korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
IL PONTE poleca: w kinowym fotelu: NOC w ILUZJONIE
Frederico Fellini, Michelangelo Antonioni oraz Jean-Luc Godard – te nazwiska zawsze przyciągają do kin. Tym razem filmy mistrzów do obejrzenia w Kinie Iluzjon.
EDUNEWS.PL - Dlaczego uczniowie wybierają kształcenie w wirtualnej szkole?
Ostatnie sympozjum North American Council for Online Learning w Phoenix (Arizona), poruszyło temat wzrostu popularności wirtualnych szkół. Uczęszczający do nich studenci, dyskutowali o tym, dlaczego porzucili mury tradycyjnej szkoły na rzecz nauczania online. Co powoduje wzrost liczby studentów takich szkół i dlaczego wybierają zajęcia w trybie e-learning?
Księgarnia Gandalf poleca: ROZMÓWKI GRECKIE Z PRZEWODNIKIEM
Rozmówki greckie z przewodnikiem 1200 słów i wyrażeń Łatwy zapis wymowy Słowniczek Rozdziały tematyczne wydzielone kolorami Praktyczne wskazówki gramatyczne Dodatek specjalny: Przewodnik Grecja...
IL PONTE poleca: 21.03. w Teatrze Wielkim w Warszawie KONCERT IZABELLI KŁOSIŃSKIEJ
W tym tygodniu dla miłosników Opery, Teatr Wielki – Opera Narodowa przygotował wiele atrakcji. Wystarczy wspomnieć o wspaniałej „Carmen” czy koncertach: dyplomowym Panstwowej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza oraz sopranistki Izabelli Kłosińskiej. Na pewno warto zaplanować jeden z wieczorów na Placu Teatralnym!
Nowość w KSIEGARNI INTERNETOWEJ GANDALF: Profesor Henry 6.0. Język angielski.
Profesor Henry 6.0 Rozumienie ze słuchu i konwersacje to najnowsza wersja programu cieszącego się uznaniem użytkowników. Profesor Henry w sposób kompleksowy uczy współczesnego języka angielskiego...
EDUNEWS.PL - Nowe narzędzia dla administratorów szkolnych sieci
Coraz więcej nauczycieli domaga się możliwości korzystania z takich portali społecznościowych jak YouTube w celach edukacyjnych. Tymczasem w szkole dostęp do nich jest zazwyczaj automatycznie blokowany przez administratorów. W dobie multimedialnej edukacji szkolne systemy ochrony sieci muszą się dopasować do nowego środowiska pracy ucznia i nauczyciela.
Ghoete-Institut Warszawa: Orgia z myślą niemiecką 6 Bahaus
Bauhaus, szkoła powstała sto lat temu w Republice Weimarskiej, jest szczególnie interesująca nie tylko jako propozycja artystyczna...
EDUNEWS.PL - Cztery trendy, które mogą zmienić wszystko
Naukowcy z amerykańskiego Narodowego Centrum Innowacji Technologicznych dokonali wyboru czterech zjawisk, które dają niebywałą możliwość wpływania na rozwój świata i nas samych. Są to według nich: programowanie równoległe (parallel computing), cloud computing, mapy umysłu (mind mapping) i globalne rozproszenie linii produkcyjnej.
<<poprzednie [1061] 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 nastepne>>