korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Goethe-Institut: Projekt taneczny online, pamiętnik artystyczny 2020 MOVING ISOLATION
Przedstawiamy projekt taneczny online Anny Holter, choreografki tańca współczesnego, który powstał we współpracy z innymi profesjonalistami w dziedzinie tańca (choreografami i tancerzami) z Europy w czasie pandemii.
CYKL ESEJÓW W MAGAZYNIE DWUTYGODNIK.COM: MIKROWYPRAWY
W czasie wakacji pandemia koronawirusa zmienia nasze obyczaje turystyczne. Zamiast podróżować do dalekich ciepłych krajów, trochę z konieczności, a trochę w prawdziwym zachwycie odkrywamy, jak wiele można zobaczyć, usłyszeć i doświadczyć w najbliższej okolicy.
British Council: IELTS Academic i General Training-wersja papierowa, zarejestruj się od 01.09.2020r
IELTS Academic i General Training - wersja papierowa Planujesz studia lub pracę za granicą i chcesz rozpocząć swoje przygotowania tej jesieni? Już dziś możesz zapisać się na test IELTS w British Council
EDUNEWS.PL: PLANOWANIE PRZED WRZEŚNIEM
Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że nauczanie zdalne nie dorówna nauczaniu rzeczywistemu. Jednak możliwe, że będziemy musieli na nie częściowo przejść, a może nawet tylko takie kontynuować. Cały świat zastanawia się, jak to zrobić najmniejszymi kosztami
Goethe-Institut: Złote rączki w Niemczech „USŁUGI SKOCZĄ DO 100 EURO ZA GODZINĘ”
Na złote rączki czeka w Niemczech ponad 160 tysięcy miejsc pracy. Jak bardzo fachowcy są poszukiwani, przekonałam się, gdy zaraz po zamknięciu granic z powodu pandemii zaczepił mnie sąsiad. – Nie wiesz, gdzie jest Andrzej? Dzwonię i dzwonię, a on nie odbiera – dopytywał zaniepokojony.
EDUNEWS.PL: DZIECKO - JUŻ CZŁOWIEK (INSPIRACJE KORCZAKOWSKIE)
„Dziecko – już mieszkaniec, obywatel i już człowiek. […] Lata dziecięce – to życie rzeczywiste, nie zapowiedź. […] Nie morał na wyrost i frazes zadań i obowiązków przyszłych, jeno dzisiejszych”
Freelancerzy w obliczu koronakryzysu NADERWANA GAŁĄŹ
Pandemia osłabiła także sytuację wykonawców wolnych zawodów na niemieckim rynku pracy. Odwołane kursy i sesje, zamknięcie małych zakładów na dłuższy okres, brak lub mniejsza liczba zleceń – to tylko niektóre skutki epidemii. Jak próbują przetrwać ten niecodzienny dla wszystkich czas osoby prowadzące własną działalność i wolni strzelcy, opowiada Agnieszka Wójcińska.
Jacek Dehnel poleca CECI N'EST PAS UNE NOUVELLE DE KEHLMANN
Przedmiotem ostatniego w cyklu tekstu Jacka Dehnela jest „Portret poety” Wolfganga Hildesheimera – opowieść o losach krytyka, który tworzy fikcyjnego poetę, by móc go niepochlebnie osądzać.
<<poprzednie [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 nastepne>>