korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Oxford University Press zaprasza na konferencję metodyczną, 22.03.19, Bydgoszcz.
Odkryj nowe podręczniki do nauki w szkołach ponadpodstawowych i językowych! Weź udział w sesjach metodycznych, wysłuchaj zagranicznych i polskich prelegentów. Poznaj kluczowe elementy nowej podstawy programowej, zyskaj wiedzę, dzięki której będziesz przygotowany merytorycznie do zmian.
EDUNEWS.PL: WYCISZYĆ HEJT ZACZYNAJĄC OD SIEBIE (artykuł).
Spójrz na zdjęcie. Ładny krajobraz? Miejsce jakich wiele wokół nas. Dlaczego jest piękne i wzbudza w nas dobre emocje? Po pierwsze nie ma śmieci. Nie drażnią, nie wprowadzają dysonansu. A przecież zaśmieconych miejsc jest wiele wokół nas. Po drugie widać tu landart. Prawda, ze delikatny i subtelny? Liście ułożone na ławce. Wydają się przywiane wiatrem, ułożone przez przyrodę. Ale wykonała to ludzka ręka. W obu przypadkach - braku śmieci i estetyzacja elementami natury wynikają z aktywności człowieka. Prostych czynności czynienie świata piękniejszym. Każdy z nas może, nie tylko samemu nie śmiecić, nie wytwarzać zbędnych odpadów (bo gdzieś w końcu lądują), ale i sprzątać po innych. Nie za nich... ale dla siebie. By być szczęśliwszym w pięknym świecie...
Oxford University Press zaprasza na konferencję metodyczną, 22.03.19, Gorzów Wielkopolski.
Weź udział w sesjach metodycznych, wysłuchaj zagranicznych i polskich prelegentów. Poznaj kluczowe elementy nowej podstawy programowej, zyskaj wiedzę, dzięki której będziesz przygotowany merytorycznie do zmian.
EDUNEWS.PL: OCENIANIE JEST OK (artykuł).
Ocenianie kształtujące jest dla mnie najlepszym sposobem przekazania dziecku informacji na temat jego umiejętności. Od jakiegoś czasu wciąż doskonalę system, dzięki któremu przepływ komunikatów będzie sprawny i czytelny. Zarówno dla dziecka i rodzica, jak i nauczyciela
Oxford University Press zaprasza na konferencję metodyczną, 21.03.19, Toruń.
Odkryj nowe podręczniki do nauki w szkołach ponadpodstawowych i językowych! Weź udział w sesjach metodycznych, wysłuchaj zagranicznych i polskich prelegentów. Poznaj kluczowe elementy nowej podstawy programowej, zyskaj wiedzę, dzięki której będziesz przygotowany merytorycznie do zmian.
Early Stage: GRAMMAR, kosmiczne szkolenie dla lektorów, 23.03.19, Warszawa i online.
Masz już bilet na edukacyjną podróż, która ułatwi Ci zrealizowanie wielu lekcji gramatyki? Odkryj Planetę Grammar! Tutaj rapowanie, śpiewanie i ruch to codzienność. Zamiast sennych wykładów możesz liczyć na arcyciekawe szkolenie i porcję praktycznej wiedzy z zakresu struktur gramatycznych, gotową do wykorzystania na zajęciach.
Wydawnictwo ELI & ET TOI: Książka Jak skutecznie korzystać z lektur językowych?
Czy wiesz jak... w pełni wykorzystać potencjał lektur uproszczonych, w szczególności podczas pracy w grupie?
Oxford University Press i Polanglo: From Burnout to New Life Skills, 22.03.19 Radom.
Poradź sobie z wypaleniem zawodowym i zyskaj nowe kompetencje! Odkryj nowe podręczniki wydawnictwa Oxford University Press dla szkół ponadpodstawowych!
<<poprzednie [91] 92 93 94 95 96 97 98 99 100 nastepne>>