korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Italicus: Podróże literackie - lato 2015: MARIA PEROSINO - IO VIAGGIO DA SOLA
Samolotem, pociągiem, a może placem po mapie? Podróżowanie za pomocą wyobraźni może być równie interesujące, co dalekie wyprawy, szczególnie, jeśli dobrze wybierzemy przewodnika. Wciąż w wakacyjnym nastroju, przedstawiamy propozycje książek, które sprawdzą się świetnie nie tylko jako towarzysz podróży i element wakacyjnego relaksu, ale pozwolą również na ekscytujące wyprawy... bez wychodzenia z domu. W obu wersjach językowych, dla wielbicieli Włoch, ich zabytków, ich pisarzy.
DNI OTWARTE MM PUBLICATIONS - super oferta dla nauczycieli 24.08.15, OPOLE
DNI OTWARTE MM PUBLICATIONS W KSIEGARNI W OPOLU– SUPER OFERTA DLA NAUCZYCIELI
Szkolenie z zakresu wprowadzania w przedszkolu licencjonowanej metody Natural First Steps, 20.08.15
Zapraszamy Państwa na szkolenie z zakresu wprowadzania w przedszkolu licencjonowanej metody Natural First Steps® nauczania języka obcego małych dzieci 3-6-letnich.
Szkolenie dotyczące zasad nauczania języka obcego metodą N1S, dla Dyrektorów, 17.08.15, Białystok.
Zapraszamy Państwa na szkolenie dotyczące zasad nauczania języka obcego metodą N1S ® oraz możliwości bezpłatnego wprowadzenia do Państwa placówki licencjonowanej metody Natural First Steps® przeznaczonej do nauczania języka angielskiego dzieci 3-6-letnich.
Italicus: Podróże literackie - lato 2015: CLAUDIO MAGRIS
Lekcja twórczego podróżowania Claudio Magrisa, autora "Dubaju", jednego z najsłynniejszych współczesnych włoskich pisarzy. Szkice z podróży do Austrii, Czech, Hiszpanii, Iranu, Norwegii, Polski, Rosji, Szwecji, Wietnamu i na Wyspy Kanaryjskie. Wędrówka autora przez historię i dzień dzisiejszy odwiedzanych miejsc.
MM PUBLICATIONS: PROMOCJA DLA NAUCZYCIELI na wybrane zestawy nauczycielskie do 31.08.2015.
PROMOCJA DLA NAUCZYCIELI do 31.08.2015: PRZY ZAKUPIE W KSIEGARNI MASZ PRAWO DO ZAMÓWIENIA wybranego ZESTAWU NAUCZYCIELA: TEACHER’S BOOK + CLASS CD ZA JEDYNE 20 ZŁ Z BEZPŁATNĄ DOSTAWĄ!!
Oxford University Press: Professional Development Days 2015, 25.08.15, Katowice.
Zapraszamy na konferencję dla nauczycieli języka angielskiego w szkołach publicznych i szkołach językowych.
Italicus: Podróże literackie - lato 2015: PAWEŁ MURATOW
PAWEŁ MURATOW - rosyjski historyk sztuki i tłumacz. Italianistom znany ze swojej wspaniałej serii książek, przybliżających sztukę i kulturę Włoch, zabierających nas w niesamoitą podróż po najciekawszych ich zakątkach, "przynosząc wiele wnikliwych uwag o rzeźbach, obarazach, architekturze i kulturze Włoch, są nie tylko pięknie pisaną relacją o rzeczach widzianych, lecz stanowią również interesujący dokument swojego czasu, świadectwo epoki". (Paweł Hertz)
<<poprzednie [491] 492 493 494 495 496 497 498 499 500 nastepne>>