korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Księgarnia Francuska Edukator - Oferta szkolna 2011/2012
Proponujemy nowe, atrakcyjne warunki zakupu podręczników dla nauczycieli języka francuskiego. W przypadku zamówień dokonywanych przez szkoły oraz grupy uczniów przyznajemy specjalne rabaty.
Festival Théâtral PROF-EUROPE, 11-12.06, Warszawa
Są to zasadniczo spotkania dla członków naszego stowarzyszenia, ale każdy może przyjść, jeśli temat go zainteresuje.
9-14.08.2011 w Warszawie - Kurs TESOL - Teaching English to Students of Other Languages
Global Tesol College z Kanady ogłasza nabór na kurs TESOL (Teaching English to Students of Other Languages) dla osób zainteresowanych zdobyciem kwalifikacji metodyczno-pedagogicznych do nauki języka angielskiego w kraju lub za granicą.
EduCamp Łódź: Języki Obce 16.06.2011
Jest to już trzecia edycja spotkań EduCamp, organizowanych przez grupę entuzjastów, portal Edukacja Internet Dialog i współpracujące organizacje. Tym razem poświęcone szeroko pojętemu zagadnieniu nauczania języków obcych.
EDUNEWS.PL: Pomysły nauczycieli na poprawę edukacji
W związku z toczącą się u nas debatą na temat systemu edukacji warto sięgnąć po wyniki zeszłorocznego badania ośrodka Harris Interactive dla firmy Scholastic Education oraz Fundacji Gates’ów – „Primary Sources: America’s Teachers on America’s Schools“. Pokazuje ono, co amerykańscy nauczyciele myślą o edukacji szkolnej i jakie mają pomysły na zmianę w systemie szkolnym.
L'atelier de français zaprasza na warsztaty kulturalne 11 czerwca
L'atelier de français szkoła języka francuskiego zaprasza na warsztaty kulturalne 11 czerwca
Księgarnia ITALICUS - w czerwcu 20% rabatu na książki dla dzieci!
Gdzieś na południu jest Miasto, a w nim Niezwykła Księgarnia. Mieszkają tu wróżki i smoki, księżniczki, koty i kolorowe ptaki. I krasnoludki. Od rana wszyscy zwijają się jak w ukropie − chcą przygotować specjalny prezent dla dzieci. Podejrzyj już dziś ich stronę www.italicus.com.pl − w czerwcu czeka na Ciebie specjalny rabat na książki dla dzieci: −20%
EDUNEWS.PL: Potencjał, który słabo wykorzystujemy, czyli o szkolnych uroczystościach
Przekonałem się już nie raz, że spotkania z nauczycielami spoza dużych centrów naukowo-kulturalnych są bardzo inspirujące i mają ogromną wartość. W małych miejscowościach życie naprawdę toczy się wokół szkoły, która często jest głównym ośrodkiem kulturotwórczym i jest ona jedynym miejscem, z którym związana jest cała społeczność, uczniowie, ich rodzice, rodziny i nauczyciele.
<<poprzednie [871] 872 873 874 875 876 877 878 879 880 nastepne>>