korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Lexon Tłumaczenia: Szkolenie RODO w Białymstoku 11.06.2018
Zapraszamy na 4-godzinne szkolenie "RODO dla spóźnialskich" - dotyczące rozporządzenia Parlamentu i Rady UE 2016/679 (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych), które odbędzie się dnia 11 czerwca 2018 r. w godz. 15:00-19:00.
EDUNEWS.PL - KOMPETENCJE ZWIĄZANE Z GLOBALNYM ROZWOJEM W BADANIACH PISA (artykuł)
Przeczytałam artykuł pt: Assessing Global Competence Andreasa Schleichera, osoby odpowiedzialnej za edukację w OECD (Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju), postanowiłam go dla Was streścić. Autor przedstawia plany PISA (Programme for International Student Assessment) włączenia do badań oceny umiejętności uczniów kompetencji związanych ze zrównoważonym rozwojem. Warto się zapoznać z tymi badaniami, gdyż nie sądzę, żeby polska edukacja miała duże doświadczenia w uczeniu uczniów tych kompetencji. Z drugiej strony szybko rozwijający się świat wymaga od młodych ludzi opanowywania tych kompetencji i dlatego warto przygotować się do ich nauczania.
NaukaBezGranic - American Myths and Legends, 07.06.18, Kraków
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
ITALICUS: O twórczości literackiej Gianni Rodari. Lekcja włoskiego "w terenie", 6.06.2018
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania w naszej księgarni organizowane w ramach projektu „Krakowskie Księgarnie na Medal 3. edycja” przygotowanego przez Fundację Miasto Literatury i współfinansowanego ze środków Miasta Kraków.
GOETHE INSTITUT: TWÓRCZA DESTRUKCJA (artykuł)
Zrównoważony rozwój nie może być ideologią elit. O konieczności transformacji w europejskich społeczeństwach z socjologiem Sighardem Neckelem rozmawia Michał Sutowski.
ETS Global: Which assessment should I use to assess English Skills for academic purposes? 12th June
ETS Global ma przyjemność zaprosić na bezpłatne webinaria przedstawiające testy ETS. Podczas 43 sesji on-line poruszonych zostanie 29 tematów. Omówione będą zagadnienia dotyczące między innymi: podejścia do nauczania i uczenia się języka angielskiego, którego celem jest uzyskanie satysfakcjonujących wyników, jak się przygotować do testu TOEIC® Listening & Reading, jak podejmować decyzje przy wykorzystaniu wyników testu TOEIC® i wiele innych. Zapraszamy!
EDUNEWS.PL - FUNKCJA TECHNOLOGII CYFROWYCH W SZKOLNEJ DYDAKTYCE (artykuł)
To paradoks. Z jednej strony wydajemy pieniądze na szkolną infrastrukturę IT, z drugiej zaś nie wykorzystujemy w wystarczający sposób tej, którą mają już uczniowie. Inwestujemy w zakupy nowych technologii, a moglibyśmy od zaraz zmieniać środowisko uczenia, wspierając się osobistymi urządzeniami. Kupujemy kolejne tablice i jednocześnie zakazujemy korzystania z wielofunkcyjnych telefonów.
NaukaBezGranic - The Symbols of the United States, 07.06.18, Kraków
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
<<poprzednie [201] 202 203 204 205 206 207 208 209 210 nastepne>>