korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie: Wystawa Wiek półcienia. Sztuka wobec kryzysu...do 13.09.20r.
Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie informuje, że po jedenastu tygodniach hibernacji otwiera wystawę „Wiek półcienia. Sztuka w czasach planetarnej zmiany”. Na wystawę zapraszamy od piątku 5 czerwca, od godziny 12:00.
Nowości Ksiegarni Francuskiej Edukator: Premium A2 podręcznik, zeszyt ćwiczeń, nagrania audio online
Premium A2 podręcznik + zeszyt ćwiczeń + nagrania audio online to metoda do szybkiej i efektywnej nauki francuskiego przeznaczona dla młodzieży i dorosłych na dwóch poziomach zaawansowania językowego A1 i A2.
British Council: Kolejny etap projektu „Next Generation. Poland"
Kolejny etap projektu „Next Generation. Poland"
EDUNEWS.PL: O TRANSFORMACJI KSZTAŁCENIA
Co oznacza dla Ciebie termin „transformacja kształcenia”? Czy znaczy to samo dla Twoich współpracowników? Pomyśl przez chwilę. Jak różnie Ty i Twoi współpracownicy definiujecie i interpretujecie słowa takie jak osiągnięcie czy sukces w kontekście edukacji? Brak wspólnego języka jest przyczyną wielu nieudanych inicjatyw edukacyjnych. Takie terminy jak innowacja czy transformacja mają tak różne znaczenia dla różnych ludzi, że w końcu przestają znaczyć cokolwiek
Nowości Ksiegarni Francuskiej Edukator: Les singes d'une nuit d'été A2 + audio mp3 online
Opowiadanie detektywistyczne, które zabiera czytelnika na dachy Paryża. "Paryż, sierpień 2018. Kibic drużyny piłkarskiej zostaje znaleziony martwy na dziedzińcu budynku. Kolejny został zaatakowany na ulicy. Co tam się stało? Nikt nic nie widział ani nie słyszał. Czy inspektor Oscar Tenon będzie w stanie rozwiązać tę tajemniczą sprawę? "
British Council: Certyfikowany Aptis w wersji zdalnej
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych partnerów, British Council od początku sierpnia umożliwia wykupienie pakietu testów Aptis, które mogą być zdawane w wersji zdalnej.
Goethe-Institut: Projekt taneczny online, pamiętnik artystyczny 2020 MOVING ISOLATION
Przedstawiamy projekt taneczny online Anny Holter, choreografki tańca współczesnego, który powstał we współpracy z innymi profesjonalistami w dziedzinie tańca (choreografami i tancerzami) z Europy w czasie pandemii.
CYKL ESEJÓW W MAGAZYNIE DWUTYGODNIK.COM: MIKROWYPRAWY
W czasie wakacji pandemia koronawirusa zmienia nasze obyczaje turystyczne. Zamiast podróżować do dalekich ciepłych krajów, trochę z konieczności, a trochę w prawdziwym zachwycie odkrywamy, jak wiele można zobaczyć, usłyszeć i doświadczyć w najbliższej okolicy.
1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 nastepne>>