korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Edu & More: Szkolenie Warsztat pracy lektora, 04.07.15, Warszawa,dla lektorów jpjo i języków słow.
Do kogo skierowane jest szkolenie? Zapraszamy:  początkujących lektorów języka polskiego i języków słowiańskich,  lektorów, którzy nie chcą popaść w rutynę,  lektorów ceniących własny rozwój.
EDUNEWS.PL: UWALNIAJ SWOJE LEKCJE OD KSERÓWEK (4)
Dzieci w szkole podstawowej uczą się najlepiej przez gry i zabawy, podczas których mogą wykazać się aktywnością ruchową, wiedzą, inteligencją i różnorodnymi umiejętnościami. Dzięki nim rozwijają różnorodne umiejętności i utrwalają wiedzę. Na tym etapie kształcenia można powiedzieć, że nauka jest zabawą, a zabawa nauką…
MARYLAND zaprasza: Full Kit 4 ET - Przybornik Nauczyciela Maluchów - 27/28.06.15 w Warszawie.
Naucz się tuzina Gier, Zabaw, Piosenek i Wierszyków oraz Praktycznych Pomysłów i Trików na zachowanie Dyscypliny oraz sprawne Zarządzanie grupą Dzieci.
EDUNEWS.PL: REFLEKSJE NA TEMAT OCENIANIA
Ocenianie towarzyszy nam w zasadzie przez całe życie. Codziennie oceniamy siebie samych, siebie nawzajem i inne osoby. Ocena nabiera szczególnego znaczenia w klasie I szkoły podstawowej, kiedy dziecko chce się uczyć i lubi to, znajduje wielką radość w nauce. Jak oceniać uczniów, aby oceny wspierały ich rozwój w trakcie edukacji szkolnej i poza szkołą? Spróbujmy spojrzeć szerzej na problem stopni szkolnych i oceniania...
PASE: Procesy psychologiczne zachodzące w grupie i radzenie sobie z trudnościami, 27-28.06.15,W-wa.
Specjalnie dla newsletterów portalu szukaj-lektora przygotowaliśmy kod rabatowy SZUKAJLEKTORA upoważniający do 10% rabatu.
EDUNEWS.PL: ZAUFANIE SPOŁECZNE RODZI SIĘ W SZKOLE (1)
W świetle alarmujących danych o niskim poziomie zaufania społecznego w Polsce musimy postawić pytanie, jak modyfikować system edukacji, by szkoła uczyła budować relacje oparte na zaufaniu i otwartości
British Council: Wystawa Adama Broomberga i Olivera Chanarina, 27.06-06.09.15, Warszawa.
Wystawa prezentuje fotografie, film oraz performance, eksplorujące napięcia pomiędzy dyscypliną a przypadkiem, precyzją i chaosem, empatią oraz mimowolną przyjemnością czerpaną z oglądania cudzego bólu.
EDUNEWS.PL: PIERWSZE KROKI Z PROGRAMOWANIEM
Do realizacji projektu „Mistrzowie Kodowania” przymierzałam się dość długo. Pracuję z trzema klasami pierwszymi (sześcio i siedmiolatki), więc wyzwanie duże. Obejrzane wspólnie na scratch.mit.edu przykładowe efekty pracy starszych kolegów wzbudziły u dzieci wiele entuzjazmu i wiele wątpliwości u mnie. No właśnie – jak to zrobić?
<<poprzednie [501] 502 503 504 505 506 507 508 509 510 nastepne>>