korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowela.pl: Etapas Plus, podręcznik do nauki j. hiszpańskiego, szkoły ponadgimnazjalne.
Etapas Plus to ośmioczęściowy kurs przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, odpowiadający poziomom od A1 do B2 zgodnie z zasadami Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego oraz Programu Nauczania Instytutu Cervantesa. Podejście zadaniowe i komunikacyjne kursu jest zgodne z nowoczesnymi założeniami metodycznymi.
EDUNEWS.PL: BUNT PRZECIWKO TAŚMOWEJ EDUKACJI
Kiedy w 1979 roku grupa Pink Floyd wydała album The Wall z utworem Another Brick in The Wall (część II), pewnie nikt nie przypuszczał, że 35 lat później wyrażony wówczas muzyką sprzeciw wobec koncepcji szkoły-fabryki, z jednolitym formatowaniem umysłów, będzie nadal aktualny. Konserwatyzm szkoły okazał się silny, a w dodatku szlifowane od ponad dekady standaryzowane testy jeszcze tę "fabrykę" umacniają...
Nowela pl.:CLAN 7 - podręcznik + płyta CD-ROM ¡Hola, amigos, język hiszpański.
Podręcznik składa się z 9 rozdziałów, których zawartość odpowiada założeniom Plan curricular Instytutu Cervantesa. Rozwinięcie tych treści znajduje się w kursie interaktywnym ¡Hola, amigos!, zatwierdzonym przez Instytut Cervantesa we współpracy z Uniwersytetem Alberta w Kanadzie.
EDUNEWS.PL: UCZNIOWIE ZMIENIAJĄ SZKOŁĘ
Druga edycja projektu „eSzkoła – Moja Wielkopolska” już za nami. Ponad trzy tysiące uczniów znowu porzuciło książki i zeszyty na rzecz tabletów i laptopów, wyszło ze szkoły i… pracowało. Poświęcili kilka miesięcy na przygotowanie projektów naukowych, na które oddano ponad 210 tysięcy głosów!
ETS Global Eastern Europe: Propell Workshop for the TOEIC test od 10.2013 w całej Polsce.
Poznaj strategie motywowania i rozwijania sprawności językowych, które zwiększą szanse twoich uczniów na sukces na egzaminie TOEICŸ i w globalnym środowisku pracy.
Księgarnia Italicus: Basta con gli errori! Parlare e Scrivere senza errori...
Błądzić jest rzeczą ludzką, a trwać w błędzie głupotą. Bycie nazywanym „głupcem” nie jest zbyt pochlebne, więc: doskonalmy się i bądźmy żądni wiedzy! W dokształcaniu nie ma nic lepszego jak praktyka, doświadczenie i dobre podręczniki – spójrzcie na nasze propozycje.
NaukaBezGranic: MAJÓWKA W DUBLINIE 30.04 - 04.05.2014
Podczas pobytu w Dublinie będzie możliwość zwiedzania miasta pod opieką irlandzkiego opiekuna - Richiego Mullaney, który pochodzi z Dublina, tak że dostarczy Państwu informacje z pierwszej ręki. Gwarantujemy niezapomniane chwile w tym klimatycznym mieście z dużą dawką pozytywnego irlandzkiego ducha. Poniżej przedstawiamy projekt programu, ostateczna wersja będzie dostępna do 31 marca 2014.
Nowela.pl: Español lengua viva, podręcznik do nauki j. hiszpańskiego, szkoły ponadgimnazjalne.
Kurs przygotowuje uczniów do aktywnego uczestnictwa w komunikacji językowej, kładąc nacisk na rozwijanie kompetencji społecznych i kulturowych, a także strategii samodzielnej oceny postępów w nauce.
<<poprzednie [661] 662 663 664 665 666 667 668 669 670 nastepne>>