korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
PASE: Procesy psychologiczne zachodzące w grupie i radzenie sobie z trudnościami, 27-28.06.15,W-wa.
Specjalnie dla newsletterów portalu szukaj-lektora przygotowaliśmy kod rabatowy SZUKAJLEKTORA upoważniający do 10% rabatu.
EDUNEWS.PL: ZAUFANIE SPOŁECZNE RODZI SIĘ W SZKOLE (1)
W świetle alarmujących danych o niskim poziomie zaufania społecznego w Polsce musimy postawić pytanie, jak modyfikować system edukacji, by szkoła uczyła budować relacje oparte na zaufaniu i otwartości
British Council: Wystawa Adama Broomberga i Olivera Chanarina, 27.06-06.09.15, Warszawa.
Wystawa prezentuje fotografie, film oraz performance, eksplorujące napięcia pomiędzy dyscypliną a przypadkiem, precyzją i chaosem, empatią oraz mimowolną przyjemnością czerpaną z oglądania cudzego bólu.
EDUNEWS.PL: PIERWSZE KROKI Z PROGRAMOWANIEM
Do realizacji projektu „Mistrzowie Kodowania” przymierzałam się dość długo. Pracuję z trzema klasami pierwszymi (sześcio i siedmiolatki), więc wyzwanie duże. Obejrzane wspólnie na scratch.mit.edu przykładowe efekty pracy starszych kolegów wzbudziły u dzieci wiele entuzjazmu i wiele wątpliwości u mnie. No właśnie – jak to zrobić?
ettoi.pl: Landkarte Deutschland - Poster. Materiały na zakończenie roku szkolnego.
W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego nasze wydawnictwo przygotowało propozycję zakupu poniższych materiałów z przeznaczeniem na nagrody dla uczniów.
Pearson: Międzynarodowa Konferencja 'Przyszłość nauczania języków obcych na uczelniach...", 27.06.15
Konferencja poświęcona będzie perspektywom rozwoju nauczania języków obcych w ramach lektoratów na uczelniach wyższych. W trakcie obrad podzielonych na kilka bloków tematycznych wymienimy się doświadczeniami dotyczącymi, między innymi, wprowadzania nowych metod nauczania oraz dostosowania istniejących metod do ciągle zmieniających się potrzeb zarówno rynku pracy jak i studentów. Zajmiemy się również stojącymi przed nami wyzwaniami organizacyjnymi.
EDUNEWS.PL: W STRONĘ NOWEJ SZKOŁY
Świat wokół nas nieustannie się zmienia, wpływając na stosunki społeczne, gospodarcze, polityczne, a także na naszą edukację i sferę prywatności. Czy tego chcemy, czy nie, zmiany te dotyczą także szkoły i powinniśmy (konstruktywnie) zastanawiać się, jak zmienić szkołę (jako instytucję) i edukację szkolną, tak aby młody człowiek, którego kształci szkoła, miał szansę w tym nieustannie zmieniającym się świecie na odniesienie sukcesu dzięki wiedzy i kompetencjom, które uzyskał w także szkole...
ettoi.pl: Culture Posters Set - European Countries
W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego nasze wydawnictwo przygotowało propozycję zakupu poniższych materiałów z przeznaczeniem na nagrody dla uczniów.
<<poprzednie [451] 452 453 454 455 456 457 458 459 460 nastepne>>