korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
MNODN: Cena oceny. Jak zaprosić ucznia do wzięcia odpowiedzialności za proces uczenia się? 30.09.16
Rola celów na lekcji Różne sposoby oceniania pracy ucznia Kryteria prac, testów, zadań Umiejętne formułowanie informacji zwrotnej dla ucznia Informacja zwrotna od ucznia dla nauczyciela Metody formułowania celów, kryteriów, komunikacja, odpowiedzialność, współpraca
British Council: Spotkanie z Szekspirem w trakcie obchodów EDJ 27 i 29.09.2016, Wrocław.
W czasie warsztatów uczestnicy będą bawić się językiem angielskim i odkryją, że twórczość Szekspira jest nie tylko nadal aktualna ale również… fajna!
Instytut Austriacki: Warsztaty Lustiges lernen dla dzieci i młodzieży w ramach EDJ ,27.09.16,Wrocław
Jak w latach ubiegłych, również i w tym roku Instytut Austriacki aktywnie uczestniczy w obchodach Europejskiego Dnia Języków! Z tej okazji 27 września organizowane są w Instytucie warsztaty „Lustiges lernen” dla dzieci i młodzieży.
Прогулка по Вроцлаву, czyli Wrocław z rosyjskiej perspektywy podczas EDJ 2016, 27.09.16, Wrocław.
Podczas spotkania „Прогулка по Вроцлаву” 28 września uczestnicy będą mieli okazję posłuchać o Wrocławiu po rosyjsku i spojrzeć na stolicę Dolnego Śląska z perspektywy Rosjan: powiemy, co najbardziej urzeka turystów z Rosji w tegorocznej Europejskiej Stolicy Kultury, co zaskakuje, co przyciąga najbardziej.
EDUNEWS.PL: GDY DZIECI PODEJMUJĄ DECYZJE
W szkołach publicznych mamy często problem z podmiotowym traktowaniem uczniów. Z drugiej strony zależy nam przecież na tym, aby uczeń wierzył w swoje siły i możliwości, żeby był aktywny, twórczy, aby doświadczał sprawstwa i odpowiedzialności za swoje postępowanie. Czy możemy wykorzystać pewne doświadczenia szkół demokratycznych, aby bardziej podmiotowo podchodzić do uczniów w szkołach publicznych?
EDJ: Baw się z nami językami! Warsztat dla dzieci i rodziców uczących się języków..25.09.16, W-wa
Baw się z nami językami! Warsztat dla dzieci i rodziców uczących się języków obcych – dzieci w wieku 6-8 lat
EDUNEWS.PL: NAUCZYCIEL ZAWSZE UCZĄCY SIĘ
Zetknięcie się i bliska współpraca z zagranicznymi nauczycielami daje bardzo dużo informacji na temat tego, jak uczymy, na co być może zwracamy zbyt dużą uwagę, a na co zbyt małą. Takie spotkania są niezwykle cenne, zwłaszcza jeśli rozwija się w ich trakcie rzeczywista współpraca osób z różnym doświadczeniem zawodowym i z różnych krajów czy kultur. Warto poszukiwać takich kontaktów i wykorzystywać te sytuacje, aby rozwijać się zawodowo i społecznie...
EDJ: Dziecko w rodzinie wielojęzycznej - jak wspierać rozwój, jak dawać wsparcie? 24-25.09.16, W-wa.
Dziecko w rodzinie wielojęzycznej - jak wspierać rozwój, jak dawać wsparcie? Warsztat dla rodziców.
<<poprzednie [311] 312 313 314 315 316 317 318 319 320 nastepne>>