!
Osią kampanii będzie pięć oznakowanych samochodów - „Deutsch-Wagen” - jeżdżących po Polsce z naszymi lektorami oraz różnymi materiałami i sprzętem audiowizualnym, aby informować o Niemczech, przeprowadzać lekcje pokazowe oraz organizować zajęcia dla dzieci i młodzieży w formie m.in. ciekawych gier, zabaw i konkursów. Samochody ruszą w trasę z Warszawy, gdzie odbędzie się uroczysta inauguracja projektu. W programie m.in.: koncert grupy Doppel-U (rap z Niemiec), degustacja potraw z kuchni Kurta Schellera, konkursy, zabawy i wiele innych atrakcji... Prowadzenie: Tomasz Kammel
IL PONTE poleca: 26.04 w Operze Narodowej (Warszawa) - LUKRECJA BORGIA Gaetano Donizetti (premiera)
Opera w dwóch aktach z prologiem. Akcja rozgrywa się we Włoszech w XVI w. Oparta na tle dramatu Wiktora Hugo pod tym samym tytułem, stanowi jedno z ogniw pośrednich pomiędzy stylem operowym Rossiniego i Verdiego.
EDUNEWS.PL: CZEGO PRAGNĄ UCZNIOWIE?
Organizacja Project Tomorrow prowadzi wśród amerykańskich uczniów wieloletni projekt badawczy dotyczący wykorzystania nowoczesnych technologii w szkole. Właśnie opublikowano wyniki kolejnego etapu badań. Wynika z nich, że młodzież oczekuje od szkoły przede wszystkim większego dostępu do mobilnych narzędzi i poszerzenia oferty kursów online
Austriackie Forum Kultury zaprasza na spotkania z autorem Wolfem Wondratschkiem 20-23.04.2009
Wolf Wondratschek ur. w 1943, pisarz, autor wierszy, opowiadań, powieści oraz słuchowisk i scenariuszy filmowych.
księgarnia Gandalf poleca: Słownik naukowo-techniczny angielsko - polski
Nowe, gruntownie przejrzane, poprawione i rozszerzone wydanie Słownika zawiera około 135 000 terminów i skrótów angielskich, występujących w fachowej literaturze tego języka oraz ich odpowiedniki w języku polskim.
KSIĘGARNIA ETTOI.PL poleca: Scoop - tracks in the English-speaking world + CD audio
Scoop - tracks in the English-speaking world + CD audio to podręcznik dla dzieci i młodzieży na poziomie B1/B1+ przybliżający kulturę krajów anglojęzycznego obszaru językowego poprzez serię prezentacji i materiałów na kształt autentycznych dokumentów i artykułów dostosowanych do poziomu znajomości języka uczniów.
Nowość z księgarni Edukator: Amis et compagnie 3 podręcznik
Amis et compagnie 3 podręcznik Colette Samson CECR / DELF - Poziom A2 B1 Amis et compagnie to metoda przeznaczona dla gimnazjalistów (11-15 lat). Bardzo oryginalny pomysł, czwórka przyjaciół opracowuje wspólnie własną metodę nauczania języka francuskiego, którą proponują kolegom w klasie. UWAGA: Poziom 3 może stanowić kontynuację podręcznika Alex et Zoe 3.
<<poprzednie [1051] 1052 1053 1054 1055 1056 1057 1058 1059 1060 nastepne>>