korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
eduNation: DEUTSCH IST TOLL - Konferencja Germanistów +online, 03.06.17, Warszawa.
Konferencja Deutsch ist toll to spotkanie w gronie najlepszych germanistów w Polsce - otrzymasz ogromną dawkę wiedzy, spotkasz się z innymi nauczycielami z całej Polski, napijesz się z nami piwa wieczorem :)
Personnel Training Institute: Akademia Zarządzania Edukacją dla Metodyka 2 edycja, 03-04.06.17, W-wa
4 zjazd Akademii Zarządzania Edukacją dla Metodyka 2 edycja
TwojaLekcja: U lektora na kozetce – czyli słów kilka o byciu „psychologiem” na... 03.06.17, Wrocław.
Pewnie wszyscy to doskonale znamy – współpracujemy z naszym klientami od dłuższego czasu, coraz lepiej się poznajemy i buduje się między nami więź. Klient jest coraz bardziej otwarty, czuje się bezpiecznie i opowiada nam coraz więcej o sobie. Aż w końcu nadchodzi ten moment, kiedy zaczyna się nam zwierzać ze swoich problemów rodzinnych lub zawodowych… Z czasem te zwierzenia stają się coraz częstsze, coraz bardziej emocjonalne. I tutaj powstaje pytanie, co powinniśmy zrobić? Wysłuchać? Doradzić? Poprawić szyk zdania…? No właśnie… Czy (i jak) pomagać oraz w jaki sposób zadbać o swój komfort i jakość własnej pracy?
WSF: METODY I TECHNIKI NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO W PRZEDSZKOLU I KLASACH I–III..03.06.17,Wrocław
CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI I LEKTORÓW JĘZYKÓW OBCYCH w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu zaprasza na szkolenie: METODY I TECHNIKI NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO W PRZEDSZKOLU I KLASACH I–III – czyli o tym, jak rozbudzić ciekawość językową dziecka
Księgarnia Francuska Edukator: Enfants, przygotowała listę książek z bardzo interesującym rabatem...
Enfants, przygotowała listę książek z bardzo interesującym rabatem. Może to dobra okazja, aby nasze dziecko rozpoczęło (albo przedłużyło) piękną przyjaźń z językiem francuskim? gamins, bambins…
GOETHE-INSTITUT: Nowości w Onleihe
W naszej bibliotece internetowej Onleihe pojawiło się znów sporo nowości, wśród nich powieści, książki dla dzieci i młodzieży, a także wiele pozycji literatury faktu i przewodniki.
GOETHE-INSTITUT: SZEF KUCHNI TIM RAUE- JESTEM CHOLERNYM SZCZĘŚCIARZEM
Spośród znanych szefów kuchni na świecie Tim Raue ma bez wątpienia jedną z najciekawszych biografii. Z okazji premiery na Berlinale 2017 trzeciego sezonu serialu Chef's Table, którego Raue jest jednym z bohaterów, porozmawialiśmy z nim o mocnych i słabych stronach kuchni azjatyckich, spokoju ducha oraz o tym, dlaczego czasem warto postawić wszystko na jedną kartę.
GOETHE-INSTITUT WYSTAWA ONLINE: Mapowanie podróży. Inne kadry
Wyznaczenie granic podróżom, skatalogizowanie, twarde definicje to zaprzeczenie ich najgłębszego sensu. Nasza wystawa nie aspiruje więc do przedstawienia żadnego wyczerpującego katalogu podróżowania. Dzięki współpracy z pierwszoligowymi polskimi i niemieckimi fotografami pokazujemy za to różnego rodzaju nieoczywiste, zaskakujące i inspirujące spojrzenia na ten - wydawać by się mogło już instagramowo-fejsbukowo kompletnie wyczerpany temat. 20 prezentowanych zdjęć opowiada historie o bliskości i dali, o wyprawach do rzeczywistych i metafizycznych miejsc, tworząc jedyną w swoim rodzaju mapę podróżowania.
<<poprzednie [241] 242 243 244 245 246 247 248 249 250 nastepne>>