korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: Aby w szkole sukcesy mógł odnosić każdy uczeń
Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło ten rok szkolny Rokiem Odkrywania Talentów. Informacja ta zbiegła się z organizowaną przez Edunews.pl II edycją szkolenia „8 Strategii efektywnego uczenia (się)”, w którym szczególną uwagę zwracaliśmy na indywidualne style uczenia się i potrzebę odkrywania różnorodnych talentów uczniów.
EDUNEWS.PL: Kto może unowocześnić nauczanie w szkole?
"Polska szkoła się cofa. Aby temu zapobiec należy zmienić system kształcenia i doskonalenia nauczycieli. Licea tkwią nie w XX, ale XIX wieku. Większość nauczycieli cały czas ogranicza się do suchej wiedzy. 19-letni uczniowie siedzą w ławkach jak siedmiolatki, słuchają nauczyciela, który stoi przed tablicą, a ich rodzice piszą im usprawiedliwienia (...)"
IL PONTE poleca: wystawa Marco Angeliniego w Galerii Art New Media, tylko do 20.10
Rzymski artysta w swych obrazach łączy różne materie, tworząc prace niespokojne i niepokojące, będące socjologiczną analizą współczesnych relacji międzyludzkich
EDUNEWS.PL: Edukacyjne standardy przygotowania nauczycieli w zakresie technologii
Opracowano nowe standardy przygotowania wszystkich nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnej (w skrócie, technologii), które określają kompetencje i umiejętności nauczycieli oraz kierunki ich zawodowego rozwoju w zakresie globalnej technologii cyfrowej i jej wykorzystania w kształtowaniu osiągnięć i postaw uczniów.
ANGLISTA poleca: Fiszki – czasowniki B - recenzja
Kiedy już opanujesz czasowniki zawarte w Fiszki – czasowniki A, to pora sięgnąć po ‘Fiszki – czasowniki B’
IL PONTE poleca: Historia Literatury Włoskiej profesora Piotra Salwy - promocyjna cena!
Słynna już Historia Literatury Włoskiej profesora Piotra Salwy jest teraz do nabycia w promocyjnej cenie 47 zł za dwa tomy!
EDUNEWS.PL: Projekt gimnazjalny - skazany na sukces, czy klęskę?
Rozpoczynamy nowy rok szkolny zapowiedzią ważnej zmiany w systemie dydaktycznym gimnazjum. Każdy uczeń będzie miał obowiązek uczestniczyć w realizowanym zespołowo projekcie edukacyjnym. Szczegóły mają być udokumentowane na świadectwie końcowym gimnazjum. Czy to się może udać?
IL PONTE poleca: Klasyczny przewodnik po Rzymie wydawnictwa WAM
Kto poszukuje klasycznego przewodnika po Rzymie, powinien zapoznać się z nową propozycją wydawnictwa WAM.
<<poprzednie [871] 872 873 874 875 876 877 878 879 880 nastepne>>