korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Goethe-Institut: Noc filmowa „Raumpatrouille Orion“, odcinki 1-4, 28.10.16, Warszawa.
Kultowy niemiecki serial TV z 1966 roku Każdy serial science fiction tworzy wizję przyszłego społeczeństwa na świecie, która oscyluje między dystopią a utopią. Serial "Raumpatrouille Orion" z 1966 roku nie stanowi tutaj wyjątku i pokazuje, jak w tamtych czasach wyobrażano sobie odległą przyszłość.
Praca.pl: Co warto sprawdzić na swój temat przed rozmową rekrutacyjną?
Dobrym zwyczajem przed rozmową rekrutacyjną jest pogłębienie wiedzy o firmie i sprawdzenie, kim jest osoba, z którą będziemy rozmawiać. Przed spotkaniem z potencjalnym pracodawcą nie należy jednak zapominać o tym, aby sprawdzić także samego siebie. Na co zwrócić uwagę?
Goethe-Institut: Konferencja i warsztaty Energia społeczności dla wspólnej przestrzeni, 27-29.10.16.
Konferencja i warsztaty o modelach współzarządzania przestrzeniami publicznymi
ELI & ET TOI: ELI Flash on English for Nursing
Z przyjemnością informujemy, że pojawiła się już nowa książka w serii Flash on English zatytułowana Flash on English for Nursing poświęcona przygotowaniu językowemu do pracy w zawodzie pielęgniarki/pielęgniarza oraz w branży związanej z opieką medyczną.
PROLOG: Jesienna edycja warsztatów Czy można uczyć języka polskiego bez gramatyki? 29.10.16,Warszawa
Jesienna edycja warsztatów "Czy można uczyć języka polskiego bez gramatyki?" Warsztaty metodyczne dla nauczycieli języka polskiego jako obcego
Cykl konferencji: Niebezpieczne zachowania dzieci: wychowanie czy choroba? 28.10.16, Warszawa.
Zaproszenie na konferencję: Niebezpieczne zachowania dzieci: wychowanie czy choroba? Różne strategie postępowania w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej i w zgodzie z przepisami.
Goethe-Institut: TEATR, MUZYKA, SZTUKA, NAUKA, GOSPODARKA TYDZIEŃ NIEMIECKI, 19-26.10.16, Gdańsk
Konsulat Generalny organizuje Tydzień Niemiecki we współpracy z Teatrem Szekspirowskim w Gdańsku. Odbędą się występy teatralne, koncerty, wystawy, projekcje filmów, odczyty i in. Obok głównego aspektu związanego z kulturą będzie także przestrzeń na warsztaty i wydarzenia informacyjne w obszarze gospodarczym i turystycznym. Konsul generalna Pieper otworzy Tydzień Niemiecki wraz z Przewodniczącym Senatu Bremy na przyjęciu 19.10.2016 w Teatrze Szekspirowskim. Brema, która w tym roku świętuje swój 40. jubileusz partnerstwa miast z Gdańskiem, a także inne kraje związkowe, będą miały możliwość prezentacji swoich regionów.
Italicus: Spotkanie z Jarosławem Mikołajewskim, promocja jego książki Pieśni stworzeń, 26.10.16
Spotkanie z Jarosławem Mikołajewskim poświęcone jego najnowszej książce Pieśni stworzeń (wyd. Podkarpacki Instytut Książki i Marketingu). Prowadzi Wydawca Jerzy J. Fąfara
<<poprzednie [341] 342 343 344 345 346 347 348 349 350 nastepne>>