korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Interpersonal: Kurs online Financial Translation Course (FTC), do 30.09.16, super promocja!
Zapraszamy na kolejne edycje kursów online: Financial Translation Course (FTC) oraz Wind Power Translation Course (WPTC). Kursy te będą dostępne na naszej platformie e-learning.
EDUNEWS.PL: EDUKACJA DO SZEŚCIANU, CZYLI MINECRAFT W SZKOLE
„Co dzisiaj robimy?” - pyta Ania. Zastanawiam się przez chwilę i mówię: „Ja muszę się zająć kilkoma sprawami przy domu, Ty - jeśli chcesz - idź do zwierząt. Spotkamy się wieczorem”. Wychodzę przed dom i zaczynam porządkować. Zbliża się noc - czas, kiedy pojawiają się nasi wrogowie. Ania lubi walczyć z "dziadami", jak ich nazywa, a ja zazwyczaj jestem gdzieś nieopodal i wkraczam do akcji, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Biegamy po łące uzbrojeni w diamentowe miecze, na głowach mamy hełmy, a nasze ciała okrywają zbroje. W naszych sześciennych bohaterach trudno dostrzec trzydziestokilkuletnich nauczycieli...
British Council wraz z Teatrem Studio zapraszają na magiczną kolację Sen Nocy Letniej, 13.08.16,W-wa
British Council wraz z Teatrem Studio zapraszają na magiczną kolację Sen Nocy Letniej, realizowaną w ramach projektu Plac Defilad. Szkespirowska kolacja odbędzie się w samym centrum Warszawy, na placu Defilad, pod wejściem głównym do Pałacu Kultury i Nauki.
EDUNEWS.PL: CZEGO DYREKTOR MOŻE WYMAGAĆ OD NAUCZYCIELI
Dyrektor i nauczyciele w szkole bardzo wiele mogą nauczyć się od… gęsi. Zaskakujące? Kontrowersyjne? Dzikie gęsi lecące w kluczu świetnie ze sobą współpracują. Czy można z ich lotu wyciągnąć jakieś „analogie” do życia szkoły i ciała pedagogicznego? Oj, można!
Multikino i British Council: Sztuka brytyjska na wielkim ekranie, 09.08 i 25.08.16
W 2016 roku British Council i Multikino kontynuują współpracę przy organizacji pokazów brytyjskich sztuk teatralnych na ekranach kin w całej Polsce. Pokazy dają polskiej publiczności możliwość uczestnictwa w retransmisjach najlepszych spektakli z repertuaru słynnych scen brytyjskich.
Goethe-Institut: WYSTAWA „ASYLUM” JULIAN ROSEFELDT, do 26.08.16, Warszawa.
Filmowa instalacja „Azyl” (2001/2002) pokazuje na dziewięciu wielkoformatowych ekranach teatralnie wystylizowaną i oszałamiającą wizualnie inscenizację, poprzez którą Julian Rosefeldt dokonuje analizy i dekonstrukcji stereotypów wobec „Obcych”.
Interpersonal: Kurs online Wind Power Translation Course (WPTC), do 30.09.16, super promocja!
Zapraszamy na kolejne edycje kursów online: Financial Translation Course (FTC) oraz Wind Power Translation Course (WPTC). Kursy te będą dostępne na naszej platformie e-learning.
Goethe-Institut:WYSTAWA JENNY BROCKMANN: WIDZIALNE I DOŚWIADCZALNE, 19.08-16.10.16, Radom.
Wystawa Widzialne i doświadczalne jest pierwszą prezentacją prac Jenny Brockmann w Polsce. Jenny Brockmann przenosi interakcje międzyludzkie i procesy zachodzące w organizmie, na sytuacje przestrzenne. W swojej twórczości artystka eksploruje na różne sposoby powiązania ciała i świadomości.
<<poprzednie [371] 372 373 374 375 376 377 378 379 380 nastepne>>