korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL - A czy ty lubisz się uczyć?
Każdy z nas posiada na własność fantastyczny biokomputer. Mózg jest doprawdy doskonałym narzędziem, ale gdzie jest jego instrukcja obsługi? Niestety niewielu nauczycieli w szkołach uczy na temat tego, jak go używać, czyli jak się uczyć. W prowadzonych przeze mnie badaniach prawie połowa uczniów szkół ponadgimnazjalnych stwierdziła, że nie lubi się uczyć.
Nowość w księgarni GANDALF: Office English + CD
Podręcznik przeznaczony dla studentów szkół wyższych i policealnych oraz wszystkich instytucji kształcących menedżerów. Szeroki zakres tematyczny....
EDUNEWS: PROJEKTY SZKOLNE PRZYGOTOWUJĄ DO PRACY
Raporty ekspertów są alarmujące – polska młodzież jest nieprzygotowana do podjęcia zatrudnienia i często nie może znaleźć pracy w zawodzie. Winą za ten stan rzeczy obarcza się przede wszystkim instytucję szkoły, która nie oferuje praktycznej edukacji pod kątem rynku pracy i nie rozwija przedsiębiorczych postaw, przekazując zbyt dużo wiedzy teoretycznej
IL PONTE poleca: „Gomorre” w ILUZJONIE 5.03
w czwartek (5.03) w KINO.LAB ostatnia okazja, by na wielkim ekranie zobaczyc „Gomorre”,
EDUNEWS.PL - Nauka o technice, czy technika nauczania?
Nowoczesne technologie przestały być tylko ciekawostką. Znajdują zastosowanie praktycznie w każdej dziedzinie życia. Dlaczego więc nie miałyby zagościć również w edukacji? Łatwo można się przekonać, że dają one nauczycielom możliwość skuteczniejszego dotarcia do młodzieży. Dobrym przykładem są tu tablice interaktywne, wykorzystywane także w polskich szkołach.
IL PONTE poleca: „Cena strachu” w ILUZJONIE 4.03 w Warszawie
Tym razem wiesci z kin niszowych: w srodę (4.03.) w kinie ILUZJON „Cena strachu” – włosko-francuski thriller z Yves Montand w roli głównej.
SCENA PIĘTRO WYŻEJ: recital JUSTYNY BACZ "Brassens, mon amour...” 7.03 w Warszawie
W programie - utwory francuskiego mistrza piosenki - Georgesa Brassensa w przekładach Jerzego Menela i Justyny Bacz. Usłyszeć można będzie też kilka piosenek innych śpiewających autorów piosenki francuskiej.
IL PONTE poleca: Teatralne przeżycia - SŁUGA DWÓCH PANÓW Goldoniego w Teatrze KWADRAT
Teatr Kwadrat słynie ze wspaniałych inscenizacji komedii i fars. Tym razem dyrekcja teatru sięgnęła do klasyki komedii – Goldoniego.
<<poprzednie [1111] 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 nastepne>>