korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Platforma informatyczna do testów i szkoleń e-learningowych - już w LangMarket
Doskonałe rozbudowane pod względem funkcjonalności narzędzie - Platforma informatyczna – umożliwiająca samodzielne tworzenie całych szkoleń i testów przynosząc szereg korzyści Państwa firmie.
EDUNEWS.PL: Poprawiajmy klimat w szkole
Jakość relacji między ludźmi stanowi o klimacie społecznym, w którym oni żyją. Od szkoły czyli od nauczycieli, uczniów, rodziców i innych pracowników zależy, czy podejmie działania zmierzające do tworzenia dobrego klimatu. Na jakość relacji wpływa dobra komunikacja, umiejętność słuchania, ustalenie i konsekwentne przestrzeganie reguł zachowania, pozytywna nastawienie do ludzi.
Macmillan Children s Readers: Promocja - Książeczki dla dzieci 10,90zł!
Wyprzedajemy kolekcję! Już teraz mogą Państwo kupić wybrane książeczki z serii Macmillan Children’s Readers w bardzo atrakcyjnej cenie – tylko 10,90zł i otrzymać darmową wysyłkę! Każda książka zawiera słowniczek obrazkowy lub listę słów, co pomaga dzieciom w zapamiętywaniu nowego słownictwa. Dodatkowe ćwiczenia na końcu książeczek ułatwiają powtarzanie i utrwalanie materiału.
Bezpłatne spotkanie z dr G. Śpiewakiem, autorem metody i programu edukacyjnego DeDOMO 23.10 w W-wie
Atrakcje i prezenty dla dzieci, oraz możliwość zakupu materiałów z cyklu „Angielski dla rodziców.”
MNODN: Bezpłatne szkolenie trenerów Odysei Umysłów - 28-30.10.2011, Kraków.
odyseja umysłuŸ ...to międzynarodowy program edukacyjny realizowany w formie konkursu, którego celem jest rozwój kompetencji uczniów w zakresie aktywnego uczenia się, stosowania wiedzy w praktyce, kreatywnego i krytycznego myślenia oraz pracy zespołowej. Angażujemy drużyny uczniów podstawówek, gimnazjów i szkół średnich w proces twórczego rozwiązywania problemów rozbieżnych, czyli takich, które rozwiązać można na wiele sposobów. Co roku w programie bierze udział kilkadziesiąt tysięcy młodych ludzi z całego świata – w tym ponad 1.500 Polaków. Od 2003 roku patronat nad krajową edycją konkursu sprawuje Minister Edukacji Narodowej.
Zdam maturę na 5! Język francuski - od 2012! Nowość w Wydawnictwie Nowela.
W związku ze zmianami obowiązującymi od 2012 roku, dotyczącymi egzaminu ustnego, w ramach którego wszyscy abiturienci przystąpią do egzaminu na jednym poziomie,wydawnictwo Nowela przygotowało nowe wydanie tomu poświęconego części ustnej. Repetytorium jest przeznaczone dla wszystkich uczniów przygotowujących się - już od pierwszego roku nauki -do ustnej matury z języka francuskiego.
Czytaj Magazyn The Teacher online!
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Czytelników oraz, aby sprostać nowym wyzwaniom technologicznym, od 1 października wprowadzamy w życie nową usługę - "The Teacher online".
Goethe Institut: Warsztaty sitodrukowe Durchschlag - Warsztat Mistrzowski grupy CZentrifuga
Artyści na kilka dni wtapiają się w mikrokosmos wybranych przez siebie przestrzeni. Patrzą, chodzą, obserwują, komunikują się z architekturą miasta jak i jego społecznością. Po czym za pomocą technik sitodruku pokazują rezultaty wizualnej komunikacji z przestrzenia miejską. W ich pracach wyczuwalne są silne wpływy kultury niezależnej. Prace można oglądać między innymi w Londynie...
<<poprzednie [811] 812 813 814 815 816 817 818 819 820 nastepne>>