korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: ODMULIĆ POLSKĄ SZKOŁĘ
350 uczestników z całej Polski bierze udział w konferencji „INSPIR@CJE 2013 – Jak uczynić polską szkołę jeszcze lepszą?“. Przyjechali do Warszawy zmotywowani, aby spotkać się i porozmawiać jak zmieniać polską szkołę, jak wprowadzać innowacyjne metody prowadzenia zajęć i budować wartościowe relacje z uczniami
Il Ponte & Via Giulia: projekcja opery „Cyganeria” Giacoma Pucciniego, 27.07.13, Warszawa.
W dniu 27 lipca o godz. 18:00 warto wybrać się na dziedziniec Zamku Królewskiego, gdzie odbędzie się projekcja opery „Cyganeria” Giacoma Pucciniego (w ramach Festiwalu Ogrody Muzyczne).
EDUNEWS.PL: EDU ENTUZJAZM - CZYLI POKONFERENCYJNE REFLEKSJE W PODRÓŻY POWROTNEJ
Powodzenia. Entuzjazm to pierwsze słowo, którym mógłbym podsumować konferencję "INSPIRACJE 2013 - Jak uczynić polską szkołę jeszcze lepszą?". Mam wrażenie, że dobry nastrój i twórcza, otwarta atmosfera udzieliły się wszystkim. Gościom, prelegentom, słuchaczom, organizatorom
Nowela.pl: Lektury na lato - Comienzo del fin del mundo + CD audio.
Lektury zawierają doskonale opracowane ćwiczenia na rozumienie tekstu oraz notki wyjaśniające bardziej skomplikowane słownictwo. Wszystkie tytuły są dostępne w wersji z płytą CD audio lub bez płyty.
Nowela.pl: Clan 7 - nowy podręcznik do j. hiszpańskiego dla szkół podstawowych
Kurs składa się z czterech podręczników, obejmujących poziomy A1 (części pierwsza i druga) i A2 (części trzecia i czwarta) zgodnie z ESOKJ. Każda część serii Clan 7 składa się z podręcznika wraz z płytą CD-ROM, zeszytu ćwiczeń oraz przewodnika metodycznego dla nauczyciela z płytą CDROM.
EDUNEWS.PL: KSZTAŁCENIE ZAWODOWE - MIĘDZY TEORIĄ A PRAKTYKĄ
Adekwatność zasobów edukacyjnych, wysoce wykwalifikowana kadra dydaktyczna, system certyfikacji kwalifikacji, nowoczesne i odpowiednio wyposażone pracownie technologiczne, powszechna dostępność praktyk i staży. To niezbędne postulaty, których realizacja może uzdrowić przezywające kryzys szkolnictwo zawodowe
Il Ponte & Via Giulia: Wakacyjna impreza dla miłośników Włoch, 03.07.13, Warszawa.
Oprócz opowieści o nowym wydaniu magazynu, razem z Olą Seghi planujemy pyszny włoski poczęstunek, włoskie wino i niezwykle ciekawe rozmowy! Najważniejszym punktem programu będzie rozmowa z Panią Elżbietą Wichrowską, znawczynią włoskich ogrodów.
Goethe-Institut: Antygona jako komiks – Detlev Baur opowiada o pierwszym magazynie teatralnym dla m
Detlev Baur jest redaktorem i założycielem Junge Bühne, pierwszego w Niemczech magazynu teatralnego dla młodzieży. Najnowsze wydanie nosi tytuł Mädelsheft [Zeszyt dla dziewcząt]. Młoda nauczycielka tańca relacjonuje tam swój pobyt w Freedom Theatre Jenin, hospitantka dramaturgii prezentuje swój wywiad z reżyserem Sebastianem Nüblingiem, a sam Baur pisze o sztuce Tschick, która stała się przebojem sezonu nie tylko w kręgach młodzieżowych. Czasopismo ma atrakcyjny i kolorowy dizajn, porusza różnorodne i ambitne tematy, teksty są rzetelne i treściwe.
<<poprzednie [671] 672 673 674 675 676 677 678 679 680 nastepne>>