korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
ELI & ET TOI: Les compétences du 21e siècle entre les savoirs..., webinarium, 26.09 i 10.10.18
We wrześniu i październiku odbędą się darmowe webinaria prowadzone przez doświadczonych metodyków i autorów związanych z wydawnictwem ELI Publishing. Serdecznie zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w wydarzeniach.
EDUNEWS.PL - NAUCZYCIELU, WYLUZUJ! CZYLI O PIERWSZEJ LEKCJI... (artykuł)
Nowy rok szkolny rozpoczęty, zaczęły się lekcje. Te pierwsze lekcje z różnych przedmiotów są bardzo ważne. Tylko… czy nauczyciele o tym na pewno wiedzą?
GOETHE INSTITUT: Pokazy filmów: Jesteśmy Żydami z Breslau, cala Polska, od 15.09.18
Różne miasta w całej Polsce | Pokazy filmów Ocalała młodzież i jej losy po roku 1933 Film dokumentalny autorstwa Karin Kaper i Dirka Szusziesa
NaukaBezGranic: MONEY IS A DECISION, a Bulent Akman Show, 12.10.18, W-wa.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
EDUNEWS.PL - STARY NOWY ROK SZKOLNY
Minął pierwszy tydzień kolejnego roku szkolnego. Niby nic nowego, rok w rok ten moment przecież następuje. Jednak ten rok jest inny od poprzednich. Po raz pierwszy w mojej szkolnej karierze na moich lekcjach niemieckiego pojawili się uczniowie klas piątych.
GOETHE INSTITUT: EIKE KÖNIG I JEGO WYSTAWA W WARSZAWIE, 14.09.18
Do najgorętszych wydarzeń wystawienniczych na pocżątek jesiennego sezonu w Warszawie zalicza się pierwszą w stolicy wystawę Eike Königa, światowej sławy projektanta graficznego z Berlina, pod tytułem „Sorry but all your belief have been devaluated. Sorry, ale wszystko w co wierzysz przestało mieć znaczenie”.
EDUNEWS.PL - RADY RODZICÓW I ICH MIZERNE KOMPETENCJE (artykuł)
Zazwyczaj na pierwszym zebraniu z rodzicami w szkole padają takie pytania: „Kto chce być w trójce klasowej?” i „Kto zgłasza się do rady rodziców?”. Rodzice są teoretycznie ważnym partnerem szkoły w działaniach wychowawczych, choć z przepisów Prawa Oświatowego i z praktyki raczej to nie wynika – jeśli w szkole działa tylko rada rodziców, mogą oni najwyżej uprzejmie składać wnioski i opinie. Współpraca rodziców ze szkołą to obszar dość zaniedbany.
ETS Global: Live Demo: Can interactive digital tools improve young students’ skills...9th October
ETS Global ma przyjemność zaprosić na bezpłatne webinaria przedstawiające testy ETS. Podczas 43 sesji on-line poruszonych zostanie 29 tematów. Omówione będą zagadnienia dotyczące między innymi: podejścia do nauczania i uczenia się języka angielskiego, którego celem jest uzyskanie satysfakcjonujących wyników, jak się przygotować do testu TOEIC® Listening & Reading, jak podejmować decyzje przy wykorzystaniu wyników testu TOEIC® i wiele innych. Zapraszamy!
<<poprzednie [191] 192 193 194 195 196 197 198 199 200 nastepne>>