korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Goethe Institut: przerwa wakacyjna od 3.08 do 18.08.13
W dniach od 3 do 18 sierpnia 2013 Goethe-Institut w Warszawie będzie zamknięty.
Nowela.pl: Lektury na lato - Il sosia + CD audio
Głównym bohaterem opowiadania jest wpływowy biznesmen Onofrio, który pewnego ranka zostaje porwany sprzed drzwi swojej willi - tak przynajmniej mówią w telewizji i tak też wszyscy myślą. Prawda jest jednak inna – w uprowadzenie biznesmena zamieszane są osoby z jego przeszłości, które chcą wyrównać rachunki. Ta wciągająca historia ma wiele zwrotów akcji, które podtrzymują napięcie oraz ciekawość czytelnika od początku do końca lektury.
EDUNEWS.PL: INTERNET - NIEOGRANICZONA PRZESTRZEŃ MOŻLIWOŚCI
Młodzież ma dostęp do przepotężnego narzędzia jakim jest Internet. Poznaje wiele receptur umożliwiających rozwiązywanie problemów, ale z tego nie korzysta. Siedzi wpatrzona w mały, biało – niebieski napis: Facebook, zupełnie nie dostrzegając całego bogactwa, które jest w sieci. Nie wiem dlaczego, nie chcę ich oceniać. Trzeba im pokazać, że wszystko to, co jest dostępne, co jest dla ludzi, a Internet jest nieograniczoną przestrzenią możliwości. To właśnie staram się robić na zajęciach edukacji medialnej, które prowadzę od jakiegoś czasu.
Goethe Institut w Warszawie: Honorowy niemiecki, rozmowy o literaturze.
Kto chce wiedzieć, co modne we współczesnej niemieckojęzycznej literaturze, powinien jak najszybciej wybrać się do Wrocławia, Brna, Koszyc lub Ostrawy. Do 3 sierpnia 2013 roku w tych miastach odbywa się Miesiąc Spotkań Autorskich. Gościem honorowym wydarzenia są pisarze z Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Luksemburga.
Nowela.pl: Lektury na lato - Mistero in Via dei Tulipani + CD audio
Mistero in Via dei Tulipani to wciągająca historia z licznymi zwrotami akcji, która zaczyna się od zabójstwa jednego z mieszkańców pewnego domu jednorodzinnego. Sąsiedzi ofiary – para szesnastolatków z drugiego piętra, postanawiają wytropić mordercę. Ich śledztwo pozwala nie tylko na odnalezienie nie tylko winowajcy, ale także miłości.
EDUNEWS.PL: ANALIZA, REDUKCJA, CEL
Powtarza się to od wielu lat. Z końcem roku wydaje się, że następny nie może przynieść wiele nowego. Ta sama podstawa programowa, ten sam pokój nauczycielski, to sama klasa. Kiedy jednak przychodzi analizować podstawę programową po doświadczeniach kończącego się roku, najnowszą glottodydaktykę (bo więcej czasu na refleksję), media (ot, chociażby możliwości nowych edytorów), a przede wszystkim poszczególne klasy, grupy i indywidualnie uczniów i uczennice, których poznawałem przez rok, to okazuje się, że od 1 września będę miał do czynienia z zupełnie świeżym krajobrazem oświatowym, z inną przestrzenią uczenia się.
Nowela.pl: Nuovo Progetto italiano 2 - nr MEN!
UOVO PROGETTO ITALIANO 2 (B1-B2) język włoski. decyzją MEN została umieszczona na liście podręczników dopuszczonych do użytku szkolnego. Numer ewidencyjny w wykazie: 557/2/2013.
EDUNEWS.PL: WYSTARTUJ W KONKURSIE PRAC MŁODYCH NAUKOWCÓW UE
Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci zaprasza do udziału w 20. edycji Polskich Eliminacji do prestiżowego unijnego konkursu na uczniowskie projekty badawcze. Dotychczasowe wyniki młodych Polaków plasują nasz kraj w ścisłej czołówce!
<<poprzednie [721] 722 723 724 725 726 727 728 729 730 nastepne>>