korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
MM Publications: Nowa Podstawa Programowa – Warunki realizacji, czyli jak uczyć? 28.02.19,
Zapraszam Państwa na cykl bezpłatnych webinariów, w których odczarowuję trudności Nowej Podstawy Programowej dla szkół ponadpodstawowych, zachęcam do wypróbowania nowych technik i materiałów i dzielę się swoim doświadczeniem z pracy z dziećmi i młodzieżą.
EDUNEWS.PL: CZEGO OCZEKUJEMY? NA CO CZEKAMY? (artykuł).
Początek roku kalendarzowego to dobry moment na refleksję - jedni podsumowują, co się zdarzyło w minionym roku, inni myślą, co się może wydarzyć. Zapytaliśmy kilka dni temu, czego nauczyciele z polskich szkół życzyliby sobie w 2019 roku. Z pewnością taka lista życzeń mogłaby być dłuższa. Przeczytać te wypowiedzi powinni zwłaszcza ci, którzy podejmują decyzje w szkole lub odnośnie wszystkich szkół. Z reguły nikt nie pyta nauczycieli o zdanie. A szkoda. Może warto czasem posłuchać i spełnić niektóre prośby?
Goethe-Institut: WIELKA ROZMOWA BEZ PODZIAŁÓW. TEMAT-BEZPIECZEŃSTWO, 23.02.19, Warszawa.
100 ROZMÓWCÓW, 10 EKSPERTÓW, ∞ OPINII WIELKA ROZMOWA BEZ PODZIAŁÓW. TEMAT-BEZPIECZEŃSTWO
Goethe-Institut: TERÉZIA MORA. ROZMOWA NA FACEBOOKU LIVE, 19.02.19.
Livestream z rozmowy w mieszkaniu Uwe Timma w listopadzie ubiegłego roku spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem. Dlatego postanowiliśmy kontynuować cykl „Literackich wizyt“ u pisarzy. We wtorek, 19 lutego 2019 odwiedzimy z dziennikarką Evą Thöne Terézię Mora w jej berlińskim mieszkaniu.
ELI & ET TOI: Flash on English - Developing skills using real-world language, webinarium, 19.02.19.
19 lutego odbędzie się darmowe webinarium dotyczące użycia żywego języka w nauce angielskiego z wykorzystaniem kursu Flash on English.
EDUNEWS.PL: MÓWIĄCE AWATARY OD VOKI
Bardo często podczas zajęć wykorzystujemy krótkie nagrania głosowe. Służą one np. do zakomunikowania ważnych informacji, podania polecenia zadania. Podczas zajęć korygujących wady wymowy czy logopedii możemy nagrać poprawną wymowę słowa lub dłuższej wypowiedzi. Jest to niesamowita forma nauki np. na zajęciach językowych. W jakim programie szybko i łatwo możemy nagrać takie krótkie wypowiedzi?
Goethe-Institut: KOOPERATYWY MIESZKANIOWE „SERCE ZAMIAST ZYSKU“
Rosnące ceny najmu mieszkań wymuszają poszukiwanie alternatyw. Mieszkańcy berlińskiej kooperatywy Spreefeld zbudowali swoje bloki od zera. Reportaż Urszuli Jabłońskiej.
British Council: Special Needs Learners – jak pomóc przełamywać bariery oraz ograniczenia...28.02.19
Cykl bezpłatnych szkoleń dla przyszłych i obecnych nauczycieli języka angielskiego. Webinaria będą się odbywać dwa razy w miesiącu, w czwartki o godzinie 21.00.
<<poprzednie [141] 142 143 144 145 146 147 148 149 150 nastepne>>