korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Österreich Institut Kraków: Spacer "Śladami Austryjackimi", 21.10.18, Kraków
W ramach Dni Austrii zapraszamy na niedzielny spacer z przewodnikiem panem Jakubem Łukasińskim "Śladami Austriackimi ". Początek zwiedzania godzina 9.00 ulica Cybulskiego 9, Kraków. Koniec godzina 12.00
NaukaBezGranic: Traditional Ireland ; Ceili Dancing, 16.10.18, Katowice.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
GOETHE INSTITUT:MIGRACJA I JĘZYK. DYSKUSJA PANELOWA,
„Migracja i język“ będzie zapewne przez następne dekady dominującym tematem w lingwistyce. Do rozmowy na ten temat Goethe-Institut zaprosił profesora Uwe Hinrichsa z Lipska, autora licznych publikacji.
EDUNEWS.PL - PRZESTRZENIE EDUKACJI - INSPIRACJE DO DZIAŁANIA (artykuł)
Nowy rok szkolny bywa impulsem do myślenia o zmianie przestrzeni szkoły. To dobry moment do zastanowienia się, nie tylko "co?" zmienić w szkole, ale także "jak?" i "z kim?". Szkoła to instytucja społeczna, której gospodarzem bynajmniej nie jest jedynie dyrektor szkoły, ale cała społeczność i dobrze byłoby, aby myślenie o tym miejscu było obecne zarówno wśród nauczycieli, jak i uczniów oraz rodziców. I oczywiście, aby za myśleniem poszły jakieś czyny.
NaukaBezGranic: Traditional Ireland ; Ceili Dancing, 15.10.18, Kraków.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chętnie dojedziemy też do Państwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
GOETHE INSTITUT: KONFERENCJA MEDIALNA „FACE IT! JOURNALISM BEYOND DENIAL AND IDEOLOGY”, 20-23.09.18
Stowarzyszenie n-ost (Netzwerk für Osteuropa-Berichterstattung) organizuje swoją coroczną międzynarodową konferencję medialną tym razem w Warszawie. W programie dyskusje i warsztaty w języku angielskim.
EDUNEWS.PL - RÓBMY ZMIANĘ ALBO NIE RÓBMY (artykuł)
Zmieniać szkołę można bez końca i nie osiągnąć satysfakcjonującego efektu. Możemy przygotować przecudne zajęcia, ale ciągle robić wszystko jak do tej pory. Czyli nadal stać w miejscu. Być może dlatego, że źle się do tej zmiany zabieramy.
ELI & ET TOI: Les compétences du 21e siècle entre les savoirs..., webinarium, 26.09 i 10.10.18
We wrześniu i październiku odbędą się darmowe webinaria prowadzone przez doświadczonych metodyków i autorów związanych z wydawnictwem ELI Publishing. Serdecznie zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w wydarzeniach.
<<poprzednie [131] 132 133 134 135 136 137 138 139 140 nastepne>>