korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: PO CO JEST SZKOŁA?
Szkoła istnieje po to, aby wyposażyć człowieka w kompetencje które pomogą mu żyć. To miejsce, które ma pomóc poznać własną osobę. Szkoła to przestrzeń, w której bezpiecznie można próbować, testować i doświadczać – siebie i świata. Z naszych szkolnych doświadczeń wynika, że w nauce i wychowaniu nie zawsze chodzi o słowa. Często miejsce oraz sytuacje, w których się znajdujemy, równie dobrze uczą i wychowują. Wbrew utartemu myśleniu, to nie podstawa programowa jest najistotniejsza. O wiele ważniejsze są metody jakimi będziemy ją realizować. Przemyślane całościowo i starannie dobrane są kluczem do szkoły jutra...
MNODN: Zanim zacznę czytać, pisać i liczyć – czyli zabawy, o których należy pamiętać...02.02.17
Zanim zacznę czytać, pisać i liczyć – czyli zabawy, o których należy pamiętać w przedszkolu
MNODN: Uczeń rozkojarzony – trening uważności, pamięci oraz rozumienia poleceń dla dziecii..02.02.17
Uczeń rozkojarzony – trening uważności, pamięci oraz rozumienia poleceń dla dzieci i młodzieży
Personnel Training Institute: 3 zjazd Szkoły Przewodnika Talentów 2 edycja, 21-22.01.17, Warszawa.
Korzyści ze szkolenia: Nabycie umiejętności komunikacji ze słuchaczem, która rozwija jego uzdolnienia. Świadomość złotych zasad podczas zajęć, które sprzyjają sukcesom edukacyjnym w każdym wieku. Nabycie umiejętności obserwacji potrzeb indywidualnych słuchaczy małych i dużych.
EDUNEWS.PL: O ODPOWIEDZIALNYM ŻYCIU
Powierzanie uczniom odpowiedzialności za własne uczenie się jest jedną z cech innowacyjnych modeli dydaktycznych. Dziś przez pryzmat tej umiejętności ocenia się skuteczność edukacji. To ważne kryterium w doborze metod i technik pracy. Czy w trosce o rozwój naszych uczniów przekazujemy im odpowiedzialność nie tylko za uczenie się, ale za ich własne życie? Czy w dzisiejszej szkole jest przestrzeń dydaktyczno-wychowawcza na rozwijanie takiej postawy?
Konferencja Globalne Inspiracje: PRZEZ NAUKĘ ANGIELSKIEGO DO ZROZUMIENIA ŚWIATA! 21.01.17, Warszawa.
Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń & Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego IATEFL Polska zapraszają nauczycieli języka angielskiego na konferencję Globalne Inspiracje: PRZEZ NAUKĘ ANGIELSKIEGO DO ZROZUMIENIA ŚWIATA! THROUGH ENGLISH TO UNDERSTANDING OF THE WORLD! Prelekcje po angielsku o tym, jak uczyć o świecie, ekologii i globalnej odpowiedzialności na lekcji języka angielskiego.
EDUNEWS.PL: TA REFORMA NIE POMOŻE DZIECIOM
Rewolucyjne zmiany w systemie edukacji nie służą dzieciom - przekonuje Marek Michalak. Rzecznik Praw Dziecka poparł list młodych ludzi, którzy proszą Prezydenta RP Andrzeja Dudę o zawetowanie ustaw reformujących system oświaty...
Personnel Training Institute: Negocjacje handlowe w środowisku szkoły językowej...17-18.02.17, W-wa.
PERSONNEL TRAINING INSTITUTE ZAPRASZA NA SZKOLENIE AKADEMII ZARZĄDZANIA DLA WŁAŚCICIELI I DYREKTORÓW SZKÓŁ JĘZYKOWYCH
<<poprzednie [321] 322 323 324 325 326 327 328 329 330 nastepne>>