korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NaukaBezGranic: Teenage English, warsztat dla grup z nauczycielem, 25.01.16, Szczecin.
Teenage English is a workshop on how teenagers communicate. It’s a one and only chance to cover some slang and expressions that signal one’s belonging to a certain age group, ethnic group, social class or subculture. We will see what the difference is between words like mate, pal, buddy, blood, bruv; look at some YouTube examples and get engaged in reproducing and acting out teenage conversations together or in pairs. Last but not least, there will also be some time left for text speech i.e. language used in msn, facebook, all online chat etc…
NaukaBezGranic: 26th January Aussie-land Day, 25.01.16, Szczecin.
G’day all! Well the 2016 National Australia Day is nearly on us, so let’s embrace it! Richie will bring students on a cultural tour of East coast Australia and across the Aussie’s outback. We’ll find out how to celebrate the day, the Aussie’s way and see what wonderfully weird traditions they have in store.
Wydawnictwo ET TOI: Nowość! First Buster 2015 + 3 Audio CDs
First Buster to kompleksowy kurs przygotowujący do egzaminu Cambridge First for Schools (FCE). Został przygotowany z uwzględnieniem zmienionej formuły i nowej specyfikacji egzaminu, obowiązujących od stycznia 2015 roku. Książka przeznaczona jest zarówno do pracy w grupie, jak i samodzielnej nauki, i może także pełnić funkcję ogólnego kursu języka angielskiego na poziomie B2 oferującego interesujące teksty na różnorodne tematy.
EDUNEWS.PL: UCZYĆ LEPIEJ - MOJE ZAWODOWE WYZWANIE
Kiedy patrzę za siebie, to trudno mi uwierzyć, że to już prawie 30 lat odkąd stanęłam przy tablicy, lecz nie jako uczennica, a przed moimi uczniami... Jeszcze pamiętam ich imiona i twarze. Pamiętam też słowa mojej opiekunki: „nauczyciel, który przestaje się doskonalić, nie stoi w miejscu – on się cofa”. Nigdy nie chciałam być tą, która się cofa. Od pierwszych miesięcy zdobywałam „kolejne szlify” – kursy, warsztaty, szkolenia, studia podyplomowe, literatura… I tak zostało do dziś. Za plecami trzy potężne segregatory potwierdzające moje słowa, a we mnie pytanie, co dalej?
Anna Popławska: QR codes w akcji - czyli jak wykorzystać komórki podczas zajęć, 26.01.16, webinarium
Serdecznie zapraszam wszystkich nauczycieli na moje DARMOWE szkolenie – webinarium, podczas którego pokażę w jaki sposób tworzyć i kreatywnie wykorzystywać kody QR podczas zajęć z języka obcego.
BlogInfoPraca: Rzadkie języki przepustką do sukcesu
Nie ulega wątpliwości, że firmy się rozwijają i przekraczają kolejne granice geograficzne. I nawet jeśli idą w świat z językiem angielskim na ustach, to sporo zyskają, jeśli przemówią po serbsku, chorwacku, słowacku, szwedzku czy nawet kirgisku. Zapewne znajdą się i tacy, którzy potraktują to jako fanaberię, ale niech wezmą pod uwagę, że kluczem do sukcesu są wzajemne relacje, a nawiązywanie ich w języku ojczystym kontrahenta znacznie je wzmacnia.
Ksiegarnia Francuska Edukator: Weekend z… Eric Emmanuel Schmitt, 16-17.01.16
W Edukatorze mamy 28 tytułów tego pisarza, a ich ceny na ten weekend zostały znacznie obniżone.
EDUNEWS.PL: WYCHOWANIE BEZ KAR
Mamy mocną tendencję do stosowania kar. Traktujemy je jako ważne narzędzie procesu wychowawczego. Najczęściej używamy ich w nadziei, że "czegoś nauczą nasze dzieci". Że za ich pomocą uda nam się zmienić ich zachowanie. Że jeśli odpowiednio wystymulujemy ich postawy, będą w przyszłości postępowały w określony sposób
<<poprzednie [371] 372 373 374 375 376 377 378 379 380 nastepne>>