korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Nowość w LangMarket: FISZKI dla dzieci 3-5 lat
Barwne i jednoznaczne ilustracje - dostosowane do możliwości percepcyjnych kilkulatka - sprawią, że dziecko chętnie będzie sięgać po FISZKIŸ w codziennej zabawie.Polecamy rodzicom dzieci w wieku przedszkolnym.
Kurs języka tureckiego dla początkujących
Wyjątkowy i niepowtarzalny kurs do nauki języka tureckiego!
Akademia Zarządzania dla Właścicieli Szkół Językowych II Edycja listopad 2010 - maj 2011
!0% zniżki dla zarejestrowanych w www.szukaj-lektora i www.LangMarket.pl
EDUNEWS.PL: PRZEGLĄD EDUKACYJNEGO INTERNETU (1)
Amerykańskie Towarzystwo Bibliotekarzy Szkolnych (AASL), opublikowało na swojej stronie 25 najlepszych anglojęzycznych stron internetowych do nauki i nauczania. Ranking podzielono na kilka kategorii, między innymi: dzielenie się multimediami, cyfrowe programy do tworzenia opowiadań, zarządzanie i organizowanie treści, sieci społeczne i komunikacja
Naucz się języka obcego, póki jest taniej - kampania PASE przeciwko VAT na kursy językowe
Poprawka dotycząca zwolnienia prywatnych szkół językowych z podatku, zaproponowana przez PASE i przyjęta przez Komisję Finansów Publicznych, na prośbę Ministerstwa Finansów została przesłana do konsultacji do Ministerstwa Spraw Zagranicznych. MSZ uznał, że zaproponowana poprawka jest niezgodna z dyrektywami unijnymi, gdyż zwolnienie z VAT podlega ograniczeniu podmiotowemu i może zostać przyznane jedynie placówkom objętych systemem oświaty. Oznacza to, że Sejm 21 września, podczas II czytania ustawy może zmienić korzystny dla uczniów niepublicznych szkół językowych zapis o zwolnieniu z VAT-u nauki języków obcych.
Promocja na słowniki Longmana - Zrozumiesz więcej za mniej - tylko do 15.10.2010
Zrozumiesz więcej za mniej - promocja słowników!
EDUNEWS.PL: Coś o szkolnej stronie internetowej
Dla większości z nas Internet stał się tak powszednim elementem życia, że nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez e-Świata. Ważnym sposobem użycia sieci jest kreowanie własnego wizerunku poprzez portale społecznościowe, blogi czy strony www. Za pomocą tych narzędzi również szkoły mogą budować swoją tożsamość, wystarczy że będą otwarte na nowoczesne rozwiązania
Nowość w LangMarket: Strona bierna jest prosta!
Jak radzisz sobie z angielską stroną bierną – jednym z trudniejszych działów gramatyki, przerabianym na każdym poziomie nauczania od gimnazjum wzwyż? Nie wiesz, po co w ogóle używać tej struktury?
<<poprzednie [941] 942 943 944 945 946 947 948 949 950 nastepne>>