korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Zaproszenie do udziału w programie Europejskiego Centrum Języków Nowożytnych, do 01.05.15, internet.
Europejskie Centrum Języków Nowożytnych w Grazu zaprasza do składania wniosków na projekty w ramach programu obejmującego okres 2016-2019. Hasło przewodnie to ”Kluczowe znaczenie języków w nauczaniu”. Zaproszenie zostało opracowane w ścisłej współpracy z ekspertami i zainteresowanymi stronami w państwach członkowskich i w pełni odzwierciedla obecne priorytety edukacji językowej w państwach członkowskich.
MONDIALE: Compensation Strategies to Help Cope with Communication Problems, 29.04.15.
Have you ever got lost mid-sentence? Have you ever been in a situation where the word is ‘on the tip of your tongue’ but won’t appear? It happens equally to learners of a language and to native speakers, and as a result, learners may be reluctant to talk, unless they have at their disposal a repertoire of compensation strategies that enable them to deal with such problems.
BEZPŁATNE WEBINARIA I SEMINARIA TOEICŸ DLA KAŻDEGO, 28.04.15.
POZNAJ EGZAMIN TOEICŸ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU BĄDŹ SPOTKAJ SIĘ Z NAMI W BIURZE ETS Wszystkich zainteresowanych międzynarodowym egzaminem z języka angielskiego TOEICŸ zapraszamy na bezpłatne, comiesięczne warsztaty!
Goethe-Institut: Utrapienia dorastania. Była sobie dziewczynka to jeden z najlepszych filmów dla...
Była sobie dziewczynka nie tylko pretenduje do miana najlepszego filmu dla nastolatków ostatnich miesięcy, ale też ukazuje – i to w dotkliwy sposób – jak bardzo zaniedbaną dziedziną kinematografii pozostaje tak zwane kino młodzieżowe. Charleen (Jasna Fritzi Bauer) ma 15 lat i czas dojrzewania przechodzi niczym odrę. Z rówieśnikami (poza jedyną przyjaciółką) się nie dogaduje, narzeczonego matki nie cierpi, młodszy brat działa jej na nerwy, a matka – jak to matka. Chce dobrze, ale nic nie kuma. Generalnie wszystko jest albo nudne, albo męczące, albo wkurzające. W chwili słabości Charleen zamyka się w łazience i planuje popełnić samobójstwo za pomocą kombinacji: włączona suszarka plus wanna z wodą, ale oczywiście wszystko idzie nie tak i dziewczyna zamiast na cmentarzu ląduje w szpitalu. Co w sumie jest jeszcze gorsze – dla kumpli z klasy to kolejny dowód, że jest totalną nieudacznicą, która nawet nie potrafi porządnie się zabić.
Zaproszenie na DNI CLE W KRAKOWIE 25.04!
LES JOURNÉES CLE FORMATION Café pédagogique
PASE: Konferencja Young Learners , 25.04.15, Gdańsk.
Dziecko rodzi się geniuszem: jest niezwykle kreatywne i ciekawe świata, ma twórczą wyobraźnię, pamięć fotograficzną, a nawet szósty zmysł, jak twierdzą niektórzy eksperci z dziedziny psychologii rozwojowej dziecka. Niestety, zdolności te zanikają już w wieku przedszkolnym, jeśli nie są właściwie rozwijane. Zbiurokratyzowana edukacja szkolna zaś konsekwentnie utrudnia rozwój dziecięcych zdolności, w zamian ‘ukrzesławiając’ małych uczniów i skutecznie zabijając dziecięcą fantazję, pasje poznawcze i swoisty zachwyt otaczającym światem.
Zaproszenie na DNI CLE W WARSZAWIE 24.04!
LES JOURNÉES CLE FORMATION Café pédagogique
Księgarnia Francuska Edukator: Książka i Róża, 23-24.04.2015 w ramach Małopolskich Dni Książki.
23-24 kwietnia serdecznie zapraszamy wszystkich miłych klientów do wzięcia udziału w Małopolskich Dniach Książki. W czasie trwania akcji obowiązuje 15 proc. zniżka na wszystkie tytuły z oferty zarówno w księgarni internetowej jak i w stacjonarnej. Klienci, którzy odwiedzą nas w naszej siedzibie, dodatkowo dostaną w upominku różę.
<<poprzednie [501] 502 503 504 505 506 507 508 509 510 nastepne>>