korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Goethe Institut w Warszawie - Biblioteka poleca: 44 nowe filmy do wypożyczenia.
Filmowa kolekcja biblioteki wzbogaciła się o nowe płyty DVD, między innymi obrazy fabularne takich reżyserów jak Christian Petzold czy Almut Getto, filmy o Teatrze Tańca Piny Bausch i o historii kinematografii, nowe wersje baśni i cały szereg innych produkcji. Listę nowych nabytków oraz pełną listę wszystkich filmów w naszych zbiorach zamieszczamy na stronie internetowej pod zakładką Biblioteka > Zbiory.
EDUNEWS.PL: KLUCZOWE KOMPETENCJE POLAKÓW W XXI WIEKU.
Jeśli chcemy być bardziej produktywni, innowacyjni i konkurencyjni w skali międzynarodowej, zarówno jako kraj, jak i społeczeństwo, musimy mieć więcej kapitału moralnego (zachowań etycznych), kapitału społecznego (lojalności, zaufania, współpracy) i kapitału kreatywności (zdolności do kwestionowania tego, co jest i wymyślania nowego) – uważa Jan Szomburg, organizator Kongresu Obywatelskiego...
Goethe Institut w Warszawie: Blaszany bębenek- spotkania z literaturą. 7,14,21.01.13.
Uczestnicy będą wspólnie czytać Blaszany bębenek we fragmentach oraz oglądać wybrane sceny z filmu. Wrasztaty są świetną metodą ćwiczenia w mówieniu i rozumieniu języka niemieckiego.
EDUNEWS.PL: MAM SZEŚĆ LAT.
W 90 proc. polskich szkół są już sześciolatki. Badania i analizy pokazują, że dzieci w tym wieku bardzo dobrze sobie radzą, osiągając w szkole wyniki czasami lepsze, niż ich siedmioletni koledzy.By upowszechnić dobre praktyki szkół, w których uczą się sześciolatki, a także przedszkoli, które skutecznie - również dzięki współpracy z rodzicami - przygotowują dzieci do wcześniejszego rozpoczęcia nauki, MEN ogłosił kilka dni temu II edycję konkursu „Mam 6 lat”. Konkurs skierowany jest do rad rodziców w szkołach i przedszkolach oraz do dzieci
NaukaBezGranic: Drama Fun and Games- warsztaty w styczniu 2013!
Simeon Wren pochodzi z Manchesteru w północnej Anglii, ale mieszka i pracuje w Bielsku-Białej. W 2001 roku skończył studia aktorskie na Royal Sccotish Academy of Music and Drama w Glasgow. Po studiach zajmował się pracą w teatrze i telewizji oraz grał w sztukach szekspirowskich, w przedstawieniach wystawianych przez teatry w Szkocji. W międzyczasie zdobył kwalifikacje uniwersytetu w Cambridge do nauczania języka angielskiego i od pięciu lat pracuje jako nauczyciel.
Personnel Training Institut: 15 - 16.02.2013 Marketing strategiczny i promocja usług...
Nieoceniona pomoc dla właścicieli szkół językowych, dyrektorów, menedżerów, DOS-ów, metodyków – serdecznie zapraszam w imieniu Partnera portalu www.szukaj-lektora.pl - Personnel Training Institut na nową edycję AKADEMII ZARZĄDZANIA - od listopada 2012 – warsztaty specjalnie dla branży językowej.
EDUNEWS.PL: KOMPONENT BADAWCZY JEST POTRZEBNY CYFROWEJ SZKOLE, ALE...
Trudno o dyskusję merytoryczną nad komponentem badawczym w sytuacji, gdy nie ma żadnych programowych materiałów na temat tego przedsięwzięcia. Nie dziwią więc opinie Pana Krzysztofa Wojewodzica w jego relacji z posiedzenia Rady ds. Informatyzacji Edukacji – to obrona grupy wykonawców przez osobę, również zaangażowaną w realizacje tego samego projektu
Macmillan Small Talks (big ideas): Advanced matters, nowe szkolenie online.
Wystarczy jedno kliknięcie, aby poznać nowinki metodyczne prezentowane przez najlepszych trenerów! Szybko, wygodnie i całkowicie bezpłatnie - wprost z ekranu Państwa komputera, przy filiżance ulubionej kawy lub herbaty.
<<poprzednie [721] 722 723 724 725 726 727 728 729 730 nastepne>>