korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: SZKOLNE STRONY WWW - DO REMONTU
Remonty budynków szkół prowadzone są z większą lub mniejszą regularnością, ale na pewno są one regularnie sprzątane: zasada ta jednak nie dotyczy wirtualnych wizytówek polskich szkół w internecie – stron www. Niestety, informacje zgromadzone na stronach i sposób ich podania, pozostawiają wiele do życzenia.
Edunews.pl: HOWARD GARDNER I EDUKACJA UMYSŁU.
Zakończyły się spotkania twórcy teorii inteligencji wielorakich, profesora Howard Gardnera z Uniwersytetu Harwarda, z polskimi nauczycielami. Gardner odwiedził Kielce, Poznań i Warszawę na zaproszenie kieleckiej Grupy Edukacyjnej S.A., by wziąć udział w cyklu konferencji „Edukacja umysłu”, podsumowujących projekt „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”
Nowela: warsztaty metodyczne dla nauczycieli, pt.: Tareas para el...18.11.11, Białystok.
Dla uczestników spotkania przewidziane są bezpłatne egzemplarze książek, certyfikaty oraz materiały informacyjno-dydaktyczne.
EDUNEWS.PL: DLACZEGO TU JESTEŚMY?
Dzisiejszy dzień skłania naturalnie do zadumy nad życiem. I miejscem człowieka w świecie, a może i wszechświecie. Jak to się stało, że na Ziemi mogło powstać życie? Czy jesteśmy sami we Wszechświecie? Jak daleko jest do najbliższej gwiazdy? Dlaczego żyjemy tu, na Ziemi, a nie na Marsie. Wiele odpowiedzi na takie pytania zawiera ciekawa edukacyjna publikacja „Tu jesteśmy“.
Edunews.pl: PERSONALIZACJA NAUCZANIA DROGĄ DO EDUKACYJNEGO SUKCESU.
Świadomość niedopasowania systemów edukacji do szybko zmieniającego się współczesnego świata jest coraz wyższa wśród osób zajmujących się edukacją. Wiele osób interesuje odpowiedź na pytanie, jak osiągnąć edukacyjny sukces. O tym dyskutowali także uczestnicy III Międzynarodowego Kongresu Europejskiego Stowarzyszenia na Rzecz Edukacji Zróżnicowanej, który odbywał się w dniach 7-8 października w Warszawie pod wymownym tytułem: „Sukces w edukacji. Personalizacja nauczania”
Księgarnia Francuska Edukator - Nowości Wydawnicze:Tableau Blanc Interactif + CD audio.
Nowa kolekcja utworzona z myślą o nauczycielach i studentach obejmująca problemy nauczania / uczenia. W jej skład wchodzą tytuły łączące teorię z ćwiczeniami od A1 do C2.
NAUKA BEZ GRANIC! Joe s Birthday w LISTOPADZIE 2011!
What happens when you mix Internet addiction with poor career choices and mid-life crisis? You end up with Joe Kowalski, a lonely and angry insurance representative who passionately hates his job yet can’t stand the thought of being replaced by a younger woman. Set in today’s digital world, Joe’s Birthday is a story about going off-line and re-connecting with who you really are. It’s a chance to ask yourself some difficult questions like: Will I end up unhappy and miserable like this guy? What do I want to do with my life? How should I choose my career? What does it mean to be a looser (or winner)? Will money buy me happiness? Am I hooked or just connected? Joe may not give you any answers, but he will definitely make you think, and possibly make you laugh and shed a tear or two as well.
EDUNEWS.PL: NASTOLATEK W MEANDRACH PRAWA.
Około 80 proc. przestępczości nieletnich stanowią: kradzieże, włamania, bójki, pobicia oraz przestępstwa narkotykowe. Przeciętny nastolatek z takimi sytuacjami spotyka się na co dzień i bardzo często nie wie, jak na nie zareagować. Dlatego już od najmłodszych lat warto uczyć dzieci prawa....
<<poprzednie [851] 852 853 854 855 856 857 858 859 860 nastepne>>