korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: CO POWINNIŚMY ZAPEWNIĆ DZIECIOM?
Czego każdy rodzic, nauczyciel, a nawet każdy obywatel życzy sobie w przyszłości dla dzieci? Na pewno szczęścia, zdrowia, miłości, współdziałania z innymi, zadowolenia z pracy, równowagi psychicznej... generalnie - spełnienia w życiu. A czego uczymy dzieci w szkołach? Czytania i pisania, wiedzy akademickiej z różnych przedmiotów, zdawania testów, myślenia pod klucz, konformizmu
PTI:Ja, lider –aspekty psychologiczne, budowanie zespołu, kompetencje, błędy przywództwa,17-18.04.15
Cele szkolenia: Między innymi: poznanie siebie jako lidera, obserwacja sposobu, w jaki organizujesz pracę innym, sprawdzenie jak się komunikujesz w grupie pracowników, zapobieganie konfliktom w zespole, diagnoza Twoich słabych i mocnych stron jako lidera, zburzenie mitów i stereotypów nt. przywództwa, poświęcenie czasu sobie i własnej motywacji!
NaukaBezGranic: Show - A Ticket to Birmingham, 14.04.15, Katowice.
A Ticket to Birmingham is a double act by Richie and Marcel who bring back a series of sketches by Ken Wilson and Doug Case written for the English Teaching Theatre. Students will get a chance to laugh (or not) and get the taste of the English sense of humour Monty Python style. They will also be actively engaged in the show. One of the sketches will be assigned as a pre-show task. We will take you to a British railway station, post office and travel agency as well as Hotel Splendido.
EDUNEWS.PL: WAŻNE LEKCJE O BEZPIECZEŃSTWIE W SZKOLE
Agresja, cyberprzemoc, narkotyki, brak ruchu i zła dieta to współczesne zagrożenia, które dotykają uczniów. Jak sobie z nimi radzić? „Ważne lekcje” to nowoczesny projekt edukacyjno-informacyjny skierowany do uczniów, nauczycieli i rodziców, gdzie znajdą oni wskazówki, jak poradzić sobie z tymi problemami
AkademiaAktywnegoAngielskiego.pl: Metody aktywizujące w pracy z dziećmi i młodzieżą, 18.04.15,Kraków
18 kwietnia zapraszamy do Krakowa. Jeśli pracujesz z dziećmi i młodzieżą, szukasz ciekawych pomysłów na zajęcia – spędź dzień z Akademią Aktywnego Angielskiego!
Zapraszamy do uczestnictwa w PropellŸ Workshop for TOEFLŸ iBT, 17.04.15, Warszawa.
Jeśli przygotowujesz studentów do TOEFLŸ iBT, albo masz zamiar zacząć, poznaj zasady tworzenia i oceniania testu, którego wynikom zaufało już ponad 27 milionów osób i ponad 9000 instytucji. Rozwiń swój warsztat metodyczny, wyróżnij swoją ofertę na rynku szkoleń językowych, podnieś prestiż swojej instytucji.
EDUNEWS.PL: INSPIRACJE WCZESNOSZKOLNE (2015)
Prawie 300 nauczycieli i edukatorów przyjechało do Warszawy, aby wziąć udział w niecodziennym spotkaniu praktyków edukacji wczesnoszkolnej. Przez dwa dni – w sobotę i niedzielę – będą się uczyć od siebie nawzajem, wymieniać doświadczeniami, pokazywać fragmenty lekcji (nagrane na wideo lub wmontowane w przygotowane prezentacje i „prezitacje"). Będą dyskutować o tym, jak nauczanie w klasach I-III uczynić ciekawszym i bardziej angażującym dla uczniów, jak podnosić wartość dydaktyczną i jakość nauczania oraz wykorzystywać różnorodne narzędzia dydaktyczne, technologie oraz zasoby internetu, aby kształcić kompetencje społeczne i cyfrowe dzieci
DOS-TTS: THINK FRESH , super intensywny warsztat dla anglistów, 12.04.15, Warszawa.
A super-intensive workshop day – everything you’ve always wanted to know about how to really teach English in a brain-friendly way.
<<poprzednie [521] 522 523 524 525 526 527 528 529 530 nastepne>>