korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NaukaBezGranic.pl zaprasza do Muzeum Kultury i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie
Brytyjskie przedstawienie FACE dla widzów w wieku 15-100 lat oraz warsztaty międzykulturowe dla młodzieży szkól ponadgimnazjalnych.
SZAWAL zaprasza na OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL JĘZYKÓW OBCYCH 2008
Ogólnopolski Festiwal języków Obcych jest formą konkursu pisanego z języka: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i francuskiego z przeznaczeniem dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz studentów z całej Polski.
INSTYTUT CERVANTESA zaprasza na KONCERT PIESNI SEFARDYJSKICH
Koncert "Zapomniane ksiezyce" - Piesni sefardyjskie sobota, 27 wrzesnia, godz. 19.00.
Wydawnictwo Poznańskie: ich bin ich... und du bist du... ćwiczenia kl. VI
ZESZYT ĆWICZEŃ stanowi bogatą ofertę zadań, umożliwiających uczniowi samodzielną pracę w domu a nauczycielowi – różnicowanie pracy w czasie lekcji.
ET TOI: Sure! - prenumerata na 1 rok (6 numerów)
Czasopismo skupia się na rozwijaniu różnych kompetencji językowych (w tym znajomości słownictwa i gramatyki, rozumienia tekstu, znajomości kultury) i jako narzędzie do wykorzystania zarówno w szkole jak i w domu stanowi doskonałą pomoc w nauce języka.
Oxford University Press zaprasza na Bookworms Day - 24.09. Katowice i 25.09. Gdańsk
Spotkania z kolorową serią lektur po angielsku Oxford Bookworms Library 2008, organizowane wspólnie z British Council i Bibliotekami Brytyjskimi.
Check your Vocab for FCE - do nabycia w księgarni AKADEMIA
Od grudnia 2008 egzaminy Cambridge ESOL FCE i CAE ulegają zmianie. Jako wsparcie w przygotowaniu uczniów do nowej formy egzaminów Cambridge ...
KIESZONKOWY SŁOWNIK SZWEDZKO-POLSKI, POLSKO-SZWEDZKI dostępny w księgarni GANDALF
45 000 haseł i przykładów ich użycia - wyrażeń, zwrotów, idiomów. Współczesne słownictwo, frazeologia, terminy z różnych dziedzin. Spisy nazw geograficznych i skrótów. Hasła szwedzkie z zapisem wymowy...
<<poprzednie [1111] 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 nastepne>>