korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Goethe-Institut: NIEMIECKA MUZYKA W DOBRYM TONIE
Muzycy od dawna wyrażają swoje przekonania polityczne i czynią to nie tylko w swoich tekstach. Wielu z nich angażuje się również w dziedzinie życia politycznego lub społecznego. Dawniej raczej dyskretnie, dziś – co widać na przykładzie inicjatyw „Wir sind mehr!“ („Jest nas więcej!“) czy „Viva con Agua“ – coraz głośniej.
Expressis Verbis: Jak kreatywnie uczyć gramatyki osoby dorosłe / młodzież, 07.12.19, Kraków.
Wyjdziesz napakowany wiedzą z kieszeniami materiałów I pełen/pełna inspiracji na nowy rok szkolny! Work smarter not harder!
EDUNEWS.PL: DIAGNOZA? OK!
Początek roku obfituje w przesyłane na różnych formach i grupach nauczycielskich prośby o podzielenie się arkuszami diagnozującymi poziom uczniowskiej wiedzy. W takich sytuacjach budzi się we mnie pytanie: czy wszystko musimy zamknąć w testy i tabelki?
British Council: Audycja Selector Radio w Radio Kampus, w każdą niedzielę online.
Selector Radio to audycja prezentująca najciekawsze nowe brzmienia z Wielkiej Brytanii. Gospodynią programu jest brytyjska DJ-ka Jamz Supernova, która w trakcie 2-godzinnej audycji prezentuje muzykę spod wielu szyldów muzycznych.
EDUNEWS.PL: PO CO TWORZYMY BLOGI PROJEKTU?
Jakiś czas temu zaproponowałyśmy Państwu współpracę w projekcie „Na logikę”, który został zatwierdzony przez narodowe Biuro eTwinning. Oprócz platformy programu nasz projekt edukacyjny "Na logikę” ma swój blog. Dlaczego? W trakcie realizacji zadań projektowych będzie można tam znaleźć wiele informacji na temat jego założeń oraz relacje ze wszystkich kreatywnych, edukacyjnych działań, które zadzieją się w bieżącym roku szkolnym...
LANG LTC: Konferencja TWIST 2019 WELL-BEING, WELL-TEACHING, 30.11.19, Warszawa.
Zapraszamy na jedyną taką, zakręconą konferencję dla wymagających! To już szósta edycja jednego z najbardziej popularnych wydarzeń szkoleniowych!
EDUNEWS.PL: PORAŻKA, CZYLI ĆWICZENIE Z BUDOWANIEM MOSTU
Porażki mogą być bardzo pomocne w uczeniu się. I w kształtowaniu empatii. "Bo zapomina wół jak cielęciem buł"[1]. Niedawno miałem okazję poczuć się jak student. Poniosłem porażkę, ale czegoś się nauczyłem. Czyli jednak sukces
Macmillan: Pictures, words and the gaps between Using authentic material in the primary English.....
Research into using picturebooks in the primary English classroom has shown that children benefit from accessing authentic literature, not just in relation to their language and literacy development, but also because these books are motivating, foster thinking and interpretation skills and bring lesser-known topics into the classroom. This webinar will make you reconsider the picturebook as object; it will show you that even if you already use picturebooks there are things you have never noticed before. You will leave with a deeper understanding of the picturebook and how it can enhance learning in your English classroom.
<<poprzednie [91] 92 93 94 95 96 97 98 99 100 nastepne>>