korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NES Healthcare Polska i British Council: Zdaj IELTS, by podjąć praktykę lekarską...10.09.15, W-wa.
NES Healthcare Polska kontynuuje cykl spotkań informacyjnych adresowanych do lekarzy medycyny, którzy zainteresowani są pracą w brytyjskich szpitalach na stanowiskach Registrar (SpR) oraz Resident Medical Officer (RMO).
JAK SPRZEDAWAĆ I UCZYĆ W SOCIAL MEDIA? 05-06.09.15, Warszawa.
JAK SPRZEDAWAĆ I UCZYĆ W SOCIAL MEDIA? Serdecznie zapraszam na 2-dniowe szkolenie, 5-6 września 2015, Warszawa
Interpersonal: Financial Translation Course (FTC) oraz Wind Power Translation Course (WPTC),do 30.09
Zapraszamy na drugie edycje kursów online: Financial Translation Course (FTC) oraz Wind Power Translation Course (WPTC). Kursy te będą dostępne na naszej platformie e-learning.
Interpersonal: Kurs e-learning TCI Translation in Construction Industry, promocja do 30.09.15.
Poniżej program: 1. Warunki Kontraktu FIDIC. 2. Decyzje budowlane. 3. Projektowanie. 4. Wykonawstwo i Zarządzanie Projektem (nadzór). 5. Dokumentacje przetargowe. 6. Drogi i nawierzchnie. 7. Obiekty inżynierskie. 8. Materiały budowlane. 9. Energetyka. 10. Certyfikaty jakości, atesty, świadectwa klienta.
Macmillan: Preschool Language Play - bezpłatne szkolenie metodyczne...05.09.15, Kraków.
Wydawnictwo Macmillan serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie metodyczne dla nauczycieli grup przedszkolnych, które poprowadzi dr Anna Parr-Modrzejewska
British Council: Zmieniamy siedzibę Zapraszamy na Dzień Otwarty w nowej lokalizacji! 06.09.15, W-wa
Z radością informujemy, że British Council zmienia siedzibę na bardziej nowoczesny i przyjazny dla klientów budynek. Nowe miejsce, zlokalizowane w centrum Warszawy przy ulicy Koszykowej 54, zostanie otwarte we wrześniu 2015. Tymczasem już 6 września zapraszamy wszystkich na Dzień Otwarty – spędź z nami czas pełen wrażeń w naszej nowej siedzibie!
EDUNEWS.PL: O NAUCZYCIELACH, KTÓRZY UCZĄ SIĘ OD SIEBIE
Dzisiejszy nauczyciel obok wielu swoich obowiązków musi ciągle się dokształcać. Ma do wyboru różne kursy, studia podyplomowe, konferencje, wyjazdy zagraniczne, etc. Istnieje jednak inna, wygodna i darmowa, możliwość doskonalenia się. To grupa nauczycieli tego samego przedmiotu, którzy dzielą się wiedzą i umiejętnościami pomiędzy sobą
Interpersonal: Kurs e-learning Automotive Industry Translation Course (AIT), promocja do 30.09.15
Zapraszamy na terminologiczny kurs e-learning Automotive Industry Translation dla tłumaczy języka angielskiego. Uczestnictwo w kursie pozwoli na poszerzenie umiejętności i wiedzy w zakresie tłumaczeń motoryzacyjnych, słownictwa oraz na zrozumienie działania najważniejszych układów w pojeździe mechanicznym, a przede wszystkim na lepsze poruszanie się w obszarze słownictwa związanego z motoryzacją i mechaniką. Dodatkowo umiejętności i wiedza zdobyta dzięki uczestnictwu w kursie w powyższym kursie pozwolą na lepsze tłumaczenie z takich dziedzin, jak mechanika, maszyny rolnicze, turbiny wiatrowe, produkcja itp.
<<poprzednie [471] 472 473 474 475 476 477 478 479 480 nastepne>>