korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
IL PONTE poleca: Miłość w Toskanii
Jest to „przepiękna opowieść o miłości, dojrzewaniu i odkrywaniu wstydliwych, głęboko skrywanych tajemnic.”
EDUNEWS.PL: Studiujący internauci wierni tradycyjnym źródłom wiedzy?
Przygotowujący się do sesji egzaminacyjnej studenci-internauci korzystają przede wszystkim z tradycyjnych źródeł wiedzy - wykładów i książek; nieco rzadziej sięgają po e-learning i Wikipedię - wynika z raportu "Internet mobilny w życiu studenta", opracowanego przez dra Krzysztofa Krejtza, psychologa ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS).
IL PONTE poleca: Fantastyczny album Patricii Petibon Rosso – Italian baroque arias
Fantastyczny album Patricii Petibon Rosso – Italian baroque arias
EDUNEWS.PL: Brytyjczycy projektują szkoły przyszłości
Mimo trudności budżetu państwa nowy rząd brytyjski postanowił kontynuować szeroko zakrojony proces modernizacji i przebudowy infrastruktury szkolnej. Program "Budowa szkół dla przyszłości" (BSF) będzie kontynuowany mimo poważnych ograniczeń finansowych. Minister Gove uznał, że program jest kluczowy dla rozwoju brytyjskiego systemu edukacji.
EDUNEWS.PL: Szkoła myślenia - szkoła XXI wieku
To ma być podróż w czasie od epoki kredy do ery internetu. Razem ze szkołami chcemy wymyślić, a nawet wypróbować, jak ma wyglądać edukacja w XXI wieku. Zapowiadamy kolejną odsłonę akcji "Szkoła z klasą", w której od 2002 r. udział wzięło ponad 7 tys. szkół. Kolejną, ale inną. Będzie się działo, jak mówi Jurek Owsiak.
IL PONTE poleca: Trzy opowieści napisane przez Umberto Eco
Autor Imienia Róży w sposób prosty, lecz przemawiający do wyobraźni czytelnika dotyka ważnych spraw dzisiejszego świata, wnosząc w nasze życie optymizm i szczyptę humoru.
Włoski Krok dalej – zacznij biegle mówić po włosku!
Włoski Krok dalej przeznaczony jest dla osób znających podstawy języka i średnio zaawansowanych. Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych w codziennej komunikacji.
EDUNEWS.PL: Wizualizacja problemu - lepsze wyniki w nauce
Badania przeprowadzone przez MIND Research Institute, pozarządowy instytut badawczy w Stanach Zjednoczonych, dowodzą, że warto posługiwać się na lekcjach obrazem, aby wytłumaczyć uczniom z matematyki. W okręgu Orange w Kalifornii wykorzystanie multimediów matematycznych na lekcjach podwoiło liczbę pozytywnych ocen w testach.
<<poprzednie [931] 932 933 934 935 936 937 938 939 940 nastepne>>