korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
księgarnia Gandalf poleca : Multikurs tom V
Multikurs oferuje nową, unikalną metodę nauki - korzystając z jednego programu, poznajemy jednocześnie aż 5 języków obcych: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański i francuski....
Chekhov in English in Teatr Praski od 31.05. w Warszawie
Teatr Praski invites the audience to an extraordinary performance: „Wariactwa według Czechowa”/”Variations on Chekhov’s Plays” directed by Marcin Kwaśny – the performance is simultaneously interpreted on 31st May, hosted by Teatr Ochoty, ul. Reja 9 at 7 p.m.
EDUNEWS.PL: WSPIERAJMY KULTURĘ INNOWACJI W SZKOŁACH
Aby nadążać za zmianami we współczesnym społeczeństwie, szkoły muszą rozwijać kulturę innowacyjnego nauczania – to główna teza raportu brytyjskiej Futurelab "Promując transformującą innowację w szkołach". W przeciwnym razie przestaną spełniać swoją podstawową funkcję i nie będą w stanie wyposażyć wychowanków w zestaw umiejętności potrzebnych w XXI wieku
Prelekcja ETS Global BV na spotkaniu mazowieckiego regionu PSZK 25.05.2009 w Warszawie
Dnia 25 maja 2009 roku, w hotelu Sheraton w Warszawie, w sali "Londyn" odbędzie się spotkanie mazowieckiego regionu Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. W jego trakcie, w godzinach 18:00-18:45 będziecie Państwo mogli wziąć udział w prelekcji poświęconej efektywnemu zarządzaniu szkoleniami językowymi w firmach.
IL PONTE poleca: Szesc grobów do Monachium - nowa powieść Mario Puzo
Książek Mario Puzo – autora słynnego „Ojca Chrzestnego” czy „Rodziny Borgiów” - nie trzeba przedstawiać komukolwiek. „Szesc grobów do Monachium” to nieopublikowana dotad książka opowiadajaca o ostatnich dniach II wojny światowej.
Italicus na Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie.
Jak zwykle zaprezentujemy najnowsze publikacje do nauczania języka włoskiego, a wśród nich podręczniki dla dzieci i młodzieży oraz wszystkich tych, którzy pragną nauczyć się lub pogłębić znajomość języka włoskiego, korzystając z odpowiednio dobranej, nowoczesnej metody i atrakcyjnego podręcznika.
ET TOI.pl objęło patronatem Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Frankofońskiej - 2.06. w Tarnowie
Tematem tegorocznej, I edycji jest: Świat widziany oczami dziecka Konkurs ten stanowić ma – obok mających kilkuletnią już tradycję Dni Frankofonii organizowanych w murach tejże Uczelni – kolejną inicjatywę pracowników Zakładu Filologii Romańskiej, której celem jest propagowanie języka francuskiego w regionie małopolskim i podkarpackim, przybliżenie kultury Francji i krajów francuskiego obszaru językowego oraz zainteresowanie młodzieży literaturą francuskojęzyczną.
Festiwal Etgara Kereta - WARSZTATY TRANSLATORSKIE Z HEBRAJSKIEGO
W trakcie festiwalu Etgara Kereta, który odbędzie się w Łodzi w dniach 19-21 czerwca 2009r., zaplanowano dwudniowe warsztaty translatorskie dla młodych tłumaczy z języka hebrajskiego na polski.
<<poprzednie [1041] 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 nastepne>>