korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
LINGWISTYCZNA SZKOŁA WYŻSZA: Nowe technologie w nauczaniu języków obcych, 31.11.16, Warszawa.
Szkolenie "Nowe technologie w nauczaniu/uczeniu się języków obcych" porusza zagadnienia związane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w nauczaniu różnych aspektów języka drugiego/obcego. Z jednej strony zajęcia wprowadzają studentów w główne metody i techniki wykorzystania technologii komputerowych, z drugiej zaś umożliwiają im wykonanie elektronicznych materiałów edukacyjnych dla konkretnego i rzeczywistego odbiorcy. Słuchacze nabywają umiejętności posługiwania się nowoczesnymi technologiami, takimi jak środowiska nauczania zdalnego Moodle i różne media społeczne, w celu nauczania języka. Zapoznają się także z podstawowymi zasadami projektowania i implementacji elektronicznych materiałów glottodydaktycznych.
Goethe-Institut: KINO NOWE HORYZONTY: WIM WENDERS – RETROSPEKTYWA FILMÓW, do 11.12.16.
Wim Wenders, niemiecki reżyser, scenarzysta, producent i fotograf, jeden z najwybitniejszych twórców europejskiego kina, będzie bohaterem retrospektywy prezentowanej w ramach wydarzeń Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Wenders słynie z poetyckiego, melancholijnego stylu, który doskonale sprawdza się zarówno w fabułach, jak i w filmach dokumentalnych. Razem z Rainerem Wernerem Fassbinderem i Wernerem Herzogiem był członkiem ruchu młodych filmowców, którzy odnowili i wprowadzili na europejskie salony kino niemieckie. Przegląd obejmuje 25 filmów, m.in. takie obrazy jak „Niebo nad Berlinem” (1987), dokument 3D „Pina” (2011) oraz najnowszą fabułę „Every Thing Will Be Fine” (2015).
NaukaBezGranic: Zapraszamy na interaktywne wydarzenie naukowo-psychologiczne. 30.11.16, Katowice.
One of the scientists is a genius and the other is … not. Zapraszamy na interaktywne wydarzenie naukowo-psychologiczne. Po angielsku!
Macmillan: Teachers at the Heart #3: Careers, bezpłatne webinarium, 07.12.16
This webinar is aimed at ELT teachers and professionals working in all sectors and settings.
KSK PERFEKT: Po co mi ten język? Analiza potrzeb słuchacza, moduł I, 14.01.17, Dąbrowa Górnicza.
Cykl warsztatów: „Od świadomej niekompetencji, do nieświadomej kompetencji, czyli o skutecznych strategiach w nauczaniu języków obcych.”
Fundacja In Corpore: THE GOOD START METHOD FOR ENGLISH – DLA DZIECI 5 i 6–LETNICH, 03-04.12.16, K-ce
The Good Start Method For English (GSM) autorstwa prof. Marty Bogdanowicz, dr Katarzyny M. Bogdanowicz i dr Marty Łockiewicz to najnowszy program Metody Dobrego Startu®. GSM to nowa metoda nauczania języka angielskiego, która jednocześnie zapewnia wspomaganie rozwoju psychicznego (poznawczego, językowego, intelektualnego) i ruchowego dzieci, co podnosi gotowość uczenia się, a tym samym zwiększa jego skuteczność. Proponowany program może znaleźć zastosowanie w grupie 5–7-latków, a więc dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Może też być wykorzystany do nauki języka angielskiego dzieci z ryzykiem zaburzeń uczenia się.  Szkolenie prowadzone jest po polsku z elementami zajęć praktycznych w języku angielskim.
MM Publications: MM Publications First Aid, cykl warsztatów:Is it possible to...02.12.16, Sandomierz
„MM Publications First Aid” to cykliczny program warsztatów dla nauczycieli języka angielskiego, uczących w szkołach ponadgimnazjalnych i/lub szkołach językowych.
EDUNEWS.PL: RÓBMY POKÓJ
Gdy myślimy o pojęciu „pokój” jednymi z naszych pierwszych skojarzeń są znane nam z mediów obrazy konfliktów zbrojnych w odległych miejscach świata lub wojny, o których uczymy się na lekcjach historii. Natomiast rzadko odnosimy ten termin do naszego codzienne życia, a przecież jest mu tak bliski...
<<poprzednie [281] 282 283 284 285 286 287 288 289 290 nastepne>>