korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
NaukaBezGranic: A Ticket to Birmingham - Interactive show, 26.10.15, Warszawa.
A Ticket to Birmingham is a double act by Richie and Marcel who bring back a series of sketches by Ken Wilson and Doug Case written for the English Teaching Theatre. Students will get a chance to laugh (or not) and get the taste of the English sense of humour Monty Python style. They will also be actively engaged in the show. One of the sketches will be assigned as a pre-show task. We will take you to a British railway station, post office and travel agency as well as Hotel Splendido.
Nowela.pl: WEBINARIUM DLA ITALIANISTÓW: Nowości wydawnictwa Edilingua 2015/2016, 22.10.15
Rozwinąć kompetencje językowe Waszych uczniów, wprowadzić ich w świat kultury włoskiej, skutecznie przygotować do egzaminów, a może poszukujecie materiałów z zakresu literatury włoskiej? Jeśli tak, serdecznie zapraszamy na nasze spotkanie online, podczas którego omówimy nowości do nauki i doskonalenia języka włoskiego na każdym poziomie nauczania!
EDUNEWS.PL: PRZERWA NA QUIZIZZ
Monotonia zabija u uczniów motywację do uczenia, a jednak rzadko kiedy potrafimy z nią zerwać w szkole. Uczenie się potrzebuje pozytywnych emocji, a tych w klasie jak na lekarstwo. Czy możemy sobie jakoś pomóc, wykorzystując sprawdzone narzędzia TIK? Jak najbardziej!
DOS-ELTea Teacher Trainer Academy (Akademia Trenera Dos-ELTea), 25.10.15-13.03.16, Warszawa.
Wyjątkowy, autorski projekt szkoleniowy Grzegorza Śpiewaka i Marty Rosińskiej…
Nowela.pl: KONFERENCJA METODYCZNA DLA ROMANISTÓW, HISPANISTÓW I ITALIANISTÓW! 24.10.15, Warszawa.
Wydawnictwo NOWELA we współpracy ze Szkołą Języków Obcych Uniwersytetu Warszawskiego ma przyjemność zaprosić nauczycieli języków francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego na konferencję metodyczną dotyczącą nowości wydawniczych, która odbędzie się w sobotę 24 października br. w Szkole Języków Obcych Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Nowy Świat 69, w sali numer 21 (klatka B, 2.piętro).
EDUNEWS.PL: CZTERY POZIOMY KORZYSTANIA Z TECHNOLOGII W SZKOLE
Sama obecność nowoczesnych technologii w szkole i klasie nie spowoduje jeszcze zmiany jakościowej w nauczaniu. Nawet najnowocześniejsze urządzenia można użyć w sposób konserwatywny, niewykorzystując ich potencjału i bogactwa funkcjonalności. Wiele zależy od kompetencji nauczyciela i uczniów, ale także od kreatywności i wyobraźni
PASE: Akademia Metodyka IV edycja- Metodyk Coachem, 24-25.10.15, Warszawa.
Akademia Metodyka PASE to cykl 6-ciu dwudniowych warsztatów, rozwijających umiejętności niezbędne w pracy metodyka w szkole językowej. Cykl proponujemy osobom mającym doświadczenie na stanowisku metodyka, jak również lektorom aktywnie pracującym w zawodzie minimum 5 lat, chcącym otworzyć się na nowe obszary.
MedLabTranslatis: ENGLISH FOR PHARMACISTS I part (part II w marcu 2016), 24.10.15, Warszawa
Po warsztatach będziesz w stanie zaproponować lekcje swojemu kursantowi w oparciu o nasze autorskie materiały
<<poprzednie [401] 402 403 404 405 406 407 408 409 410 nastepne>>