korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
IL PONTE POLECA: książkę - Narodziny Wenus i inne szkice renesansowe Abiego Warburga.
Wielbicielom sztuki polecamy świeżo wydaną książkę Narodziny Wenus i inne szkice renesansowe Abiego Warburga. To pierwsze polskie tłumaczenie pism wybitnego historyka i teoretyka sztuki.
EDUNEWS: CZAS NA N@UKĘ - KNO NA PIĄTKĘ!
Tych, którzy skorzystali z nauki na odległość, nie trzeba już przekonywać. Kształcenie na odległość (KNO) warto promować, warto wdrażać i warto z niego korzystać.
IL PONTE POLECA: opera Le nozze di Figaro (Wesele Figara).
Gorąco zachęcamy Państwa do odwiedzenia Opery Narodowej, w której już w najbliższym tygodniu wystawiona zostanie opera Le nozze di Figaro (Wesele Figara).
IL PONTE POLECA: Wracaliśmy znad morza - Luki Doninellego
Wracaliśmy znad morza Luki Doninellego - znakomitego wspołczesnego prozaika i eseisty, cenionego między innymi przez Claudia Magrisa - nadzwyczaj sugestywnie, a zarazem w oszczędny sposob opowiada o doświadczeniu pokolenia, które po roku 1968 otarło się o terroryzm.
Zimowa promocja w KSIĘGARNI WŁOSKIEJ ITALICUS
Narrativa - Promocja 20% Remaiders - 50%
IL PONTE POLECA: MUSICAL ROMEO I JULIA.
Studio Buffo zaprasza na musical na podstawie szekspirowskiej historii Romea i Julii. Opowieść o dwojgu młodych ludziach, nie potrafiących odnaleźć porozumienia ze światem dorosłych.
IL PONTE POLECA: lekturę Szkoły wina Andrew Jefforda.
Już w czasach antycznych wino stało się nieodłącznym elementem życia w słonecznym basenie Morza Środziemnego. Dziś uprawia się je we wszystkich regionach o umiarkowanym klimacie. Wraz z terytorialną ekspansją nastąpił rozkwit aromatow i smakow. Także pod względem społecznym wiele się zmieniło: czerpana z wina radość nie jest już zastrzeżona dla elit.
EDUNEWS: JĘZYKI OBCE - NAJLEPIEJ JAK NAJWCZEŚNIEJ.
Dzieci powinny rozpoczynać naukę języków obcych jak najwcześniej, ale należy zadbać o odpowiedni poziom kształcenia.
<<poprzednie [911] 912 913 914 915 916 917 918 919 920 nastepne>>