korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Oxford University Press - nasz test maturalny na Onet.pl
Od 9 kwietnia do 16 kwietnia na stronach TVN Lingua na Onecie będzie silnie obecny nasz test maturalny! - http://tvnlingua.onet.pl/ A jutro rano w „Dzień dobry TVN” najstarsza córka pracodawcy serialowej Niani będzie na żywo ów test rozwiązywać! Zapraszam do testowania się na obu poziomach matury!
Oxford University Press - Rabat na nowy Oxford Wordpower Dictionary
Szanowni Państwo ! Chcieliśmy zaproponować Państwu z okazji nowej edycji słownika Oxford Wordpower Dictionary specjalny rabat 25%. Rabat obowiązują we wszystkich księgarniach Polango, Akademia, Szawal, Lamar i Stamina Uwaga ! Rabat ważny od 1. kwietnia do 30. czerwca 2008 r.
ETS Global BV zaprasza na: Profesjonalne zarządzanie szkoleniami językowymi a wizerunek pracodawcy
Case study Leroy Merlin Polska i ETS Global BV na VII edycji Kongresu Kadry w Warszawie. Prezentowane case study jest podsumowaniem ponad 2-letniej współpracy ETS Global BV i Leroy Merlin Polska przy projekcie dotyczącym zarządzania szkoleniami językowymi.
Księgarnia GANDALF przedstawia: Gramatyka języka angielskiego z ćwiczeniami
Podręcznik przeznaczony dla szerokiego kręgu odbiorców. Zakres materiału obejmuje wszystkie zagadnienia gramatyczne przewidziane w programach nauczania w szkołach, na kursach i lektoratach.
Księgarnia GANDALF przedstawia: KIESZONKOWY SŁOWNIK ISLANDZKO-POLSKI
"Kieszonkowy słownik islandzko-polski" zawiera ok. 20 000 haseł, wyrażeń i zwrotów. Przeznaczony jest przede wszystkim dla osób uczących się języka islandzkiego i turystów....
Księgarnia GANDALF przedstawia: Słownik PLUS przykłady polsko-angielski angielsko-polski
30 000 słów i zwrotów polskich i angielskich w porządku alfabetycznym. Aktualne słownictwo, obejmujące wszystkie dziedziny współczesnego życia...
Księgarnia GANDALF przedstawia: Wielki słownik polsko-niemiecki / Grosworterbuch Polnisch-Deutsch
Największy na rynku, nowoczesny słownik polsko-niemiecki to pierwsza część Wielkiego słownika polsko-niemieckiego i niemiecko-polskiego....
Wydawnictwo RAABE: „ Język angielski. Materiały do ciekawych lekcji”
Aby wspomóc Państwa w trudnych początkach nauczania języka w kl I- III postanowiliśmy poszerzać zakres tematyczny publikacji: „ Język angielski. Materiały do ciekawych lekcji” Wydawnictwa RAABE i do kolejnej aktualizacji dołączyć innowacyjne karty pracy do nauczania języka angielskiego w okresie bez podręcznikowym.
<<poprzednie [1141] 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 nastepne>>