korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowela.pl: Lektury na lato - Mistero in Via dei Tulipani + CD audio
Mistero in Via dei Tulipani to wciągająca historia z licznymi zwrotami akcji, która zaczyna się od zabójstwa jednego z mieszkańców pewnego domu jednorodzinnego. Sąsiedzi ofiary – para szesnastolatków z drugiego piętra, postanawiają wytropić mordercę. Ich śledztwo pozwala nie tylko na odnalezienie nie tylko winowajcy, ale także miłości.
EDUNEWS.PL: ANALIZA, REDUKCJA, CEL
Powtarza się to od wielu lat. Z końcem roku wydaje się, że następny nie może przynieść wiele nowego. Ta sama podstawa programowa, ten sam pokój nauczycielski, to sama klasa. Kiedy jednak przychodzi analizować podstawę programową po doświadczeniach kończącego się roku, najnowszą glottodydaktykę (bo więcej czasu na refleksję), media (ot, chociażby możliwości nowych edytorów), a przede wszystkim poszczególne klasy, grupy i indywidualnie uczniów i uczennice, których poznawałem przez rok, to okazuje się, że od 1 września będę miał do czynienia z zupełnie świeżym krajobrazem oświatowym, z inną przestrzenią uczenia się.
Nowela.pl: Nuovo Progetto italiano 2 - nr MEN!
UOVO PROGETTO ITALIANO 2 (B1-B2) język włoski. decyzją MEN została umieszczona na liście podręczników dopuszczonych do użytku szkolnego. Numer ewidencyjny w wykazie: 557/2/2013.
EDUNEWS.PL: WYSTARTUJ W KONKURSIE PRAC MŁODYCH NAUKOWCÓW UE
Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci zaprasza do udziału w 20. edycji Polskich Eliminacji do prestiżowego unijnego konkursu na uczniowskie projekty badawcze. Dotychczasowe wyniki młodych Polaków plasują nasz kraj w ścisłej czołówce!
Goethe-Institut: Okrężną drogą – Niemcy na Biennale w Wenecji
Od dawna do dobrego tonu należy kontestowanie współzawodnictwa między narodami na weneckim Biennale. Niemiecka prezentacja również poszła w tym kierunku, ale unikała sytuacji konfliktogennych.
Nowela.pl: bezpłatny przewodnik metodyczny do podręcznika "Mobile A2"
Z przyjemnością informujemy, że na naszej stronie internetowej www.nowela.pl w zakładce „Dla nauczyciela” dostępny jest już przewodnik metodyczny do podręcznika "Mobile A2" wydawnictwa Didier, który można bezpłatnie pobrać. Przewodnik metodyczny MOBILE A2 składa się z 10 rozdziałów, a budowa każdego z nich umożliwia równoczesny rozwój pięciu kompetencji językowych ucznia.
EDUNEWS.PL: SAMURAJE PRZY KLAWIATURZE
Własny komputer, zapał i trochę szczęścia, by trafić na ludzi, którzy chcą uczyć za darmo – tyle potrzeba by zostać programistą. To idea CoderDojo, niezwykłych warsztatów, które zaczęły działać w Polsce.
Nowela.pl: Lektury na lato - Los libros perdidos + CD audio.
ourdes studiuje na czwartym roku w Instituto de Educación Secundaria w Toledo, gdzie organizowana jest Wystawa Książek Dziwnych i Ciekawych - w kilku różnych siedzibach w mieście. Lourdes postanawia wziąć udział w wystawie odbywającej się w instytucie z książką, o której jej babcia mówiła, że jest wyjątkowa. Od tej pory zaczynają dziać się dziwne rzeczy, które odmienią dotychczasowe życie placówki.
<<poprzednie [671] 672 673 674 675 676 677 678 679 680 nastepne>>