korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: Z troską o wszechstronny rozwój i od najmłodszych lat...
Truizmem jest stwierdzenie, że proces edukacji i wychowania dziecka nie ogranicza się do czasu, jaki spędza ono w szkole czy przedszkolu. Co więcej – zwłaszcza wśród starszych dzieci i młodzieży – grupa rówieśnicza oddziaływuje znacznie silniej na zachowanie i poglądy jej uczestników niż instytucje do tego powołane.
BINGO NEWS - wydanie specjalne
Życzę Wam wspaniałych świąt i dużo radości połączonej z nauką nowych piosenek po angielsku!
Nowa opinia o portalu - tym razem pisze lektorka z Krakowa
Niewątpliwym plusem jest możliwość wypełnienia kwestionariusza - dzięki temu my, lektorzy, mamy swoją wersję Golden Line'a :)
PEARSON LONGMAN poleca EXAM CHALLENGES
Exam Challenges to nowe wydanie sprawdzonej w polskich gimnazjach bestsellerowej serii Challenges. Uzupełniony o elementy egzaminacyjne kurs jest w pełni zgodny z nową podstawą programową.
EDEUNEWS.PL: Nauczyciel cybergeneracji
Cyberpokolenie stało się zatem faktem, a wirtualna przestrzeń daje nieskończone możliwości produkowania i dystrybucji zróżnicowanych informacji, z których każda chce pretendować do miana prawdziwej, do bycia właściwą reprezentacją świata, bądź w rezultacie światem. A to bezsprzecznie wpływa na kształtowanie wyobrażeń o świecie tworzonym przez młodych.
IL PONTE poleca: dla kochających języki obce: JĘZYK WŁOSKI. SŁOWNICTWO - POZIOM II
Niektórzy uważają je za alternatywę, inni za idealne dopełnienie podręczników – fiszki do nauki języków obcych szturmują ostatnio księgarniane półki. Na pewno warto zobaczyć, czy odpowiadają również i nam, i czy rezultaty są tak wspaniałe, jak te obiecywane przez autorów.
księgarnia Gandalf poleca: Język mandżurski
Języki mandżursko-tunguskie, do których zalicza się język mandżurski, należą do tzw. ligi - czy rodziny - ałtajskiej. Tak jak wchodzące w skład tej samej ligi języki tureckie i mongolskie,...
Austriackie Forum Kultury zaprasza 17.04.2009 w Warszawie na otwarcie wystaw Hansel Sato
Austriackie Forum Kultury zaprasza na otwarcie 2 wystaw Hansel Sato "Last model standing" i „Złe wychowanie”
<<poprzednie [1061] 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 nastepne>>