korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS: CZAS NA N@UKĘ - CO POWINIEN WIEDZIEĆ UCZEŃ.
O kształceniu na odległość dużo się mówi i pisze. Nie każdy zainteresowany jednak wie, jak taka nauka wygląda w praktyce. Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej koordynuje prace związane z rozwojem tej metody edukacji w Polsce i zachęca, aby w rozszerzaniu swojej wiedzy korzystać z dobrodziejstw techniki.
PTI zaprasza: Marketing strategiczny i sprzedaż usług w branży językowej - 25-26.02 w Warszawie
Podczas szkolenia: - popatrzysz na swoją firmę z punku widzenia celów marketingowych, - przećwiczysz etapy planowania marketingowego, - przećwiczysz zastosowanie narzędzimarketingowych - przećwiczysz etapy konstrukcji nowego produktu, zasady przygotowania personelu do sprzedaży, techniki sprzedaży usług
Gra planszowa Adventure Island - Już w LangMarket!
Adventure Island - gra planszowa do nauki języka angielskiego.
EDUNEWS: SZKOŁA POWSZECHNA NA PÓŁ ONLINE?
Można prognozować w najbliższych dwóch dekadach zmianę modelu szkolnego w Polsce pod wpływem oddziaływania sił demograficzno-finansowych i rozwoju technologicznego. Wcześniej prawdopodobnie nastąpi również zmiana modelu nauczania. A to za sprawą rosnących zasobów edukacyjnych w Internecie i ich wykorzystania do nauki online, czyli e-learningu.
English for you - bezpłatne konsultacje z naszymi nauczycielami
Zapraszamy do bezpłatnych konsultacji z naszymi nauczycielami. Od teraz mozna zadawać pytania do ekspertów, a odpowiedź na pytanie zadane zgodnie z regulaminem zostanie udzielolna w przeciągu 24 godzin. Dodatkowo istnieje możliwość sprawdzenia samodzielnie wykonanej pracy domowej.
EDUNEWS: KLASY OLIMPIJSKIE: WYŚCIG SZCZURÓW I SELEKCJA.
Z zainteresowaniem przeczytałem w jednej z lokalnych gazet, że w mieście X jedna ze szkół ponadgimnazjalnych tworzy klasę dla uzdolnionych uczniów. Nazwała to klasą olimpijską. Idea - jak twierdzi dyrekcja szkoły - odpowiada na potrzeby rodziców, którzy poszukują dla swoich dzieci najlepszej szkoły, która przygotuje do egzaminów zewnętrznych.
Portugalski.Slowka.pl – Nowe materiały z języka portugalskiego
Wśród nowości z języka portugalskiego znalazły się artykuły między innymi o: rzeczownikach i rodzajnikach, czasownikach i czasach gramatycznych, przyimkach.
EDUNEWS: KROK W KIERUNKU NAUCZYCIELSKIEJ I UCZNIOWSKIEJ AUTONOMII.
Jednym z najważniejszych zadań szkoły jest przygotowanie ucznia do samodzielności i działania we wszystkich obszarach życia. Nie jest to zadanie proste i nie da się go wykonać za pomocą wyłącznie zmiany prawa oświatowego. Prezentujemy dziś kolejny głos w debacie o pożądanym kształcie polskiej edukacji w drugiej dekadzie XXI wieku.
<<poprzednie [891] 892 893 894 895 896 897 898 899 900 nastepne>>