korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NaukaBezGranic: Britain’s Got Talent. 07.11.13, Warszawa.
Britain’s got talent and has always had talent. This workshop will give you an overview of selected talented British musicians in the past as well as the present. We will listen to Purcell, Handel, Elgar, Coldplay, The Beatles, Michael Nyman, Mike Oldfield and of course The Beatles.
Księgarnia Italicus: Basta con gli errori! Come si scrive...?
Błądzić jest rzeczą ludzką, a trwać w błędzie głupotą. Bycie nazywanym „głupcem” nie jest zbyt pochlebne, więc: doskonalmy się i bądźmy żądni wiedzy! W dokształcaniu nie ma nic lepszego jak praktyka, doświadczenie i dobre podręczniki – spójrzcie na nasze propozycje.
Goethe-Institut: „Talent Bałtycki“ Międzynarodowy konkurs dla uczniów, do 05.12.2013r.
Przeprowadzając konkurs pt. „Talent bałtycki“ chcemy w kreatywny sposób zwrócić uwagę na piękno, a zarazem także na problemy ekologiczne Morza Bałtyckiego. Weź udział w Konkursie i wybierz spośród z czterech zadań to, które Ci się najbardziej podoba. Do wygrania są wspaniałe nagrody!
EDUNEWS.PL: PRZECIĘTNE KOMPETENCJE DOROSŁYCH POLAKÓW.
Wyniki Międzynarodowego Badania Kompetencji Osób Dorosłych PIAAC pokazują, że w ciągu ostatnich 17 lat wzrósł poziom umiejętności dorosłych Polaków. Nadal jednak mamy dużo do zrobienia, zwłaszcza w kompetencjach cyfrowych (tu jesteśmy na szarym końcu). Kto podnosi nasze wyniki w rankingu? Osoby z wyższym wykształceniem, pracujący w sektorach usług wiedzochłonnych, wysoko wykwalifikowani pracownicy biurowi
EDUNEWS.PL: WŁĄCZ SIĘ. MŁODZI I MEDIA.
Jak odnaleźć się w szumie medialnym, który nas otacza? Jak selekcjonować informacje, których potrzebujemy? Jak nie dać się zwieść medialnym przekazom? To kilka z pytań, na które próbujemy odpowiedzieć w ramach edukacji medialnej
Goethe-Institut: Literackie śniadanie z Piekarnią Szwajcarską kampania czytelnicza od 14.10.13.
Kampania czytelnicza ma na celu zainteresowanie miłośników literatury portalem literatur.pl
English for you: 3 bezpłatne lekcje Skype, tylko dla Naszych gości.
Czy chcesz nauczyć się porozumiewać w języku obcym 1 miesiąc? U Nas to możliwe. W 30 dni przy dwóch spotkaniach tygodniowo nauczymy Cię posługiwać się językiem mówionym w sytuacjach życia codziennego.
British Council: The Secrets and Lies of Mike Leigh, 23-24.10.13 in Warsaw.
The National Film Archive and the British Council have a pleasure to invite to a retrospective of one of Britain's best known film (and theatre) directors - Mike Leigh. The retrospective in Warsaw at the Iluzjon Cinema will be accompanied by a vist of Mike Leigh (23-24 October). This will be his first visit to Poland.
<<poprzednie [641] 642 643 644 645 646 647 648 649 650 nastepne>>