korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
EDUNEWS.PL: JAK PROWADZIĆ KONSTRUKTYWNE DYSKUSJE W SZKOLE (artykuł).
Badania wskazują, że z dbałością zaprojektowane sale lekcyjne są pozytywnie skorelowane z zaangażowaniem uczniów, co z kolei może wpłynąć pozytywnie nie tylko na ich samopoczucie, ale również na osiągane w szkole wyniki
EDUNEWS.PL: O PODRĘCZNIKACH, PONOWNIE (artykuł)
Proponuję podejście systemowe do podręczników – są przynajmniej trzy potencjalne grupy zainteresowanych podręcznikiem: uczniowie, nauczyciele i decydenci oświaty. W wypowiedzi Danuty Sterny (Przeciwko podręcznikom, Edunews.pl 10.12.2018) przedstawiciele tych grup zostali pomieszani, podobnie jak ich nastawienie do podręczników. Obecnie ta trzecia grupa narzuciła swoje rozwiązanie, nie patrząc na te dwie ważniejsze grupy i nie uwzględniając jakiejkolwiek ich opinii, zapewne nie jednolitej i jednoznacznej.
AFiB Vistula oraz SJP Dialog: Studia podypl. metodyka nauczania j. polskiego jako obcego,start 20.02
Akademii Finansów i Biznesu Vistula wraz ze swoim partnerem Szkołą Języka Polskiego jako Obcego Klub Dialogu zaprasza na studia podyplomowe na kierunku metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego.
ZOSTAŃ PARTNEREM Educational Testing Service (ETS) Global, 02.02.19, Poznań.
Udział w warsztatach jest bezpłatny (w tym przerwa kawowa oraz poczęstunek). Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa oraz pakiet materiałów marketingowych.
EDUNEWS.PL: ŚWIĄTECZNE SPINNERY (artykuł)
Jak skutecznie i z przyjemnością utrwalać słownictwo związane z symbolami Bożego Narodzenia? Spinnery to ulubiony gadżet wielu uczniów, dlatego tak często wykorzystujemy go w swojej pracy. Jak zagrać?
NaukaBezGranic: The United Kingdom, English or Cornish? 06.02.2019, Rzeszów.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
British Council: Najpopularniejsze błędy popełniane przez polskich zdających na egzaminach, 14.02.19
Cykl bezpłatnych szkoleń dla przyszłych i obecnych nauczycieli języka angielskiego. Webinaria będą się odbywać dwa razy w miesiącu, w czwartki o godzinie 21.00.
EDUNEWS.PL: BO SŁOWA TEŻ KRZYWDZĄ (projekt)
Przemoc wobec drugiej osoby ma różne odcienie. Nieraz nie jest widoczna, chociaż ma miejsce. Niekiedy wystarczy kilka słów, aby zranić na całe życie. Bardzo często i młodzi i starsi nie wiedzą, jak wielką moc mogą mieć słowa wykrzyczane drugiej osobie lub pisane w internetowych komentarzach. Uczniowie z Pielgrzymowic postanowili na to zwrócić uwagę i zaczęli działać. Oto co zrobili:
<<poprzednie [161] 162 163 164 165 166 167 168 169 170 nastepne>>