korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: Horyzonty edukacji 2011: największe wyzwania dla szkół
Ujęte w Horizon Report 2011 trendy i wyzwania są wynikiem oceny znakomitego grona naukowców z kilkudziesięciu uczelni, iż wpływ technologii na codzienne życie będzie coraz silniejszy. W raporcie ujęto drogowskazy tych zmian, ukazujące nam zmieniającą się naturę komunikowania się, dostępu do informacji, łączenia się z innymi użytkownikami i znajomymi, uczenia się, socjalizacji.
Anglista poleca: Testy leksykalno-gramatyczne dla początkujących wyd. Edgard - recenzja
Drogi Lektorze/Nauczycielu masz już dosyć wymyślania ciekawych zajęć dla swoich uczniów? Chciałbyś aby zajęcia były nie tylko ciekawe ale także przyniosły jak najwięcej korzyści dla Twoich uczniów? A pomyślałeś o tradycjonalnych testach leksykalno gramatycznych? W końcu to stara, dobra i sprawdzona metoda.
Duden 10. Das Bedeutungswörterbuch - już w LM
Die Grundbausteine unseres Wortschatzes. Das Bedeutungswörterbuch vermittelt sprachliche Zusammenhänge, ist wichtig für das Erkennen sprachlicher Zusammenhänge und fördert den schöpferischen Umgang mit der deutschen Sprache.
Książka i róża 2011 - Księgarnia Francuska Edukator zaprasza na zakupy z rabatem 28-29.04.2011
Miłym klientom, którzy w tych dniach odwiedzą naszą księgarnię oferujemy 10 proc. rabatu na każdy tytuł z literatury pięknej oraz czerwoną różę. Internautom zamiast róży proponujemy 15 proc. rabat na wszystkie książki z działu " Literatura".
EDUNEWS.PL: O edukacji przestrzennej
„Każdy ma prawo do pięknego krajobrazu, życia w zdrowym środowisku i harmonijnym otoczeniu” – tak zaczyna się Karta Drahimska opracowana przez uczestników warsztatów „Potyczki z architekturą”, która jest wyrazem nowej świadomości budzonej w młodym pokoleniu przez środowiska promujące w Polsce edukację przestrzenną.
Anglista poleca: Słowniki tematyczne z multimediami wyd. SuperMemo
Wydawnictwo SuperMemo World przedstawia nową serię innowacyjnych publikacji: „Słowniki tematyczne z multimediami” do nauki słownictwa angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego
Duden - Deutsches Universalwörterbuch - Buch plus CD 7 wydanie - już w LM
Die Nr. 1 der Bedeutungswörterbücher der deutschen Gegenwartssprache umfasst jetzt mehr als 500.000 Stichwörter, Bedeutungsangaben und Anwendungsbeispiele.
Wydawnictwo Nowela poleca: Progetto italiano - część 2
Stare włoskie przysłowie mówi, że: "Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują". Wydawnictwo Nowela przygotowało ofertę, która zbytnio nie odchudzi Państwa portfeli, a w dodatku pozwoli zdobyć cenne doświadczenie: nauczyć się języka włoskiego w skuteczny i przyjemny sposób!
<<poprzednie [891] 892 893 894 895 896 897 898 899 900 nastepne>>