korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: KAŻDY ODNIESIE SUKCES
Wierzę, że każdy z nas rodzi się z wyjątkowym do realizacji celem. Wierzę, że każdy z nas ma zadanie pozostawienia po sobie świata lepszym, niż go zastał. I każdy z nas ma swoją osobistą misję do spełnienia. Tak mówi Showkat Badat - dyrektor Essa Academy w Bolton koło Manchesteru i dodaje: nie mówimy, że każdy z naszych uczniów może odnieść sukces, ale każdy odniesie sukces
EDUNEWS.PL: W EDUKACYJNEJ SIECI
Nie od dzisiaj wiadomo, że Internet to zarówno kopalnia wiedzy, jak i śmietnik informacji. Jak w niemal nieograniczonych zasobach sieci znaleźć ciekawe i sprawdzone dane? Co zaproponować uczniom, którzy chcą się uczyć inaczej i ciekawiej? Eksperci pracujący przy projekcie edukacyjnym „Kolegium Śniadeckich” stworzyli platformę edukacyjną, która łączy wymagania nauczycieli z oczekiwaniami uczniów
Il Ponte & Via Giulia: Włoskie wydarzenia w Warszawie, w sieci ... i nie tylko
Polecamy Waszej uwadze stronę Włoskie przygody - blog o włoskim stylu życia i podróżach. Czyli o tym, co tygrysy lubią najbardziej! :) Koniecznie zerknijcie, tym bardziej, że właśnie pojawiła się tam recenzja "Spokojnego chaosu" Sandra Veronesiego.
EDUNEWS.PL: OŻYW SMARTFONA W EUROPEJSKIM TYGODNIU JĘZYKÓW
Nie ma chyba osoby, która nie zetknęłaby się z tajemniczymi, kwadratowymi kodami. Kody QR (Quick Response) są wszędzie. Na wizytówkach, etykietach produktów, billboardach, w gazetach, w materiałach drukowanych. Są jak zagadka, jak obietnica otrzymania niespodzianki, jak brama, za którą można znaleźć mnóstwo ciekawych informacji. 26 września - w Europejskim Dniu Języków chcemy przekroczyć tą bramę razem z naszymi uczniami. Tym samym – chcemy zachęcić każdego: bądź nowoczesny, korzystaj z kodów QR! Posiadasz smartfon lub tablet? Wykorzystaj go w pełni!
Goethe - Institut: SOS Bałtyk, projekt edukacyjny dlas gimnazjalistów, 15-22.11.13.
Zdrowa kuchnia, warsztaty artystyczne, wystawa – projekt „SOS Bałtyk“ pozwoli uczniom na rozwinięcie dodatkowych umiejętności, uwrażliwi na tematykę ekologiczną i ochronę środowiska naturalnego – a wszystko to po niemiecku.
EDUNEWS.PL: NOWOCZEŚNIE O PATRIOTYŹMIE: KONKURS "KTO TY JESTEŚ? HISTORYJKI O HISTORII"
Nauczanie to nie tylko przekazywanie wychowankom wiedzy naukowej i próba zaszczepienia w młodzieży miłości do poznawania świata, ale też czynny udział w kształtowaniu postaw i osobowości dzieci. Wpływ ten jest widoczny zwłaszcza na poziomie szkoły podstawowej, kiedy uczeń często po raz pierwszy ma okazję zetknąć się z treściami, które z czasem staną się bazą dla jego dorosłego światopoglądu
Goethe- Institut: Ściana, za którą coś/nic٭ się stało, wystawa, 7.11.13-19.01.14, Gdańsk.
Wystawa dotyczy interpretacji historycznych faktów, naszych oczekiwań wobec śladów wydarzeń. Osią prezentacji jest zestawienie prac dwóch artystek Magdy Mellin i Anahity Razmi. Pierwsza przedstawia ścianę za którą nic się nie stało, a druga ścianę za którą coś się wydarzyło.
AJO LEKTOR: DZIEŃ AMERYKAŃSKI, 16.11.13, Lublin.
16 listopada, organizujemy wspólnie z kawiarnią DZIEŃ AMERYKAŃSKI. Miłośników USA oraz wszystkich zainteresowanych tym krajem zapraszamy już za 9 dni!
<<poprzednie [641] 642 643 644 645 646 647 648 649 650 nastepne>>