korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: DZIESIĘĆ EMOCJI W SZEŚĆDZIESIĄT SEKUND
Święta to doskonała okazja do kreatywnego spędzania czasu z najbliższymi osobami. Idealne do tego są różnego rodzaju gry i zabawy, które mogą angażować wszystkie osoby, młodsze i starsze. Czasami wystarczy zwykła prosta gra, aby wzbudzić wiele pozytywnych emocji
Goethe-Institut: Smart boredom czyli w poszukiwaniu dowodów na istnienie
Określenie smart boredom upowszechniło się w 2012 roku, przede wszystkim w kontekście marketingowym. Coś, co było puste, staje się teraz pełne, a to, co irytujące, przeobraża się w to, co absorbujące.
EDUNEWS.PL: KINO NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI
Centrum Edukacji Obywatelskiej i Polski Instytut Sztuki Filmowej, zapraszają na Wirtualny Festiwal Filmoteki Szkolnej. Już 15 stycznia na specjalnej internetowej stronie festiwalowej wszyscy wielbiciele kina będą mogli rozwiązywać filmowe zadania i quizy, sprawdzać znajomość polskich filmów, wygrywać nagrody i wspaniale się bawić!
ETS: Warsztaty Educational Testing Service, 08.02.14, Wrocław.
Educational Testing Service (ETS) to największa, niezależna organizacja testująca i lider w dziedzinie badań edukacyjnych na świecie. ETS w Polsce to ponad 250 ośrodków egzaminacyjnych, setki projektów unijnych z wykorzystaniem certyfikatów m.in. TOEICŸ i TOEFLŸ oraz współpraca z dziesiątkami firm i korporacji, testujących umiejętności swoich pracowników.
Nowela.pl: Club Prisma A2/B1 - nr MEN! podręcznik do nauczania j.hiszpańskiego w gimnazjum.
Club Prisma to nowoczesny podręcznik adresowany do młodzieży w wieku 12-16 lat i przeznaczony do nauki w gimnazjach. Club Prisma kładzie nacisk na naukę zwrotów niezbędnych do prawidłowego komunikowania się w sytuacjach występujących w życiu codziennym. Dzięki zawartym w nim informacjom na temat kultury hiszpańskiej uczniowie nabywają także umiejętności niezbędne do prawidłowego funkcjonowania w środowisku hiszpańskojęzycznym.
Goethe-Institut: Czas gry, czas płynący – Czy można nudzić się w grze?
Współcześni twórcy walczą z nudą od pierwszych sekund po włączeniu gry. Jeśli już, wolą złość i frustrację. Wolą graczy rzucających o ścianę padem, łamiących klawiatury, druzgoczących myszki.
Nowela.pl: Progetto Italiano Junior 3 - numer MEN!
Progetto italiano Junior 3 to kolejna część kursu języka włoskiego, przeznaczonego dla uczniów gimnazjów, odpowiadająca poziomowi B1 zgodnie z wytycznymi ESOKJ. Każdy tom prezentuje materiał obejmujący część podręcznikową, ćwiczeniową oraz płyty CD.
Goethe-Institut w Warszawie: Egzaminy /Goethe-Zertifikat A1-C2 w lutym, termin zgłoszeń: 15.01.14.
Goethe-Institut w Warszawie organizuje egzaminy na wszystkich poziomach. Przyjmujemy zgłoszenia od kursantów i kandydatów eksternistycznych.
<<poprzednie [661] 662 663 664 665 666 667 668 669 670 nastepne>>