korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
British Council: 6 sposobów na poprawę wymowy w języku angielskim
Każdy, kto się uczy języka angielskiego, wie, że pisownia słów często znacznie się różni od ich wymowy. Spójrz na poniższe zdanie. Zwróć uwagę na pogrubione słowa i zastanów się, czy znasz ich poprawną wymowę.
Goethe-Institut: KRÓTKA HISTORIA UNIJNYCH FUNDUSZY
Już Stephen Hawking wiedział, że brytyjscy naukowcy źle wyjdą na brexicie. Co by było, gdyby w przyszłości musieli się obyć bez unijnych pieniędzy?
Selector Radio na antenie Radia Kampus w każdą sobotę o godzinie 23.00 oraz niedzielę o 14.00
#SelectorRadio to audycja prezentująca najciekawsze nowe brzmienia z Wielkiej Brytanii. Co tydzień nadaje ją ponad 30 stacji radiowych na całym świecie, łącząc fanów muzyki od Hiszpanii aż po Chiny.
British Council: IELTS Academic i General Training-wersja papierowa, zarejestruj się do 31.08.2020r
IELTS Academic i General Training - wersja papierowa Planujesz studia lub pracę za granicą i chcesz rozpocząć swoje przygotowania tej jesieni? Już dziś możesz zapisać się na test IELTS w British Council
EDUNEWS.PL: WIĘCEJ WSPARCIA I ZAUFANIA ZAMIAST CHAOSU I KONTROLI
Globalna pandemia sparaliżowała wiele sektorów życia społecznego. Duży kryzys przeżywa oświata, która w związku z trwającą już prawie miesiąc w naszym kraju kwarantanną, została „jakoś” przeniesiona "do internetu". Kształcenie na odległość napotyka ciągle na wiele problemów – brak sprawdzonych narzędzi edukacyjnych oraz kompetencji i doświadczenia w nauczaniu zdalnym. To między innymi rezultat wielu lat zaniedbań po stronie MEN, jak i pomylonej hierarchii priorytetów, którą forsowano do niedawna pod hasłem tzw. "dobrej zmiany"
QUERRIE CITY: CURIE CITY GOES QUEER, 13.08-20.11.20, Warszawa.
Curie City, eksperymentalna oaza artystyczna, założona w 2012 roku przez Fundację Warsaw Bauhaus, to miejsce dla swobodnej wymiany myśli, platforma praktyk artystycznych, która nie określa sztywno granic ani dyscyplin, na przecięciu różnych obszarów performatywności.
EDUNEWS.PL: MEGAMISJA I #SUPERKODERZY PONOWNIE ZAPRASZAJĄ SZKOŁY DO WSPÓŁPRACY
Przeniesienie nauczania ze szkolnych klas do internetu na czas epidemii pokazało, jak istotne są cyfrowe kompetencje uczniów i nauczycieli. Fundacja Orange od lat pomaga im je zdobywać. Teraz zaprasza szkoły do udziału w kolejnej edycji bezpłatnych programów edukacyjnych, które zapewnią nowoczesne zajęcia dla dzieci, naukę programowania, szkolenia dla nauczycieli i sprzęt multimedialny dla szkół. Zgłoszenia do MegaMisji i #SuperKoderów można składać do 15 maja
Big Book Festival w Warszawie 28-30.08.2020r.
Międzynarodowy festiwal czytania odbędzie się po raz ósmy pod hasłem CZYSTA MIŁOŚĆ # PURE LOVE w dniach 28-30 sierpnia w Warszawie oraz na www.bigbookfestival.pl .
1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 nastepne>>